Pereiti prie turinio

uaz halkozai


Rekomenduojami pranešimai

Sako laiko samurajai su suvirintais redugtoriais, tai su blokiruote tikrai vaziuos :) (kalba apie uazo tiltus)

 

pas mane uaz'e originalus variklis ir ratai, tai tpfu tpfu tpfu ... nieko dar, vazineju nuo vasaros vidurio su btr'ine , i pakatuskes varau kiekviena savaitgali kad ir nelabai ilgas, svarbu kad gerai suvedimas butu padarytas kai dedama blokiruote :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal ir vaziuoja toliau nei su blokiruote, bet uzklimpsi, pamatysi, kad sukasi vienas priekinis, vienas galinis ratai, kaip mat pajausi nostalgija blokiruotei. o tai, kad nusisuka pusasiai, tai jau ne blokiruotes kalte, reikia kietesnius pusasius det. pats vaziuoju jau metus su galine blokiruote ir joje matau tik pliusus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš važinėjau gana ilgai su btr'inėm blokiruotėm abiejuose tiltuose. Tiesa, kėbulas buvo ne uaz'o o nivos ir motoras nivos, ir razdatkė nivos - tai 1.6, kur niutonų nedaug, bet motoras sukdavosi iki 7000, ratai atitinkamai :)

Tai aš tikrai dėčiau ir antrą kartą, labai smagu jaust kad varo keturi, o ne du kryžmai.

Tik žiemą slodoka jau su tokia komponuote

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Daug kas cia kalba kad reguliuojasi reguliuojasi, ale nelabai kas pasakoja kaip ten kas daroma, tai kaliega prasau paporink :)

 

regulioujasi "uzspaudimas" nors as ir mechanikas, bet reduktoriu pats nereguliuodavau, visko gerai daryt ir zinot negali o ir irankiu daznai tam tikru reikia :) vezdavau ,i spec ATI vilniuje cia seniau kol dar gyvavo arba kaune pas krosistus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.