Pereiti prie turinio

WJ 2.7 blokuojasi stabdžiai


Denny

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki.Tokia situacija - nei iš šio nei iš to pradėjo blokuotis stabdžiai.Važiuojant apie 30-50 km/h greičiu kaip ir nieko,šyla diskai,bet važiuojant greičiau atrodo tarsi kas spaustu ant stabdžio,net dusina variklį ir užkaista stabdžių diskai,svyla kaladėlės.Išpradžių galvojau kad suportas kertasi bet kad visų ratų stabdžių suportai vienu metu kirstųsi nemanau kad realu .Gal kam iš jūsų buvo taip atsitikę?Suprantu kad per atstuma niekas nepataisys bet tokia situacija jog ir pats esu išvykęs,o tai vienintelis šeimos automobilis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.Tokia situacija - nei iš šio nei iš to pradėjo blokuotis stabdžiai.Važiuojant apie 30-50 km/h greičiu kaip ir nieko,šyla diskai,bet važiuojant greičiau atrodo tarsi kas spaustu ant stabdžio,net dusina variklį ir užkaista stabdžių diskai,svyla kaladėlės.Išpradžių galvojau kad suportas kertasi bet kad visų ratų stabdžių suportai vienu metu kirstųsi nemanau kad realu .Gal kam iš jūsų buvo taip atsitikę?Suprantu kad per atstuma niekas nepataisys bet tokia situacija jog ir pats esu išvykęs,o tai vienintelis šeimos automobilis.

Cilindriukus keisk i metalinius ir baigsis bedos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

WJ nėra ESP sistemos, tai ne elektroninis o mechaninis gedimas, ABS visai ne prie ko, gal diskus, kalades keitei ir nepramakštinai.

Priekinius diskus su kaladem pakeites prieš metus,viskas buvo tvarkoj iki šiol.Gal realiausia versija kad pagrindinis cilindras bus kaltininkas,nes kaista visi diskai,galiniai gal šiek tiek mažiau už priekinius.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Stabdžių pedalas nesikerta,apsauga nekliudo.Antradieniui užsisakiau i servisą.Su meistru kalbėjau,tai įtarimas kad kaltas pagrindinis cilindras.Dar sako kad ir stabdžių skystis gali būti vandens prisitraukęs,ir kuo labiau kaista tuo labiau jis plečiasi.Tai gal tik jį pakeitus problema išisprestų.Bet čia jau aišku optimistiškiausias variantas.

Ačiū už patarimus.

Redagavo Denny
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien buvo apsilankymas servise,bet naudos 0.Net stabdžių skysčio nebandė keisti.Aiškina kad jei kaltas pagrindinis cilindras ir jie bandys pakeist skystį tai galiu ir iš jų serviso nebeišvažiuoti.Sako atsivežk pagrindinį cilindrą ir tada taisysim,nors nėra 100% garantijos kad jis kaltas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali buti pastriges ABSo solenoidu blokas. Man ant vienos masinos buvo burtai. Uzstabdydavau gerai, uzsiblokuodavo vienas ratas, paskui paspaudi dar karta stabdi ir atsiblokuoja, keiciau ABS'o bloka, tai stabdziu skystis niekada nekeistas buvo, isbego kazkokie snargliai, pradedant vaziuoti ABSo blokas prasichekina (prasuka siurbli), o jei ten uzsikise, tai velnias zino kas ten ka gali uzspausti. Kitas variantas, gal tas vakuuminis stabdziu stiprintuvas grybauja, praleidzia ora kur nereikia ir uzsispaudzia stabziai. . Kaip galetu pagrindinis cilindras taip daryti, tai nelabai isivaizduoju.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali buti pastriges ABSo solenoidu blokas. Man ant vienos masinos buvo burtai. Uzstabdydavau gerai, uzsiblokuodavo vienas ratas, paskui paspaudi dar karta stabdi ir atsiblokuoja, keiciau ABS'o bloka, tai stabdziu skystis niekada nekeistas buvo, isbego kazkokie snargliai, pradedant vaziuoti ABSo blokas prasichekina (prasuka siurbli), o jei ten uzsikise, tai velnias zino kas ten ka gali uzspausti. Kitas variantas, gal tas vakuuminis stabdziu stiprintuvas grybauja, praleidzia ora kur nereikia ir uzsispaudzia stabziai. . Kaip galetu pagrindinis cilindras taip daryti, tai nelabai isivaizduoju.

Greičiausiai supportai pastrigę, arba cilindriukai nevaikšto, negali būti stebuklų, nejau sunku pakėlus ratus prasukti, galiausiai vienas i kabina ir suka su motoru, galima su termovizorium stebėti kada pradės kaisti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali buti pastriges ABSo solenoidu blokas. Man ant vienos masinos buvo burtai. Uzstabdydavau gerai, uzsiblokuodavo vienas ratas, paskui paspaudi dar karta stabdi ir atsiblokuoja, keiciau ABS'o bloka, tai stabdziu skystis niekada nekeistas buvo, isbego kazkokie snargliai, pradedant vaziuoti ABSo blokas prasichekina (prasuka siurbli), o jei ten uzsikise, tai velnias zino kas ten ka gali uzspausti. Kitas variantas, gal tas vakuuminis stabdziu stiprintuvas grybauja, praleidzia ora kur nereikia ir uzsispaudzia stabziai. . Kaip galetu pagrindinis cilindras taip daryti, tai nelabai isivaizduoju.

Kai keitei ABS bloka reikejo jungt kompa kad pririst prie masinos?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Greičiausiai supportai pastrigę, arba cilindriukai nevaikšto, negali būti stebuklų, nejau sunku pakėlus ratus prasukti, galiausiai vienas i kabina ir suka su motoru, galima su termovizorium stebėti kada pradės kaisti

Aš šiuo metu esu Olandijoj ir neturiu galimybės pats pasitikrinti, tik uz poros savaičių grįžtu.Kas darosi su džipu aš tik iš savo žmonos sužinojau.Del suportų strigimo ir aš galvojau,bet kaip man aiškina kad kaista visi 4 ratai tai kažkaip nelabai realu kad visi suportai pradėtų kirstis.Pravažiavo didesniu greičiu apie 5 km,su lazeriniu temperatūros matuokliu pamatavo stabdžių diskų temperatūrą - priekiniai diskai vienas 200,kitas apie 180,galiniai 160 laipsnių.

Kol negryšiu tol teks apsieiti be remonto,nes normalaus serviso nėra.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai keitei ABS bloka reikejo jungt kompa kad pririst prie masinos?

ABS bloko WJ nereikia ir neimanoma pririšti, arba veikia arba ne. WK gal, bet abejoju, Volvo tikrai reikia, WJ, nors turi skaitmeninę šiną, bet ji dirba primytyviu būdu- blokai adresų neturi.

Redagavo Roosas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 4 mėnesių...
  • po 3 savaičių...

pas mane buvo sudeti akebono suportai, pravaziavau apie 100 tukst km, su cilindriukais niekada nebuvo problemu, buvo uzstrige tik priekiniu suportu kreipianciosios (metaliniais strypai), nes ju apsaugines gumos suplyso. Pradzioj nuo tu stypu nusveiciau rudis, pramankstinau, sutepiau specialiu tepalu (kazkoks aukstoms temperaturoms, specialiai suportams tepti, purskiamas), veliau uzsisakiau tas kreipianciasas ir gumas per ebay, po gero pusmecio keiciau, nebebuvo uzstrige. Paskui su naujom kreipianciosiom ir naujom gumom ir viso problemu nebebuvo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Stringa nes aprudyja vidine cilindriuko pusė, metaliniai cilindriukai turi problema dėl plėtimosi, daugiau pastabdžius ikaista ir užstringa, buvau sudėjęs, bet atgal sudėjau paranitinius originalus, voliojasi garaže visas komplektas nerudyjančio plieno, galiu atiduoti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Stringa nes aprudyja vidine cilindriuko pusė, metaliniai cilindriukai turi problema dėl plėtimosi, daugiau pastabdžius ikaista ir užstringa, buvau sudėjęs, bet atgal sudėjau paranitinius originalus, voliojasi garaže visas komplektas nerudyjančio plieno, galiu atiduoti

Iš paprasto metalo reikia tekint ir nebus bėdų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.