Pereiti prie turinio

TLC 90. Ar verta keisti rėmą ?


augis

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Savo TLC 90 gerai apžiūrėjęs, pamačiau, kad rėmas jau papuvęs vietomis. Nekoks jis ir buvo prieš tris metus, kai pirkau.

Turiu kitą pliką rėmą gana neblogą. Buvau pas meistrelį, sakė, kad suvirintų senąjį, kur prarūdiję, kartu ir tiltą pakeistų. Įdomu, o, kiek galėtų kainuoti pakeisti rėmus ? Gal kas esate keitę už eurus ? Ir, matyt, reikia turėti telferį ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 108
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

nuo kebulo neatkeles vistiek normaliai nesuvirins. virintas irgi, neaisku kur dar kas nesimato. o plika gera  rema galima labai gerai pasiruosti kad ligai tarnautu. ir sumoj turbut neakazka islosi. bet apie pinigus tegu sneka kas ta daro.

girdejau kad remo keitimas nuo 1000eur ir i virsu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as uz 999eu keisciau per 3 dabo dienas

Turėsiu galvoje Vyti. Šiai dienai tokių lėšų atliekamų neturiu, bet, manau, dabar pasivirinsiu ir pasitaupysiu reikiamą sumą. O, tada kreipsiuos į tave.

Man, iš tiesų, nėra taip svarbu ar padarysi per tris dienas, ar per savaitę, svarbu kokybiškai. Tai, gal dabar man ir galinio tilto kol kas nekeisti, nes tą skylę užpyliau hermetiku ir pakeičiau tepalus ? Galvoju, netolimoje ateityje sueisim.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei yra kitas jau pilnai paruoštas keitimui rėmas, gal ir būtų galima neskubiai apsiimt rudeniop kai darbų sumažėja..... bet jau kuro  - stabdžių magistralės tai jau naujos turi statytis, ir visos gumos, ir jau visai tai turi būt paruošta[/qu

Tai su tuom magistralem,smulkmenom,daugiausiai laiko ir nervu reikia. Manau saziningai atlikti ta darba ir savaites neuzteks.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei yra kitas jau pilnai paruoštas keitimui rėmas, gal ir būtų galima neskubiai apsiimt rudeniop kai darbų sumažėja..... bet jau kuro  - stabdžių magistralės tai jau naujos turi statytis, ir visos gumos, ir jau visai tai turi būt paruošta

Suprantu.

Klevui - aš kainos klausiau orientacinės,kad žinoti maždaug, kiek tai gali kainuoti ir  realiai įvertinti savo galimybes sumokėti už darbą.

Taip pat suprantu, kad bendra mokėjimo suma bus didesnė ženkliai, kadangi daug ką gali tekti keisti naujomis detalėmis, kažkas gali užlūžti. užlinkti, neatsisukti ar netikti.

Bet, užtai žinau dabar kiek reikia turėti euryčių, kad pradėti tokius darbus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klevui - aš kainos klausiau orientacinės,kad žinoti maždaug, kiek tai gali kainuoti ir  realiai įvertinti savo galimybes sumokėti už darbą.

Šiaip tai aš nei kainas reguliuoju , nei pačiam savo paslaugas peršu , nei bandau persiviliot potencialų klientą nors puikiai žinau kuom kvepia šitas darbas , per kiek laiko toks darbas padaromas ir kas dar papildomai išlenda darant tokius darbus - tai kad man aiškint kodėl užklausei apie tokią paslaugą nereikia , sakyčiau net sveikintinas toks požiūris į būsimas išlaidas. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries pradedant ta keitima gal reikia pagalvot apie cinkavima ??? Kaina gausis kitokia bet jau bus Tojota ledine.

Na, cinkavimas, tai gal labai jau brangu. Tarp kitko, dabar atšveičiau galinį tiltą, tuoj imsiuos rėmo, ar verta kuo nors padengti. Metalo tų agregatų vis tiek neatšveisi iki blizgesio. Tai ant korozijos pažeisto paviršiaus gal iš vis nieko nereikia purkšti ar tepti ? O, gal rūdžių surišėju (buvanoliu) visą apdoroti ?

O, gal antikoroziniu gruntu kokiu ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai ne kosmosas tas cinkavimas, jau ne vienas is sio forumo cinkavo. nusmeliuoji, nucinkuoji ir ramu. pagalvok kiek laiko sanaudu bus paruosiant, gruntuojant dazant ir dar kokiu antikoroziniu dengiant, tai ne kazka sutaupai. aisku jei tik norima  uzdengti ka akis mato giliau nelendant tai aisku cinkavimas brangus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.