Pereiti prie turinio

augis

Nariai
 • Pranešimai

  240
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

Reputacija

0 Normalus

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas/Klubas
  Anykščių raj., Kurkliai
 • Pomėgiai
  Ūkininkauti

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Džiaugiuosi. Sakiau jam, kad buvo lūžusi lingė, Anykščiuose sutvarkė, bet, jei kas, tai įdėjau dar du lingių komplektus ir dar dvejus ratus. Visas technines prie manęs jau ėjo perdaryta iš torsionų, su lingėm - jokių problemų niekad nebūdavo. Malonus žmogus, lai naudojasi. Dar sakė, gal ir mano Land Cruiserį pirks, nes nutariau ir jį parduoti - baigiau ūkininkavimus.
 2. Turiu Brenderup. Rėmas Thule. Pakaba linginė. Ilgis 3 m, plotis 1,5 m, bendras svoris 750 kg. Pasikelia kėbulas, stiprintas galinis bortas - užvažiavimui. Tvarkinga. TA iki 2020 m. lapkričio mėn. Noriu 600 Eurų, be derybų. Anykščių raj., Kavarskas. El.paštas augatas@gmail.com .
 3. Gali būti. Bet, žinoti ir mokėti vistiek yra gerai. Ir, matyt, tie visi "greito darbo" įrenginiai neatstos žmogaus rankų kokybės atžvilgiu. Pamačius Vilniuj Lytagroj tą grąžtų galandimo mechanizmą, sužaidė emocijos ir nusipirkau. Dabar nebepirkčiau. Bet, už tai turiu patirtį už 23 Eurus...
 4. Super filmukas. Daug dalykų man paaiškėjo. Taip pat paaiškėjo, kad tas grąžtų galandinimo įrenginys yra šūdas. Ačiū Rimai.
 5. Pavyko pagaląsti. Ačiū visiems padėjusiems.
 6. Aha, yra toks. Instrukcijoj labai neaiškiai parašyta. Tai, ar tą viršutinį varžtą palikti vietoj, kai atsiras garsas, ar pasukioti aukštyn-žemyn, kai jau pradės liesti?
 7. Štai toksai prietaisas. Ten į tas skyles kiši grąžtus pagal išmieras ir, tipo, juos išgalanda. Bet, negalanda, gal kažką ne taip darau?
 8. Fotkę padariau ir nerandu, kaip įkelti...
 9. Sveiki. Nusipirkau Lytagroj tokį grąžtų galandinmo įrenginį. Instrukcija tik anglų kalboje ir tai labai neaiškiai aprašyta. Gal kas tokį turite ir naudojate - ten iš viršaus grąžtai įsistato ir, tipo, 10 sek. palaikai, po to apsuki 180 laipsnių ir vėl palaikai. Bandžiau - nė velnio man nesigalanda. Internete nieko nėra. Gal kas galite ūkiškai papasakoti, kaip juo galąsti grąžtą ? Ar išmesti 23 Eurus?
 10. O,kaip techninė? Praleidžia su tokiais, tipo, perdarytais?
 11. O,tai seniai jis pas tave? Kiek, maždaug, valandų gali būti dirbęs? Aš dar norėjau tokį pirkti...
 12. Tai, ant detalių, greičiausiai. Arba užsakymą gavo kokiai razdatkei ar tiltui, tai, nuvaryti paprasčiau.
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.