Pereiti prie turinio

Neaiškus ūžimas automobilyje lengvajame


Navanas

Rekomenduojami pranešimai

Susidūriau su bėda. labai ūžia, gaudžia automobilis, Ford mondeo 2001 metų universalas. Visi aiškina kad guolai , ratus jau ir aš pats ir 3 juose servisuose prasuko, guoliai geri. Tada atseit ūžia padangos. Bet ūžimas yra girdimas ir ant žvyrkelio.  Pakeičiau padangas, ūžimas nedingo. Ūžimas pasigirsta jau nuo mažo greičio. greitėjant nei tai kad labai didėtų, bet ir  netyla. Tikrai ne variklio, ne pavarų dėžės gaudimas, toks kurtinantis kai salone sėdi. Kokių minčių? Galvoju, gal ta vieta, kur amortizatoriai ar spyruoklės su kėbulu liečiasi netvarkinga, iš kur tas ūžimas GALI  būti? Ką dar patikrinti. Pakaba kaip ir nebloga, tech praėjo,  ir servise nieko blogo neranda, ant kelio stovi gerai. Kokia pagalvėl ar dar koks velnias, nebeturiu minčių ką tikrint.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vadinas mažai reikalų turėjai su guoliais kad taip drąsiai teigi jog tai ne guoliai .

 

Beje , kas čia per metodas tikrint guolio gerumą pagal spyruoklės drebėjimą pakeltai mašinai ba bet koks disbalansas ir turi tą drebėjimą, tokiu atveju galima badyt ieškot stetoskopo pagalba bet irgi nevisada sėkmingai - guoliai tikrinasi po apkrova o ne tada kai sukasi laisvai.

 

Ir dar; teko susidurt su tokiu guoliu kuris nei klibėjo , nei drebėjo , nei garso skleidė laisvai besisukdamas o važiuojant garsą skleidė tokį jog atrodė kad virš galvos bombonešis pikiruoja. Priežastis viso to garso buvo pažeistas vienoj vietoj aboimos cementavimas nors guolis buvo visas tepale ir blizgėjo kaip katik pagamintas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neseniai pastebejau savo subarike keista, kartais atsirandancia vibracija ir musima(dauzyma). jausmas lyg butu neprisuktas gerai ratas,

arba labai dielis rato disbalansas. vaziuojant leciau - musimas reteja bet kaip ir stipreja. sustoji ir pradedi vel is vietos

vaziuot - dazniausiai viskas buna gerai, po kurio laiko vel prasideda. nebutinai is karto t.y.po keliu km kelio, tai gali atsirast

pvz. po dvieju dienu ir kokiu 300km. buvau servise, iskrate: du salenblokai ir stabilizatoriai, visa kita kaip ir tvarkoj. vairo nemusa

tik jauciama vibracija, lyg vaziuotum zvyrkeliu

klausimas: kazkaip man atrodo kad negali del to buti toks stiprus musimas?

gal kas zinot, kur ieskot bedos?

Redagavo pika`sso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas man ne uzia o vibruoja, dreba visa masina. ratai geri, pradzia buvo su pernai pirktom naujom padangom, o dabar vasarinius ratusuzdejau, su kuriais pernai buvo viskas gerai

pasiulitau tikrint klevo varijantus. Jai neklystu stipriau jaustis turetu kai nuvaziuojamas didesnis km kiekis kai susyla varomieji mazgai
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.