Pereiti prie turinio

Uaz sankaba


Rekomenduojami pranešimai

Laba diena,

Gal kas žinote koda LUK ar SACH sankabos komplekto, kuris tiktu UAZ'ui. Dabar ten yra taip, motoras stovi nuo "svarkes"  tai yra  "zmz 32001"  Bet sankaba yra turbut kaip "umz 417" motoro.

 

Randu pas rusus http://www.bazashop.ru/product_365932.html, bet nėra guolio, ir šiaip Lietuvoje nelabai kas turi.

 

Tai klausimas, gal yra kitas kodas, kad butu pilnas komplektas.

Redagavo kactuz
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aga. atsimenu:)Svarkes variklis skiriasi nuo 21 volgos tik labai specifiniu karbu,ten yr sukiu rybotuvas ir labai smulkus zikleriai.  daugiau skirtumu jokiu, tai greiciau cia ne 417 o 421 variklis . Stato jus tik del to kad ei net nenaujas jis zymiai geresnio stovio nei isimtas is donoro.Tai sankaba paprasta, pagal smagracio diametro:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai koks cia smagratis idetas ir kokios man sankabos jieskoti ?  Man norisi kad kad ji butu normalaus gamintojo ( luk ar sach ), kad nebutu kreiva, nes planuojamas rebildas sito motoro kuris yra idetas i ta murziu :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane uaz 31514 jau stovi distatorius ne su trim lapkutem kaip senesniuos modeliuos ,bet daug sunkiau minas nei su senaisiai distatoriais,o pavaru dezes pirminio velenelio slicai kaip mb,o siaip galima kazka is fordu  scorpionu ar sieru kazkas panasaus diametro yra

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.