Pereiti prie turinio

"4x4 Kurkliečių karjeras" Rokiškis


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 190
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Organizatoriams: Gal galėtumėte patikslinti Open ir Open plius klasių reikalavimus? daug maž tipo TR 2 ir TR3 ?

Kaip jau sake Dovydas yra tikslus Open1 (tai Open) ir Open+ (tai Tr3) tech reikalavimai. Open labai panasu i Tr2 ratai +/- 36

nors kai kas  pas mus ir su 38 "telpa"-juk matuoja kiek cm diametras o ne kas parasyta ant padangos. Toliau Open siek tiek laisvesne

klase nei tr2-galimi bet kokie tiltai (ne originalus),galima kist kitoki varikli ir pan.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai taip ir nesuprantu, ar bus turistams kas veikt, turiu omeny ne tik plentu vaziuot ar ne? As asmeniskai tikiuos įvairių taškų, skandint nenoriu bet veiksmo tai reikėtų, gal kas žinot tiksliau kaip ten bus?

Kodėl mes vertinam taškais 50 , 100 200 300 taškų ?Todėl ,  kad suprastumėte kur lengva , kur sunku

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodėl mes vertinam taškais 50 , 100 200 300 taškų ?Todėl ,  kad suprastumėte kur lengva , kur sunku

Taip šitą aš suprantu, sorry esu naujokas varžybose, tiesiog įdomu ar daugiausiai vertinami taškai bus sunkiausiai surandami ar sunkiausiai privažiuojami? Rezultato nesitikiu tiesiog noris smagiai laiką praleist ir sudalyvaut:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas orgam.pagrindinia pramoga turetu but karjeras bet kaskodel i OPEN ir OPEN + uzsirase tik po viena dalivi? Visi persimete i TURISTUS.as biski pasimetes nes jai noreciau dalivaut nezinau i kuria klase uzsiregistruoti su GR Y60? ar 200 km mint su subarikais ar vaziuot i OPEN? Beje man iki STARTO dar 120 km.o gal daliviu lentele dar neatnaujinta ir as klystu del daliviu skaiciaus OPENE?

Redagavo erikasss
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.