Pereiti prie turinio

Skubūs klausimai-atsakymai apie Jeep iškilusias problemas senbūviams


jeepcherokee

Rekomenduojami pranešimai

Užvirė

Miroslovai, tiesa pasakius ir aš kai sakićiau kur rašei dėl pakėlimo ir rato centro taško nepakitimą,bepatikėjau ka skaičiau ir priiemiau kad kažko nesupratau.

Reziume,kad ir pats susprasčiau.

Keliant 4" tiltas priartėja prie galinio tilto,paslenka i galą, ratas atsiranda arciau posparnio.... Tokiu atvėju man reikia ilgesnių tilto šlaunų iš lentelės žiurint tai apatines 16.53"-41,5cm viršutines 16 3/8 " tai čia kiek 42.5cm?

Jas susidėjes gražinsiu tiltą i priekį į gamikliškai standartą? Chm ir nežymiai priekis tada sužemės?ne esmė...

Taigi, neprailginus traukes jos stovi kitokiu kampu,stačiau, ko pasekoje ir kietesnis važiavimas ne? (Lyg kazkada panašiai sakei kažka miroslovai...)

Lankstant traukes kaip minėjot ne vienas ką išlošiam?

Veliau pasitaisiau, kad blogai isireiskiau del rato judejimo ;) Ten is konteksto galima buvo suprasti.

Tiesiog prailginus traukes ir palikus tvirtinimo taskus standartinius, minkstumo nebus. Paprasciauciai suprasti galima, nupiesus ant popieriaus.

Nupiesk kaip yra standartas ir kaip yra su prailgintomis traukemis. Gali ir "Long Arm" dvieju tasku ir keturiu tasku nupiesti. Tai padaryti nesunku.

Isivaizduok kaip veikia jegos esant smugiui i rata pvz. vaziuojant per gulinti policininka. Kaip vienu atveju eina i korpusa ir kaip kitu atveju. Tada viskas aisku buna

kodel kietas vienu atveju ir kietas kitu atveju:-)

 

Lankstant tas pacias (ilgi paliekant turiu omenyje), pasieksi tai, kad nesirems i tilta ;) turesi didesne aplitute (i apacia).

Redagavo miroslavasr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasizvalgant asortimento yra tu traukių netik lentų,ir tiesių ir tiesiog tiesios bet tvirtinimo taskai ne tiesijoje...

Bet dauguma tik apatines,viršutinių nekeičia?kodėl?

 

Na už tokias kainas tikrai verta pasiknisti ir pačiam pssidaryti, mano atvėjų reguluojamų net nereikia daryti nes neketinu dar keltis. Tiesiog jei lentktis vamzdi sakykim vieno metro ilgio per vidurį tam tikru kampu,kokiu nežinau) ir dedant salenblokus tokiu atstumu tiesiojije kaip anksciau minėjau apie 41cm

Traukiu ivairiu. Tvirtinimo taskai ne tiesiojoje, kad nekabintu tilto konstrukcijos arba pakeisti kampa kazkiek. Priklausomai kurioje puseje postumis.

Nekeicia virsutiniu traukiu ilgio del kasterio. Priklausomai nuo to kiek keli ir kaip keli, ir kokio kasterio nori.

 

Lenkiant vamzdi, reikia pasirinkti vieta, kurioje lenksi, kad nekabintu konstrukcijos ir pvz. grunto, akmenu ir panasiai, vaziuojant bekeleje ;-)

 

Tam kad isivaizduoti kasteri ir kaip bendrai vaiksto tiltas, buvau idejes filmuka

Nevisai konkreciai bet is dalies yra informacija jame ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas long armas gal ir gerai, bet Ta ir.t.t. priešas, pumpuojami,reguluojami ir panašiai amortizatoriai manau per brangu eksperementuiti mano kišenei:-)

Pas mane sudėtos raudonas poliuretanas i šlaunis ir tie turbūt duoda kietumą.

O kaip dėl statesnio kampo esant dabar?

 

Nekalbam apie 6 " ir t.t. pakėlimus. Šuo atvėju kaip minėjom pas mane ~4" ir apsistokim čia:-)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas long armas gal ir gerai, bet Ta ir.t.t. priešas, pumpuojami,reguluojami ir panašiai amortizatoriai manau per brangu eksperementuiti mano kišenei:-)

Pas mane sudėtos raudonas poliuretanas i šlaunis ir tie turbūt duoda kietumą.

O kaip dėl statesnio kampo esant dabar?

 

Nekalbam apie 6 " ir t.t. pakėlimus. Šuo atvėju kaip minėjom pas mane ~4" ir apsistokim čia:-)

 

Jeigu lieka kaip dabar ir tiesiog minkstinti, nekeiciant, tai gumos visos duoda kietuma/minkstuma. Man asmeniskai poliuretas buvo kietas. Tiksliai koks jis buvo, nepasakysiu.

Jau kokius 8 metus naudoju paprastas gumas visur.

Taip ir amortikai reguliiuojami ir LA, kainos nemazos o su LA ir TA praeiti.... ;) reikia moketi...praeiti.

Nebent konstruoti LA paciam ir tureti galimybe TA praeiti.

 

Su spyruoklemis galima zaisti. Nera kainos dideles. Pasidomesiu kokios tinka is kitu masinu, kurios minkstesnes. Siaip TJ'to sako minkstesnes ir tinka XJ'tui (apie standarta kalbant).

Gal kokios tinka nuo rusiskos technikos. Dabar neatsakysiu. Beje tos RUSTY kaip minejau, gana minkstos.

 

Na jo... jeigu pradesi konstruoti viska tai kam "Aarwiiss" tau ta stogo bagazine, kurioje turejai minciu ir su panele paguleti... Tiesiog nebus jai laiko :D :D :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas. Ar grandas 2003m.turi obd2 standartinį protokolą? Ar eina koks tai kitas protokolas.

Esmė tame, kad nusipirkau launch creader5001 diagnostiką, bet man neina nuskaityti klaidų. Neprisijungia prie mašinos.

OBD2 - interfeisas yra. Juk pacia iranga kaip suprantu prijungi bet negauni signalo?

OBD2 turi standartinius protokolus:

SAE J1850 PWM,

SAE J1850 VPW,

ISO9141-2,

ISO14230-4 (KWP2000),

nuo 2003 metu  ISO 15765-4/SAE J2480.

ir daugiau yra

Taip pat kekvenas automobilis turi savo protokola specifiniam prisijungimui pvz. gamintojui ir pan.

 

 

Kekvienas protokolas turi savo komunikavimo buda ir greiti.

Priklausomai nuo masinos modelio metu yra ir naudojamas protokolas, greitis, komunikavimo budas.

 

Reikia pasidometi kokius protokolus naudoja WJ'tas ir kokius palaiko tavo prijungta iranga. gal iranga reikia sukonfiguruoti? Parinkti atitinkama

protokola?

Redagavo miroslavasr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

OBD2 - interfeisas yra. Juk pacia iranga kaip suprantu prijungi bet negauni signalo?

OBD2 turi standartinius protokolus:

SAE J1850 PWM,

SAE J1850 VPW,

ISO9141-2,

ISO14230-4 (KWP2000),

nuo 2003 metu ISO 15765-4/SAE J2480.

ir daugiau yra

Taip pat kekvenas automobilis turi savo protokola specifiniam prisijungimui pvz. gamintojui ir pan.

 

 

Kekvienas protokolas turi savo komunikavimo buda ir greiti.

Priklausomai nuo masinos modelio metu yra ir naudojamas protokolas, greitis, komunikavimo budas.

 

Reikia pasidometi kokius protokolus naudoja WJ'tas ir kokius palaiko tavo prijungta iranga. gal iranga reikia sukonfiguruoti? Parinkti atitinkama

protokola?

Šitoj diagnostikoj daug yra protokolų. Vat tik nežinau kokią naudoja wj.

Va ką rodo skaneris

post-10770-0-34967700-1543919865_thumb.jpg

post-10770-0-99271600-1543920016_thumb.jpg

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šitoj diagnostikoj daug yra protokolų. Vat tik nežinau kokią naudoja wj.

Va ką rodo skaneris

attachicon.gif20181204_123000.jpg

attachicon.gif20181204_123014.jpg

Aha tai automatiskai skenuoja. OK.

Visi praeina su rezultatu "fail"?

 

O durnai paklausiu... Diegimas ijungtas kai prisijungineji? ;)

Laidai visi tinkamai prijungti?

Redagavo miroslavasr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Radau kodą ir šponkes, bet nesinori tiek mokėti už tokį š... :D gal kas pirkęs kokių kinietiškų? Va tokios:

 

https://parts.moparonlineparts.com/oem-parts/mopar-rocker-molding-retainer-5fr56xxxab/?c=Zz1ib2R5JnM9ZXh0ZXJpb3ItdHJpbS1waWxsYXJzJmk9V0E5OTQ3MDUmcj0zJmE9amVlcCZvPWdyYW5kLWNoZXJva2VlJnk9MjAwMSZ0PWxpbWl0ZWQmZT00LTdsLXY4LWdhcw%3D%3D

 

Čia ant išorinių metalinių slenksčių, fiksuoja plastmasinius.

Redagavo Rycka
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visur fail. Degimas aišku, kad įjungtas.

Fiškėn įsijungia normaliai.

Vakar ant hyundajaus bandžiau , tai viską rodė liuksiškai. Visus parametrus galėjau pasižiūrėt.

nevark, pas mus tokia masina kad ja mato tik drb3 arba bosch kts. Pats turiu launch idiag pro - WJ nemato :-)
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nevark, pas mus tokia masina kad ja mato tik drb3 arba bosch kts. Pats turiu launch idiag pro - WJ nemato :-)

DRB jau rimtas irankis, kuris ir greiciu dezes ir ABS nuskaityti gali. Priklauso nuo modelio.

Nesutiksiu, kad tik DRB ar Bosch kitas mato ;)

Gali pajungti paprasta ELM327, irasyti kad ir i telefona "Torque" programa ar panasia, kuriu pilna ir puikiai veiks. Tik perkant ELM327 reikia

pirkti lietesni (dvieju tipu buna).

https://www.ebay.co.uk/itm/Mini-ELM327-OBD2-V1-5-Bluetooth-for-Android-BMW-Audi-Ford-Jeep-Ford-Vauxhall-VW-/113292502905

 

Pats toki turiu ir naudoju. Gali klaidas skaityti, trinti bet man buvo idomu realiame laike, vaziuojant matyti paduodamo oro temperatura, liambdu parodymus,

ir dar kazka... jau nepamenu. :cheer:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.