Jump to content

RICISM

Nariai
 • Content Count

  139
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

RICISM last won the day on February 4

RICISM had the most liked content!

Community Reputation

4 Normalus

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas/Klubas
  Vilkija
 • Pomėgiai
  4x4

Kontaktai

 • Skype
  rycka6669

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. RICISM

  Ryčkos JGC WJ

  Nu va, apžiūrėjau razdatkę, tai atsiuntė tą ką ir užsakiau, bet vistiek įkišo sugadintą. Bet kadangi ta detalė išsimeta, ir vietoj jos sukasi kita, tai problemos nėra Padėtys visos atrodo veikia, bent jau mėtosi lengvai, dabar reikia užsisakyti flančiuką kardano prisukimui, vėl iš USA. Na ir išardyti vidaus inspekcijai.
 2. RICISM

  Ryčkos JGC WJ

  Update'as po gan ilgo laiko. Kadangi šiuo metu didelis laiko trūkumas, tai sunku prieiti prie projekto, bet keletas darbelių padaryta. Perdariau abu kardanus, nes iš pradžių nepavyko tiesiai suvirinti ir kolega blogą patarimą davė - sukeisti kryžmes ant kardano 90 laipsnių kampu, ko pasekoje vibracija buvo nepakenčiama... Dabar perdariau, ant tekinimo staklių ištiesinau kiek įmanoma, suvirinau, kolkas viskas liuks, foto padarysiu kada prie progos. Padaryti priekinio tilto parišimai, kad apsaugoti amortikus, nuo smūgių. Gale dar nepadariau, nes domkratas tiek mašinos neiškelia, kad matyčiau kokio ilgio parišimą daryti Sutvarkiau galinį bamperį, nes buvo neplanuotas smūgis į medį Padaryti nauji praplatinimai, kad nereiktų mašinos pusę dienos plaut, po vienos rimtos balos. Guma paprasta iš lytagros 5mm storio. Parkeliavo razdatkė iš amerikos, dar akyse nemačiau, bet greitu metu pasiimsiu. Bus įdomu ar neapgavo amerikonai... Dar kovoju su plaukiojimu kelyje, vairo traukės naujos, demferis yra, bet leisgyvis, laisvumas kolonėlėj taip pat yra, pradžiai paveržiau kolonkę, bus matyt kaip toliau.
 3. RICISM

  Ryčkos JGC WJ

  Priekyje open difas, dėjaus specialiai tam, kad ateityje blokiruotę įsidėti, o ir prieš tai du tiltai su vari-lok, labai greit kaukt pradėjo (tepalas buvo tinkamas ).
 4. RICISM

  Ryčkos JGC WJ

  Atsakiau AŽ dėl razdatkės. Pirmas rimtas test drive buvo, viskas atlaikė, greičiausiai radau bilduką važiuoklėj (nors garsas ir atrodė po kojom, bet buvo atsileidęs galinio mortizatoriaus kronšteinas, nu ir dar veržliaraktis po sėdyne gulėjo, galbūt ir tas bildėjo, nes kilimo džipe nėra ). Neplanuotai patikrinau galinio jėgos bamperio tvirtumą - medis buvo tvirtesnis (foto vėliau) Dar ir akumas nudvėsė besigervinant. Sniego miške nedaug, žemė visiškai be įšalo 0-02-05-b43be743df430b9341ad4c4c5bc1e17d1cf476584fd2736c848b206bb6a53fba_b0c2c5ed.mp4 O šiaip visumoj labai patenkintas, tuom kas gavosi, labai nustebino padangos, puikiai valosi ir puikiai važiuoja. Važiuota kvartalyne, susiderinus. Jei netyčia atsiras žaliųjų.
 5. RICISM

  Ryčkos JGC WJ

  Šiaip nežinau ar man ilgai švies tie kuriuos įsidėjau prieš dedant išardžiau ir pertepiau gumas su hermetiku. Nuoroda: https://www.aliexpress.com/item/4000002272496.html?spm=2114.13010708.0.0.53504c4dyPHpEE
 6. RICISM

  Ryčkos JGC WJ

  Pas tave žinių apie WJ kaip enciklopedijoj Žinoma, gavęs razdatkę įvertinsiu stovį, iškart planuoju nusipirkt ir jos galą perdaryt su tokiu komplektu: Tepalo probkę bus galima perdaryt tuo pačiu ir šį kart supilsiu tinkamą tepalą Nu, bet dar kol parkeliaus jaučiu kokie 2mėn. praeis. O šiuo metu susidėjau led bar'us, į priekį kombinuotą, labai patenkintas rezultatu, labai gerai apšviečia į šalis, praktiškai vos ne 180 laipsnių kampu. O į galinį buferį du led švietuvus, galui apšviesti, rezultatu taip pat patenkintas. Pafotkinsiu prie progos. Led'ai iš kiniečių, papigiai Bildėjimas iš važiuoklės dingo, bet važiuojant per didelę duobę, greitai, ar kalniuką - mažą, bet aukštą, kažkas skaudžiai trenkiasi, toks vaizdas po vairuotojo kojomis, tai paieškos tesiasi. Dėl amortiko labai abejoju, nes su pakėlimais/nuleidimais, amortikų darbinis ilgis kaip standarte, turi būt Mažai noro dabar voliotis po mašina, tokiu oru, o garažo padoraus neturiu..
 7. RICISM

  Ryčkos JGC WJ

  Viskas ok, viskas suprantama 😃 Užsakiau Durango NP242D. 180 baksų. Va foto: Nu tik nesakyk, kad prasileidau ir čia
 8. RICISM

  Ryčkos JGC WJ

  Už patarimus, visuomet dėkingas Užsakiau iš USA, matysim ar neapgaus amerikonai. Dar specialiai pasitikslinau, ar bus tokia, kokios reikia. O vokiečiuose kur buvo, tai jau nebėra...
 9. RICISM

  Ryčkos JGC WJ

  Nu gerai gerai, nereikia tyčiotis Nepamenu kur klausiau, bet seniau kai domėjaus, tai kažkas sakė pilt tą patį, ką į tiltus su vari-lok, o gal čia forume kažkur perskaičiau, pats nepamenu, bet liko užsifiksavę, kad ale tas pats tepalas. Paskaičiau amerikonų forumų, tai tamsta visiškai teisus Reiškia razdatkei jau kaput. Gal važiuos kol susiveiksiu ką nors geresnio iš USA
 10. RICISM

  Ryčkos JGC WJ

  Tepalas naujas, pilnai sintetinis, 75w-140, lygtai skaičiai tokie, pirkau dar seniau į tiltus su vari-lok. O razdatkė tik ką rinkta, įdėtas įtempėjas, tai nebent jis padilo ir užkišo pompą. Bet kažkaip nenoriu tikėt, nes poliamidas, naudotas įtempėjui, labai atsparus trinčiai. Atrodo, kad nustojo priekis veikt, gerai pabuksavus sniege, be palėtintojo.
 11. RICISM

  Ryčkos JGC WJ

  Viskas aišku, sutinku tada. Ta pačia tema kalbant, ant 4h dingo priekis, matyt tos plokštelės sudilo, kur razdatkėj būna, sniego neatlaikė 4Low veikia, visi varo, nes kiek suprantu sujungia per dantračius. Panašu, kad reiks anksčiau pradėt galvot apie rimtesnę razdatkę, nes tik su galu tokiu oru nekažką
 12. RICISM

  Ryčkos JGC WJ

  Per mažos duobės, kad amortikas iki galo sudirbtų. Panašu, kad pagrindinė tilto traukė skleidė garsus. Jo padangos kietos, nenori susiploti nuleidus orą, bet viena iš priežąsčių kodėl jas pirkau ir buvo ta, kad jas pradurt labai sudėtinga, o purve jos dirba irgi neblogai. Turėjau trumpą test drive'ą, tai tešloj visais ratais, variklio galios užtenka, ratus užsuka ir lipa puikiai Mirislavai klausimas tau, nes buvai sakęs keisti tiltų poras, su 35'' ratais, o kam to reikia, jei galios užtenka? Suprantu, kad razdatkei ir kitiems mazgams, apkrova didesnė tenka.
 13. RICISM

  Ryčkos JGC WJ

  Amortiko štokas kur prie kėbulo veržiasi tai priveržtas. Teche ant stendo papurtė, tai rado pagrindinę traukę šiek tiek atsileidusią prie tilto, tai bus matyt ar jinai bildėjo. Padangos 1,9bar pripūstos dabar, bet iš šono, tai sutinku, kad atrodo kaip balionai.
 14. RICISM

  Ryčkos JGC WJ

  per didesnes duobes važiuojant, skaudžiai sudungsi, per mažas duobes greit lekiant garso nebūna, tik per didesnes, kai ratas gauna smūgį didesnį. atrodo kad garsas ateina po kojom, bet su kai važiuoklė ant kieto, tai bėda gali būt bet kur... blogiausia kad judinant ir ieškant viskas atrodo vietose ir neatsileidę.
 15. RICISM

  Ryčkos JGC WJ

  Pagaliau parkeliavo 4 padanga, 3vnt gavau Lietuvoj, ketvirta keliavo iš Belgijos, nuo gruodžio 22d.. Pirmas test drive'as praėjo be problemų, niekur neliečia, nors dar per didelius kalnus nelaksčiau, tai bus matyt ateity. Užtai bildukas po vairuotojo kojom gyvena, niekaip nesuprantu, kas ten gali bildėt, kai viskas naujai perrinkta, naujos dalys ir viskas suvaržyta, neatsileidę.. Dar likę padaryt tiltų parišimus, priekinį kardaną reikia perdaryt, nes kreivai suvirinau, priekinių st. šlangelių reikia ilgesnių, led bar pasijungt, žodžiu smulkmenos. Bus įdomu išbandyt purve, dabar variklio galios netrūksta.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.