Jump to content

RICISM

Nariai
 • Content Count

  144
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

RICISM last won the day on July 2

RICISM had the most liked content!

Community Reputation

5 Normalus

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas/Klubas
  Vilkija
 • Pomėgiai
  4x4

Kontaktai

 • Skype
  rycka6669

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O kaip dengei, nigrolas poto movilis, ar maišai juos ir tada purški?
 2. Pas mane chrysler 300c, mersinė dėžė, matuoklę įkišu kol atsiremia į dugną ir pagal tai žiūri. Nemanau, kad grybauja, nes keičiau tepalus, supyliau pagal normas ir teko šiek tiek dapilt pagal matuoklę. Matuoklė iš aliexpress. Matuoti ant darbinės temp., pagal teoriją, palaikai ant bėgių D R šiek tiek, tada įmeti N ir žiūri.
 3. RICISM

  Ryčkos JGC WJ

  Nu už Žiogo tiltų kainą, galėčiau nusipirkt Y61 ir dar į bekelę paruošt užtektų (nesišaipau, pats buvau pas jį, mačiau tiltus, man ten kosmosas ir manau, kad jie verti tų pinigų) O kadangi neesu sportininkas, darau dėl savęs, konstruot mėgstu, tai užteks man ir Y60 tiltų, jei kada susiruošiu keist Na va, pusašiai paruošti naujiems guoliams. Guolius radau intercarse, pagal matmenis, fiksacinių žiedų yra autonibeloj, laukiu kol atkeliaus ir presuosiu krūvon. Nutekinta 15,5mm, link abs žiedo. Ačiū Miroslavui, už informaciją. Dar prisiruošiau pasidaryti probkę galiniam tiltui, nes užknisa kas kartą nuiminėti dangtelį.
 4. RICISM

  Ryčkos JGC WJ

  Seniai čia besireiškiau, kadangi dabar užsiėmęs kitais reikalais, tai džipui laiko ir lėšų lieka mažiau Nu, bet šioks toks update'as. Išbandžiau gan rimtai "Jurbarkas challenge" renginyje. Tai iš variklio galios užtenka, lipa labai gerai, nėra ką lygint su prieš tai buvusiais 33'' ratais. Dėl valdomumo dabar įdėjęs antrą vairo demferį. Per pusę metų (bet mažai pravažiavus), pradėjo bildėt priekinis viršutinis šarnyras, galiniai guoliai taip pat sugedo, pradėjo leist tepalą abiejuose tilto galuose. Guolius ruošiuos dėti dvigubus, čia jau pagelbėjo Miroslavas, su patarimais, kaip ką daryti, tai viskas šiuo metu eigoje. Pasistengsiu neužmiršt nufotkint. Plentu važiuojant, kadangi perdavimas originalus, 5 bėgiu, nelabai važiuoja, tai kuro sanaudos mažiau 35ltr (dujų) nebūna. Dar renginyje, užsėdus upelyje ir užlinkus gervei, teko pasėdėti kokį pusvalanduką, tai galiniam tilte buvo pilna vandens, spėju pritraukė per salnikus, nes alsuoklis nepaskendo. Tai jau poto ištraukus važiuojant, spartanas baisiai daužėsi, net visą mašiną tampė posūkiuose. Tilte radau ir smėlio, netik vandens. Pakeitus baltą marmalą normaliu tepalu, spartanas pradėjo veikt kaip priklauso, vizualiai neatrodė, kad būtų jam kas atsitikę. Tiesa, papildau, kad priekiniame tilte, vandens nebuvo, tepalas gražus, tai matyt įvorės savo darbą atlieka 😊 Gervėje nusisuko dantračiai, tai nustebino, nes nedaug aš ją naudojęs, kažkaip keista, nes gervė 12000lbs, viduje tepalas, nesūrudiję, smūgių negavus, nes žinau, kad jų bijo. Firma XTR, tai nerekomenduoju Dabar vis susimąstau apie Y60 tiltų dėjimą į savo Jeep'ą, bet kolkas viso to sąmata atbaido. Papildysiu dar nuotraukom vėliau...
 5. Nu čia pas tave kosmosas, pats vertinu švarų garsą, bet čia kitas lygis P.S. gal sudomintų neblogas automobilinis magas? Pioneer DEH-P88RS
 6. RICISM

  Ryčkos JGC WJ

  Nu va, apžiūrėjau razdatkę, tai atsiuntė tą ką ir užsakiau, bet vistiek įkišo sugadintą. Bet kadangi ta detalė išsimeta, ir vietoj jos sukasi kita, tai problemos nėra Padėtys visos atrodo veikia, bent jau mėtosi lengvai, dabar reikia užsisakyti flančiuką kardano prisukimui, vėl iš USA. Na ir išardyti vidaus inspekcijai.
 7. RICISM

  Ryčkos JGC WJ

  Update'as po gan ilgo laiko. Kadangi šiuo metu didelis laiko trūkumas, tai sunku prieiti prie projekto, bet keletas darbelių padaryta. Perdariau abu kardanus, nes iš pradžių nepavyko tiesiai suvirinti ir kolega blogą patarimą davė - sukeisti kryžmes ant kardano 90 laipsnių kampu, ko pasekoje vibracija buvo nepakenčiama... Dabar perdariau, ant tekinimo staklių ištiesinau kiek įmanoma, suvirinau, kolkas viskas liuks, foto padarysiu kada prie progos. Padaryti priekinio tilto parišimai, kad apsaugoti amortikus, nuo smūgių. Gale dar nepadariau, nes domkratas tiek mašinos neiškelia, kad matyčiau kokio ilgio parišimą daryti Sutvarkiau galinį bamperį, nes buvo neplanuotas smūgis į medį Padaryti nauji praplatinimai, kad nereiktų mašinos pusę dienos plaut, po vienos rimtos balos. Guma paprasta iš lytagros 5mm storio. Parkeliavo razdatkė iš amerikos, dar akyse nemačiau, bet greitu metu pasiimsiu. Bus įdomu ar neapgavo amerikonai... Dar kovoju su plaukiojimu kelyje, vairo traukės naujos, demferis yra, bet leisgyvis, laisvumas kolonėlėj taip pat yra, pradžiai paveržiau kolonkę, bus matyt kaip toliau.
 8. RICISM

  Ryčkos JGC WJ

  Priekyje open difas, dėjaus specialiai tam, kad ateityje blokiruotę įsidėti, o ir prieš tai du tiltai su vari-lok, labai greit kaukt pradėjo (tepalas buvo tinkamas ).
 9. RICISM

  Ryčkos JGC WJ

  Atsakiau AŽ dėl razdatkės. Pirmas rimtas test drive buvo, viskas atlaikė, greičiausiai radau bilduką važiuoklėj (nors garsas ir atrodė po kojom, bet buvo atsileidęs galinio mortizatoriaus kronšteinas, nu ir dar veržliaraktis po sėdyne gulėjo, galbūt ir tas bildėjo, nes kilimo džipe nėra ). Neplanuotai patikrinau galinio jėgos bamperio tvirtumą - medis buvo tvirtesnis (foto vėliau) Dar ir akumas nudvėsė besigervinant. Sniego miške nedaug, žemė visiškai be įšalo 0-02-05-b43be743df430b9341ad4c4c5bc1e17d1cf476584fd2736c848b206bb6a53fba_b0c2c5ed.mp4 O šiaip visumoj labai patenkintas, tuom kas gavosi, labai nustebino padangos, puikiai valosi ir puikiai važiuoja. Važiuota kvartalyne, susiderinus. Jei netyčia atsiras žaliųjų.
 10. RICISM

  Ryčkos JGC WJ

  Šiaip nežinau ar man ilgai švies tie kuriuos įsidėjau prieš dedant išardžiau ir pertepiau gumas su hermetiku. Nuoroda: https://www.aliexpress.com/item/4000002272496.html?spm=2114.13010708.0.0.53504c4dyPHpEE
 11. RICISM

  Ryčkos JGC WJ

  Pas tave žinių apie WJ kaip enciklopedijoj Žinoma, gavęs razdatkę įvertinsiu stovį, iškart planuoju nusipirkt ir jos galą perdaryt su tokiu komplektu: Tepalo probkę bus galima perdaryt tuo pačiu ir šį kart supilsiu tinkamą tepalą Nu, bet dar kol parkeliaus jaučiu kokie 2mėn. praeis. O šiuo metu susidėjau led bar'us, į priekį kombinuotą, labai patenkintas rezultatu, labai gerai apšviečia į šalis, praktiškai vos ne 180 laipsnių kampu. O į galinį buferį du led švietuvus, galui apšviesti, rezultatu taip pat patenkintas. Pafotkinsiu prie progos. Led'ai iš kiniečių, papigiai Bildėjimas iš važiuoklės dingo, bet važiuojant per didelę duobę, greitai, ar kalniuką - mažą, bet aukštą, kažkas skaudžiai trenkiasi, toks vaizdas po vairuotojo kojomis, tai paieškos tesiasi. Dėl amortiko labai abejoju, nes su pakėlimais/nuleidimais, amortikų darbinis ilgis kaip standarte, turi būt Mažai noro dabar voliotis po mašina, tokiu oru, o garažo padoraus neturiu..
 12. RICISM

  Ryčkos JGC WJ

  Viskas ok, viskas suprantama 😃 Užsakiau Durango NP242D. 180 baksų. Va foto: Nu tik nesakyk, kad prasileidau ir čia
 13. RICISM

  Ryčkos JGC WJ

  Už patarimus, visuomet dėkingas Užsakiau iš USA, matysim ar neapgaus amerikonai. Dar specialiai pasitikslinau, ar bus tokia, kokios reikia. O vokiečiuose kur buvo, tai jau nebėra...
 14. RICISM

  Ryčkos JGC WJ

  Nu gerai gerai, nereikia tyčiotis Nepamenu kur klausiau, bet seniau kai domėjaus, tai kažkas sakė pilt tą patį, ką į tiltus su vari-lok, o gal čia forume kažkur perskaičiau, pats nepamenu, bet liko užsifiksavę, kad ale tas pats tepalas. Paskaičiau amerikonų forumų, tai tamsta visiškai teisus Reiškia razdatkei jau kaput. Gal važiuos kol susiveiksiu ką nors geresnio iš USA
 15. RICISM

  Ryčkos JGC WJ

  Tepalas naujas, pilnai sintetinis, 75w-140, lygtai skaičiai tokie, pirkau dar seniau į tiltus su vari-lok. O razdatkė tik ką rinkta, įdėtas įtempėjas, tai nebent jis padilo ir užkišo pompą. Bet kažkaip nenoriu tikėt, nes poliamidas, naudotas įtempėjui, labai atsparus trinčiai. Atrodo, kad nustojo priekis veikt, gerai pabuksavus sniege, be palėtintojo.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.