Pereiti prie turinio

Skubūs klausimai-atsakymai apie Jeep iškilusias problemas senbūviams


jeepcherokee

Rekomenduojami pranešimai

Jeigu vertikalaus valo "pitman shaft" tai pvz:

https://www.amazon.com/Steering-Replacement-Pitman-Cherokee-1984-1996/dp/B01N21SVVL

https://www.ebay.com/itm/Jeep-YJ-XJ-ZJ-FSJ-Power-Steering-Gear-Replacement-Seal-Kit-at-Pitman-Arm-/282227046288

https://www.rockauto.com/en/catalog/jeep,1996,cherokee,4.0l+l6,1180314,steering,steering+gear+pitman+shaft+seal,7344

 

Jeigu siunti ne is europo, muitas bus. Tik sitam nebus didelis be to pvz. ebay paima is karto muita.

Nurodoma prekes kaina, siuntimas ir muitas ("Import charge").

 

O keisi taip:

;)

ar nuiminesi?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip minėjau jau aš juos esu keites ir "siomnika" turiu,

Dar kaži imanoma matmenis pilnus sužinoti kad būtų galima kur paieškoti čia parduotuvėse tam skirtuose,yra čia kur vien salnikais ir guoliai parduotuvė nemaža

Berods vidinis - 1.25", isorinis 1,756".

 

Geriausia isimti ir pamatuoti bet kaip suprantu kai isimsi tai jau masina nevaziuos...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten ir aukštis svarbu netik vidus,išore...

Turiu senuosius reiks bandyt gal prisitaikyt, tik va dar vienas papildomas senasis liko kaip paskutinis užmautas,labiau nuo purvo apsauga, reiks imti laukan ir vežtis su pavizdziu,bet turint matmenis būtų tiksliau ir paprasčiau;)

O gal kas užsisakinės ateityje ir man prie to paties užsakytu? Tikrai atsilyginčiau...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten ir aukštis svarbu netik vidus,išore...

Turiu senuosius reiks bandyt gal prisitaikyt, tik va dar vienas papildomas senasis liko kaip paskutinis užmautas,labiau nuo purvo apsauga, reiks imti laukan ir vežtis su pavizdziu,bet turint matmenis būtų tiksliau ir paprasčiau;)

O gal kas užsisakinės ateityje ir man prie to paties užsakytu? Tikrai atsilyginčiau...

Tik tokius ismatavimus gavau. Aukscio nezinau. Jie panasaus aukscio. Su pvz geriau bet nepamirsk, kad kazkiek nuo senejimo skyle plateja, susispaudzia is sonu ir aukscio.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik tokius ismatavimus gavau. Aukscio nezinau. Jie panasaus aukscio. Su pvz geriau bet nepamirsk, kad kazkiek nuo senejimo skyle plateja, susispaudzia is sonu ir aukscio.

Todėl ir sakau su pavyzdžiu senu yra sunku, nu reiks pažiurėt dar gal kur rasiu europoi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia klausimas dar ar kaitinai ar tik pašildei :D , su kuo bandei tą padaryt :) ?

"avtogen" ;)  iki raudonumo :D Bet perpjauta pabandziau atgal ideti tai vos vos uzsimove o toliau reiketu presu spausti o kita paemiau tai uzsimove beveik iki galo. 5mm liko tai uzsukant varzta, uzsimove  :liux: 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zodziu turiu beda. WJ 4.0 pramusineja babina. Nupirkau nauja, idejau, nesikuria. Grazinau. Nupirkau kita Nibeloj. Nesikuria. Ydedu savo, kuriasi. Ir taip jau bandau 4 varianta is Nibelos. Masina 99m. Bandem det babina kuri tinka tik 99m. Ir kuri tinka 2000-2004m. Ir tas pats. Su mano kuriasi, su nauja ne.... WTF?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.