Pereiti prie turinio

Policijos bespredielas


valdas-76

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 195
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

teisybės dėliai ir Vilniaus labui galiu tik patvirtint kad važiavimas sostinėj išties kulturingesnis nei kai kur ,neminėsiu kur,kitur

bet kolega taisyklės sukurtos ne tik naujokams ir ne tik iš provincijos atvykusiems,deja jos galioja VISIEMS

taip butent.. galioja visiems, bet kazkodel negalioja kaimieciams kurie vaziuoja laisves prospektu antra juosta 60 km/h greiciu nors vaziuoja pagal taisykles... kaip cia gaunas?  pakui prasideda lenkimai , pykciai, o kodel policijos automobiliai mieste vazinedami be svytureliu virsyja greiti? kodel  jie nestabdo bendro srauto, kuris vaziuoja vietoj 60 km - 80 km/h? kodel naujame aplinkelyje vietoj leistino 80 km/ h visi vaziuoja 100-110 km/h ir policijos ten niekada nebuna kaip ir avariju?, va cia ir yra nerasytos taisykles..... o svarbiausia nebut naglam, neuzkisinet rkitam pries nosi, vaziuok bendram sraute ir viskas bus ok , beje isvaziavus i miesta yra zenklai, isijunk sypsena :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip butent.. galioja visiems, bet kazkodel negalioja kaimieciams kurie vaziuoja laisves prospektu antra juosta 60 km/h greiciu nors vaziuoja pagal taisykles... kaip cia gaunas?  pakui prasideda lenkimai , pykciai, o kodel policijos automobiliai mieste vazinedami be svytureliu virsyja greiti? kodel  jie nestabdo bendro srauto, kuris vaziuoja vietoj 60 km - 80 km/h? kodel naujame aplinkelyje vietoj leistino 80 km/ h visi vaziuoja 100-110 km/h ir policijos ten niekada nebuna kaip ir avariju?, va cia ir yra nerasytos taisykles..... o svarbiausia nebut naglam, neuzkisinet rkitam pries nosi, vaziuok bendram sraute ir viskas bus ok , beje isvaziavus i miesta yra zenklai, isijunk sypsena :)

na "antraeilininkai" tai trikrai skaudi tema.o ir ne tik kaimiečiai ,bet ir pakankamqai kruti su Xsais  atraeilininkas tampa

tai va iš čia isplaukia klausimas kas didesnis kaimietis,ar zmogus iš provincijos kuriam visrš 70.ar tupas gorila su X-su

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na "antraeilininkai" tai trikrai skaudi tema.o ir ne tik kaimiečiai ,bet ir pakankamqai kruti su Xsais  atraeilininkas tampa

tai va iš čia isplaukia klausimas kas didesnis kaimietis,ar zmogus iš provincijos kuriam visrš 70.ar tupas gorila su X-su

tai kad didzioji dauguma miestieciu kile is kaimo, o tie kruti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Miestai tai dideli kaimai, kazkada kazkokiam isminciui kilo mintis dideli kaima pavadint miestu... o kaimieciais eisme vadinu tuos, apie kuriuos anksciau rasiau, kurie trukdo bendram eismui ir tie kaimieciai vazineja su ivairiausiom auto, tik galvoje pas juos krumai auga

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktualijos/ukininkai-del-vaizdo-kameros-uzkure-pirti-medziotojams.htm

 

 

komentaras:D

 

Jei norite pasisavinti jums nepriklausantį daiktą, tačiau likti neapkaltinti dėl vagystės, darykite tai dienos metu ir stebint bendrininkams. Dar vienas svarbus momentas - jei jau sučiups, paaiškinkite, kad daiktas, kurį vogėte, toje vietoje buvo neteisėtai, taigi jūs jį tik apėmėte ir norėjoite pristatyti policijai, gamtosaugininkamas, gaisrininkams, Valstybinei lietuvių kalbos inspekcijai ar pan

Redagavo mindogas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Miestai tai dideli kaimai, kazkada kazkokiam isminciui kilo mintis dideli kaima pavadint miestu... o kaimieciais eisme vadinu tuos, apie kuriuos anksciau rasiau, kurie trukdo bendram eismui ir tie kaimieciai vazineja su ivairiausiom auto, tik galvoje pas juos krumai auga

kaimietis ar miesčioas,{miestietis) čia ne gyvenamoji vieta ,čia būsena o gal diagnozė :D

juk nei viena kaimo senolė napasakys to ka išgirsi iš poniučių ar ponaičių,ar šiap sviesiaplaukių,per "Klausimėlį"

  gal jau tikrai baikim ne į temą

Redagavo dielavas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tokiu vištų yra ir bus ,ypač iš tų sekmadieniniu vairuotoju,jis vaziuoa savo puse leistinu greičiu ir niekaip nesupras kodėl turėtų pasitraukt

bet kita vertus niekaip negalima pateisint autobuso vairuotojo tokio vairavimo,na matai kad neduoda lenkt sugryžk i savo juosta,neismokysi vistos važiuot,o rizika keleiviams o atsakomybė prieš juos ir kitus eismo dalyviuas,ar tai pateisinama

Mano teta, labai bijodavo vaziuoti. Issilaike teises tik kritiniam atvejui jei kartais reiketu. Gyvenimas padare, kad tas "JEI" iskristu dazniau.  Daktarai Kaune ir t.t. butent Via Baltica keliu ji vaziuodama nesitrauke, Bet ne todel jog yra nemandagi lekiantiems, bet del savo ir kitu saugumo, nes salikeleje daznai metydavosi tai koks padangos likutis, tai akmenukai, ar budavo slidu. Ir puse masinos isvazevus ant slidumos, gali greiciau padaryti nesamoniu, nei vaziuodama juostoje. Asines nesilaike isikirtus, bet ir krastines juostos neperlipdavo... 

Asmeniskai man, papuole ivykis, kai pries mane "Lenkas" (ne kiek kaip tautybe, kiek kaip profesija) nesitrauke niekur priespriesais su savo fura. Ji lenke autobusiukas MB. tai man beliko su visa masina islipti is vis uz krastines juostos. Gerai kad gerai baigesi. nei kaktomusa neliejom, nei susimeciau nesvariame kelkrastyje. o visi lekeme ne maziau 95km\h. 

Trecias kartas, nutikes vel man, kai ties Pasvaliu lengvame vingyje, pamaciau kaip fura kita fura lenkia. vingis lenkejui isorinis buvo. Pamaciau ji tik kai isejome vienas pries kita. Daug sviesu jis man parode ir sumeciau, jog nieko kito nebeliko, kaip lekti i visiska kelkrasti, ten placiu juostu nera. sustojau pusiau griovy... Kelnes pasikeisti manau abu turejome. Bent jau kita puse. Pastovejau, parukiau, tada issikrapsciau ir vel vaziavau. 

 

Visuose pasakytuose atvejuose, zmogiskuma galima izvelgti. Tiesiog nuo paciu musu poziurio. mes norime keikti? -keiksime. Mes norime pateisinti ir suprasti-suprasime. 

 

Tad ir policijos pareigunai taip lygiai. ne karta apsilenkiau virsyti priverstas keletu km ju ekipazus, bet nestabde, neissikalinejo.. Nes matyt vyravo supratimas, kad jei greitis leidziamas 90, o jie vaziuoja 80... man skubu, o lenkimas optimalus 20, 25km\h, tai nieko tokio, jei po to neplanuoju skristi, o toliau laikyti ~95... 

 

Bet si situacija rodo, kad buna nedamigusiu, negavusiu is zmonu meiles ar dar ko. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tą Viabaltika galėjo seniai perorganizuoti tik dažų pagalba.Pilna kelių Vokietijoje ,Švedijoje tokio pat pločio,kur puikiai visi apsilenkia tuos sunkvežimius ir lėčiau važiuojančius.

Padarytų tris eismo juostas ,kuriose dvi juostos priklauso ,tai vienai tai kitai krypčiai ir visa problema.Jei neišeina dėl kažkokių priežasčių,tai bent aplenkimo zonas sukurtų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

 Grįžtam prie pradinės temos.

 

 Kaip jau minėjau, Kelių policijos pareigūno priimtą nutarimą byloje apskundžiau Kaišiadorių rajono apylinkės teismui.

 Antradienį, 12d., vyko pirmasis teismo posėdis.

 Kartu su manimi važiavęs liudytojas taip pat buvo pakviestas ir apklaustas posdžio metu, mano pateikta papildoma medžiaga (vaizdo įrašas, įvykio schema) prie bylos buvo prijungta, taigi kol kas negalėčiau teikti, kad teisėjas yra šališkas pareigūnų atžvilgiu.

 Posėdyje dalyvavę kelių policijos pareigūnai nepateikė vaizdo registratoriumi užfiksuotos filmuotos medžiagos, jų paaiškinimai, kodėl taip atsitiko, skiriasi (vienas sakė, kad vaizdo registratorius tuo metu buvo sugedęs, kitas tvirtino, kad jis veikė, bet, perdavęs tarnybinį automobilį kitai pamainai, atminties kortelės iš vaizdo registratoriaus jis neišėmė, taigi vietoj joje buvusio vaizdo įrašo vėliau buvo įrašytas kitas). Manau, teismas turėtų į tai atsižvelgti.

 Sekantis teismo posėdis vyks gegužės pradžioje, bus apklausiama dar viena liudytoja (kelių policijos patrulė) ir peržiūrėta mano pateikta vaizdo medžiaga.

 

 Vilties neprarandu :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinojo mentai i ka veliasi :)

O jei ir irodys,kad jie neteisus,tai kas jiems uz tai bus??Manau,kad visiskai nieko.Ner pas mus ASMENINES valdininku ar pareigunu atsakomybes.O jei butu,ir reiketu is savo kisenes dengt teismo islaidas bei padaryta zala, tai pries darydami  kokia nesamone simta kartu pagalvotu..Tie visi teismai vyksta darbo metu.Tai vaiksciodami po tuos teismus jie dar ir alga gauna.O zmogeliui ir nervai ir islaidos irodinejant,kad nesi kupranugaris.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo salociu pasienio link rygos pernai pabaige remontuot kelia. Latvijoj labai galioja zenklai ir greicio ribojimai. Aplink bauske policijos tai kai vaiku smelio dezej. Kelkrasciai su punktyrinem,kad galima pasitraukt butu,kazka praleidziant, ar priespriesos lenkimo atzvilgiu. Bet, nereik piknaudziaut. Nekarta maciau, ir karta pati pabare,kad jei ir yra kelkrastyje vietos,bet ten istisine-jos kirst negalima. Neseipsau ten jos nupiestos. Vazineju su sunkvezimiu, ir po vilniu ir po dar kur visur, tai tikrai matau ir vistu, ir juoduju bereciu. Bet pastebiu,kad kultura keliuose ne nuo taisykliu zinojimo, o nuo stazo priklauso. Ta moteriske kad ir labai pagal taisykles vaziuoja, bet ji nepataiko i bendra srauta. Del to susidaro avarines situacijos ir piktumai. Ir t.t ir panasiai. Daugiau tolerancijos keliuose, ponai!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu matau kad valdas vistiek kaip bukas dundukas irodines savo tiesa, pagal KET taisykles, ir vistiek lys po fura,nes KET jam sakys kad jo pirmumas. Gaila man tokio nusistatymo zmoniu, kurie gyvena irvairuoja tik pagal taisykles.  

 seip kai buvom mazi, tai mama irgi sakydavo, neit per gatve, kol masina nepravaziuos. Bet jei  tuo keliu masina is vis tik karta per diena pravaziuoja? juk nestovedavom ir jos nelaukdavom. Juk visur yra zmogiskumas, logika ir mandagumas. nereik vien tik aklai taisyklemis vadovautis.

Redagavo mindeex
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie ką mes čia :D  aš ir galvoju, kodėl kai važiuoju su BMW (su jais ne tik kelių gaideliai važinėja) su 4 šviečiančiais žiedais, visi iš kelio traukias......... kartą net sustojau ir išlipau pažiūrėt, gal kas švyturėlį su magnetu prilipdė :D  :D  :D

p.s. šiaip sutinku, kad labai jau formalus KET laikymasis sukelia bereikalingas spūstis ir pasistumdymus gatvėj, visur privalo būti normalus žmogiškasis faktorius, niekada nekerštauju ir kai neskubu, praleidžiu skubančius ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Grįžtam prie pradinės temos.

 

 Kaip jau minėjau, Kelių policijos pareigūno priimtą nutarimą byloje apskundžiau Kaišiadorių rajono apylinkės teismui.

 Antradienį, 12d., vyko pirmasis teismo posėdis.

 Kartu su manimi važiavęs liudytojas taip pat buvo pakviestas ir apklaustas posdžio metu, mano pateikta papildoma medžiaga (vaizdo įrašas, įvykio schema) prie bylos buvo prijungta, taigi kol kas negalėčiau teikti, kad teisėjas yra šališkas pareigūnų atžvilgiu.

 Posėdyje dalyvavę kelių policijos pareigūnai nepateikė vaizdo registratoriumi užfiksuotos filmuotos medžiagos, jų paaiškinimai, kodėl taip atsitiko, skiriasi (vienas sakė, kad vaizdo registratorius tuo metu buvo sugedęs, kitas tvirtino, kad jis veikė, bet, perdavęs tarnybinį automobilį kitai pamainai, atminties kortelės iš vaizdo registratoriaus jis neišėmė, taigi vietoj joje buvusio vaizdo įrašo vėliau buvo įrašytas kitas). Manau, teismas turėtų į tai atsižvelgti.

 Sekantis teismo posėdis vyks gegužės pradžioje, bus apklausiama dar viena liudytoja (kelių policijos patrulė) ir peržiūrėta mano pateikta vaizdo medžiaga.

 

 Vilties neprarandu :)

Jei teisėjas ar teisėja jauni ir tampriai nesusiję su sistema (t.t. ir policija), gali tikėtis bylos nutraukimo, nes normalioj teisinėj sistemoj kaltintojas objektyviais įrodymais turi įrodyti tavo kaltę, o ne tu turi įrodinėti esąs nekaltas ;)  jei teisėjas pagyvenęs, turėsi eit iki apygardos :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

 Trečiadienį vyko antrasis ir baigiamasis teismo posėdis.

 Kaip liudytoja buvo apklausta policijos pareigūnė, tą vakarą patruliavusi kartu. Dar nė metų neišdirbusi policijos patrule, bet melavimo meną jau įvaldžiusi tobulai. Graudu klausyt. Taip pat buvo peržiūrėti mano ir policijos pareigūnų pateikti vaizdo įrašai. Policijos pateiktame vaizdo įraše yra nurodoma visai kita vieta, nei ta, kur aš buvau sustabdytas. Meluoja išsijuosę. Policijos atstovas į teismo posėdį net nesiteikė atvykt. Turiu nuojautą, kad apylinkės  teismo priimtas nutarimas nebus man palankus ir teks kreiptis į Kauno apygardos teismą. Nutarimas bus skelbiamas gegužės 12 d., tada ir bus aišku, ką daryt toliau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.