Pereiti prie turinio

Policijos bespredielas


valdas-76

Rekomenduojami pranešimai

Buvo man situacija, bandžiau įrodinėti, kad telefonu už vairo nesinaudojau. Protokolo nepasirašiau, išmečiau pro langą. Į pažeidimo svarstymą (baudos skyrimui) atvykau. Pasirodo aš turėjau jiems įrodyti, kad telefonu nekalbėjau, o jie teisūs, nes dviese surašė ir pasirašė. Vietoj vidutinės baudos (minimali negalėjo būti, nes buvau baustas tais metais) davė maksimalią (berods 275Lt bauda, maksimali už telefoną tuo metu buvo 300Lt). Į teismą nedaviau. Ateičiai nusprendžiau su policija taikiai spręsti tokius klausimus, nes tiesiog laiko gaila...

O pokalbiu isklotines nebuvo imanoma gauti?Butu matyti kad nekalbejai telefonu tuo metu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 195
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Kiekviename policijos automobilyje yra įrengtas vaizdo registratorius, įrašas vyksta visą pamainą, taigi turi teisę pareikalauti vaizdo įrašo, jei nesutinka, skambini į apskrities VTT (vidaus tyrimų tarnybą),  paaiškini situaciją ir manau, kad viskas labai greitai išsispręs. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiekviename policijos automobilyje yra įrengtas vaizdo registratorius, įrašas vyksta visą pamainą, taigi turi teisę pareikalauti vaizdo įrašo, jei nesutinka, skambini į apskrities VTT (vidaus tyrimų tarnybą),  paaiškini situaciją ir manau, kad viskas labai greitai išsispręs. 

 

 Va, čia jau labai konkreti informacija, ačiū, bandysim pasinaudot :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susimokek, bus pigiau, nebent laiko ir pinigu perteklius. Jie du pareigunai, du tarnybiniai, nepriekaistinga reputacija ir tt. Galu gale jei laimesi per teismus, niekas tau nieko nekompensuos, na nebent pataupysi ir apskusi Lietuva ....

Cia tik mano nuomone

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo man situacija, bandžiau įrodinėti, kad telefonu už vairo nesinaudojau. Protokolo nepasirašiau, išmečiau pro langą. Į pažeidimo svarstymą (baudos skyrimui) atvykau. Pasirodo aš turėjau jiems įrodyti, kad telefonu nekalbėjau, o jie teisūs, nes dviese surašė ir pasirašė. Vietoj vidutinės baudos (minimali negalėjo būti, nes buvau baustas tais metais) davė maksimalią (berods 275Lt bauda, maksimali už telefoną tuo metu buvo 300Lt). Į teismą nedaviau. Ateičiai nusprendžiau su policija taikiai spręsti tokius klausimus, nes tiesiog laiko gaila...

pilnai pritariu. buvau ir as iklimpes lygioje vietoje, kurioje net nedalyvavau. bet sugalvoti faktai buvo pries mane. tai vietoj minimalios 1300+draudimo islaidos berods 2700 padovanojau beveik 13k senu pinigu, pusantru metu nervu, ir nuoskauda tikrajam kaltininkui, kuris turbut laiku patepė ten,kaip sako, "kur reikia". kas idomiausia buvau paviesines pareigunams jo duomenis it telefono numeri su kuriuo galima buvo susisiekt. pareigunai net pagal imei nesugebejo surast kaltininka, nes telefono savininke buvo jo mama =]....ajaj... sšis siužetas buvo pries šešis metus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susimokek, bus pigiau, nebent laiko ir pinigu perteklius. Jie du pareigunai, du tarnybiniai, nepriekaistinga reputacija ir tt. Galu gale jei laimesi per teismus, niekas tau nieko nekompensuos, na nebent pataupysi ir apskusi Lietuva ....

Cia tik mano nuomone

bet uz ka moket jai nepzeide KET.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

padarei klaida,jei isitikines savo teisumu,  iš kart neisikvietei policijos

 turejau toki atvejį Kaune,aplenkiau neuniformuota mentą,sankryžoje iš dešinės pusės,tam užvirė šūdai,prasidėjo rodeo Raudondvario plente,pagaliau užblokavo sustojau,rodo pažymėjima,duok teses as jam tu man ne pareigūnas neduosiu ir išsikviečiau policiją,ir ka ir nieko aš jiems pasakiau už pažeidimą moku nesiginčinu ,bet už šita chuliganizmą netylėsiu ir eisiu iki galo. ir ka ir nieko.paleido be jokios baudos būčiau jam padaves teises butų butų mažiausisi pusmečiui i seifa padėjas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries 5 kokius metus vaziavo tevas Utenoje, stabdo policija, pasikviecia i masina, sako jus vaziavote be dirzo. Tevas buvo prisiseges, vaziavo kartu su mama masinoje. Pasigincijo kokias 10 min ir nuviaziavo toliau. Nieko nesurase. Butu vaziaves vienas jauciu uzbombintu :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ,Valdai kokie rezultatai?

PPR ....

p.s.  kai i rusija

 kamandirovken vazinedavau tai pas juos populiarus posakis budavo,, papizdieli ir razaslis, cia kaip ir pas mus lietuvoj ypac seime, pasnekejom, issivaiksciojom  ir tuo viskas baigesi... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ,Valdai kokie rezultatai?

Procesas vyksta, apsilankymas policijoj didelių vilčių nesuteikė, tiek patrulių vadas, tiek kitas pareigūnas, su kuriuo teko bendrauti, labiau linkę tikėt savo kolegos versija, kas visai nenuostabu.Prašiau, kad byla būtų išnagrinėta anksčiau, nei nurodyta data, nes nurodytą dieną aš būsiu išvykęs iš Lietuvos, tačiau šiuo atveju sutrumpinti procesinio termino nėra įmanoma. Bet kokiu atveju, parašysim paaiškinimus, nurodysim įvykio aplinkybes, dar paruošim porą skundų dėl policijos pareigūno veiksmų įvertinimo, sulauksim   sprendimo byloje ir tada-pirmyn į teismą :) kito kelio aš nematau. Policijos pareigūnas pažeidė mažiausiai kelis Policijos patrulių veiklos instrukcijos punktus (tai yra pagrindinis dokumentas kuriuo jie privalo vadovautis, atlikdami savo pareigas), yra liudininkas, kuris tai matė.

 Dar pora dalykų. Kai kurie sakot, "reikėjo nepasirašyt" ir pan. Esmės tai nekeičia, protokolas yra rašomas dviem egzemplioriais, vienas jums, kitas lieka policijos pareigūnui.Pažeidimas bet kokiu atveju yra užfiksuotas, geriau jau parašykit protokole paaiškinimą, kad pažeidimo fakto nebuvo ir su pareigūno veiksmais nesutinkat, ką aš duotuoju atveju ir padariau.O jei neimsit ar nepasirašysit, policijos pareigūnai tai nurodys savo paaiškinime, ir tiek.

 

 O kariaut su jais ar nekariaut-čia, kaip sakoma, jūsų asmeninis reikalas :) Galėčiau ir aš sumokėt pusę minimalkės, niekingus 14 eurų, bet už ką? Kad tas pareigūnas ir ateityje galėtų panašiai elgtis, surašinėt iš piršto laužtus protokolus? Ne tam aš tris metus teisės studijoms skyriau, kad visokie provincialai galėtų lipt man ant galvos :angry:  Net jei ir nelaimėsiu bylos teisme, aš jaučiuosi teisus, o gyvenimas margas, patys suprantat...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PPR ....

p.s.  kai i rusija

 kamandirovken vazinedavau tai pas juos populiarus posakis budavo,, papizdieli ir razaslis, cia kaip ir pas mus lietuvoj ypac seime, pasnekejom, issivaiksciojom  ir tuo viskas baigesi... 

 

  Ja ja, geriau tylėt ir šventai laikytis kito populiaraus rusiško posakio- "Нас ебyт, а мы крепчаем"...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O pokalbiu isklotines nebuvo imanoma gauti?Butu matyti kad nekalbejai telefonu tuo metu

Aš jiems gyvai daviau telefona, sakau imkit ir žiūrėkit, nekalbėjau aš su niekuom. Sako mums neįdomu tu kalbėjai ar ką ten darei. Tipo draudžiama "naudotis telefonu", naudoti - reiškia gauti naudą, bet ne konkrečiai kalbėti. Na žodžiu...

Aš padariau eksperimentą, pasiginčyjau su jais. O į svarstymą nuvažiavęs įsitikinau, ant kiek ten viskas supuvę iš vidaus, tiek žmonės, tiek patalpos (Giraitės policijoj). Kelis šimtus litų man kainavo tas eksperimentas, daugiau tuo keliu neisiu ir kitiems nepatariu.

O tiem kas pataria ginčytis ir teistis - pirma pateikit konkrečius faktus, kaip patys savo kailiu įrodėte teisme savo tiesą. Bijau čia beprasmis pinigų ir laiko eikvojimas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Aš padariau eksperimentą, pasiginčyjau su jais. O į svarstymą nuvažiavęs įsitikinau, ant kiek ten viskas supuvę iš vidaus, tiek žmonės, tiek patalpos (Giraitės policijoj). Kelis šimtus litų man kainavo tas eksperimentas, daugiau tuo keliu neisiu ir kitiems nepatariu.

O tiem kas pataria ginčytis ir teistis - pirma pateikit konkrečius faktus, kaip patys savo kailiu įrodėte teisme savo tiesą. Bijau čia beprasmis pinigų ir laiko eikvojimas...

 Tai pala pala, ar mes ne teisinėj valstybėj gyvenam, kaip kad čia mums vis bandoma įkalt į galvą?..

 Reikia daugiau drąsių ir teisių žmonių, daugiau precedentų analogiškose bylose, ir reikalai teisinėj sistemoj pradės keistis į gerąją pusę.

 Supuvus yra visuomenė, kuri toleruoja tokius pareigūnus, o ne jie patys...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ja ja, geriau tylėt ir šventai laikytis kito populiaraus rusiško posakio- "Нас ебyт, а мы крепчаем"...

kai kuriuo atveju tikrai verta patylet.. nes snipstas gausis is sio tavo teisybes ieskojimo nes neturi jokiu irodymu, todel teismas patikes pareigunais.... kai pereisi sita kose, suprasi kodel geriau del smuklmenu neprasidet... aplamai reikia statyt i auto vide registratoriu... kaip pamato kad filmuojami tai praeina noras issidirbinet
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Tai pala pala, ar mes ne teisinėj valstybėj gyvenam, kaip kad čia mums vis bandoma įkalt į galvą?..

 Reikia daugiau drąsių ir teisių žmonių, daugiau precedentų analogiškose bylose, ir reikalai teisinėj sistemoj pradės keistis į gerąją pusę.

 Supuvus yra visuomenė, kuri toleruoja tokius pareigūnus, o ne jie patys...

Gerai darai,palaikau. Jei dirzas uzsektas o reikalauja susimoket, tai cia tas pats kas pirkti plyta. O visokie patarimai kad reikia buti vergu ir tyliai moketi kelia juoka. Jie tiesiog turi vergo sindroma, todel tie policajai ir bando sitokius bajerius, nes tokie su vergo sindromais moka ir tiek. Kuo daugiau netoleruos tokius veiksmus tuo geriau. Ir dar, jei ir nelaimesi teisme(cia greiciausiai  teisus vergo sindromo turetojai) tai esmes nekeicia. Nes byla buvo, ir tai jau faktas. Jei dar pora zmoniu paduos i teisma jau bus to policjaus istorija kad pas ji daug bylu. O tai jau jam atsilieps ateityje. O kai byla pralaimesi galima dar ir asmeniskai ozy pagaut ant ko nors(tik cia smulkiau nepasakosiu). Bet einant ant principo visi zmones pazeidziami, reikia tik rasti sklyle ir to zmogaus problema. Ir nebutinai kriminalas...

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne visi turi pinigu ir laiko teismams ir kantrybes reikia ir pasikausciusiam teisiskai but, na visokiu teismu ir teisybiu buna, buna kad is tikruju teismas nors ir pralosiamas bet iseina i nauda, bet siaip yra tokio proto klounu, kurie uzsimus i stulpa irodinedami savo tiesas ir galu gale finalas buna liudnas, bet tu klounu galvose palieka sviesu...  bezpridielas dabar mazesnis nei anksciau ir problemu zmones daugiau turi ne su policija o su valdininkais... kas statesi nama, tas zino, ka reikia pereit kad leidimus gaut ir su tais fruktais per teismus nepavaiskciosi, nes atia namo statybos... o apie medikus aplamai patyliu... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.