Pereiti prie turinio

Policijos bespredielas


valdas-76

Rekomenduojami pranešimai

  • po 1 mėnesio...
  • Atsakymus 195
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

 Man teko vargti iki Auksciausiojo teismo ir tai truko 7menesius su patruliais del greicio virsijimo. Juokinga buvo tame, kad mane nustate kaip pazeideja nors automobilio nevairavau, o atvaziavau pasiimti i ivykio vieta savo masinos. Reziume buvo tai, kad pareiguna kuris man surase akta perkele i kita rajona dirbti, o uz nedalyvavima paskutiniuose teismo posedziuose teisejas ipareigojo i atvykti priverstiai ir dar kiek pamenu dvi baudas jam ipaise uz negerbima. Dulkinau kiek galejau, jog ilgai prisimintu.

Redagavo Darius30
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
Geriau vėliau, negu niekada :)

Viskas daugmaž teisingai surašyta, tik emigrantu savęs aš nelaikiau ir nelaikau, prašiau autoriaus, kad pataisytų bent kiek...

Galit laikint, šierint ir dar visaip kaip populiarizuot B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar tik liko moralinę ir materialinę žalą prisiteisti,kad istorija turėtų prasmingą pabaigą.Jei būtų teisininkai visi,tai niekas už diržus baudų nemokėtų,nes nenufilmavus pažeidimo,tai įrodyti neįmanoma.

Jei vairuotojai būtų bent kiek sąmoningesni ir neleistų visokiem našarnykam lipt ant galvos, tai anie pagaliau pradėtų suprast, kad stavkių sistema jau nekanalina, maždaug taip...

Įdomu, ką pats darytum, atsidūręs analogiškoj situacijoj...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei vairuotojai būtų bent kiek sąmoningesni ir neleistų visokiem našarnykam lipt ant galvos, tai anie pagaliau pradėtų suprast, kad stavkių sistema jau nekanalina, maždaug taip...

Įdomu, ką pats darytum, atsidūręs analogiškoj situacijoj.

Mokėčiau baudą,kas be liktų.Pasiginčyčiau kažkiek,po to pasikeikčiau tipo po šimts perkūnų kol girdi polismenai,po to jau rimčiau pasikeikčiau ir tiek

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mokėčiau baudą,kas be liktų.Pasiginčyčiau kažkiek,po to pasikeikčiau tipo po šimts perkūnų kol girdi polismenai,po to jau rimčiau pasikeikčiau ir tiek

Na bet jei tikrai būtum nepadaręs pažeidimo, kaip kad ir buvo šiuo atveju?

Ne baudos dydis svarbu, o pats faktas, kad buvo siekiama nubaust už nepadarytą pažeidimą. Šiandien už diržus, o ryt-ką gali žinot, už greitį, o gal ir kokią alkotesterio ampulę pakiš, pripūsi ir aiškinkis paskui, kad esi ne kupranugaris...Reikėjo matyt pareigūno elgesį, kai buvom nuvykę į įvykio vietą...Arogantiškai pareiškė- "taigi DU pareigūnai MATĖ", tipo, ką tu čia, locheli, bandai įrodyt...O kai teisėja jo paklausė, ar mano nurodyta įvykio vieta yra teisinga, pareigūnas tiesiog desperatiškai pradėjo šaukti- "NEEEE!"Net juokas pradėjo imti :) Tačiau paskutiniame teismo posėdyje, kai iš policijos komisariato jau buvo gautos teisingos (ir atitinkančios mano ir mano brolio nurodytąsias) įvykio vietos koordinatės, visas mandrumas staigiai dingo, tai tik išlemeno "Aš tikriausiai suklydau, žinot, žiema, apsnigti laukai", nors prieš tai jis ir jo porininkė mažiausiai tris kartus tvirtai įsitikinę pakartojo, kad būtent jų nurodyta įvykio vieta yra teisinga...

Redagavo valdas-76
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  Pasistojo klausimas.Pats kovojai (saunuolis),irodei savo teisybe ,praradai daug nervu ir pinigu.O kas tam keliu reketininkui bus.Klausiu ar bus jam kokia nors nuobauda asmeniskai.Suprantu,kad jeigu tu kreipsies del nuostokliu atlyginimo tai atlygins policija. O jei tiksliau, mokesciu moketojai.O kaltininkams kas????Manau, kad nieko skausmingo.Ir kol taip bus,tol tokie dalykai ir vyks.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mažiausiai jis negaus šiais metais premijos ir jei tikėjosi laipsnio pakilimui ar karjerai, tai bent mentams turės tai pamiršti, bet esmė yra ne tame, esmė yra kad dar bent vienas žmogelis pasiskūs ir daeis iki teismo su jo asmenybe, jis ir liks likusį gyvenimą eiliniu pareigūnu. Tad realiai jis turėtū labai gerai permastyti savo poelgius.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei del kiekvienos pralaimetos bylos kzkaip kentetu pareigunai nebutu lietuvoj nei teiseju nei prokuroru ar tu paciu policininku.

Bredas, vat jei jam byla iskeltu uz bylos klastojima, melagingus parodimus ar igaliojimu ten bla bla tada gal ir taip, bet kaip praktika rodo ne visada ir tai padeda.

 

Gaila laiko pinigu ir draugu pastangu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasistojo klausimas.Pats kovojai (saunuolis),irodei savo teisybe ,praradai daug nervu ir pinigu.O kas tam keliu reketininkui bus.Klausiu ar bus jam kokia nors nuobauda asmeniskai.Suprantu,kad jeigu tu kreipsies del nuostokliu atlyginimo tai atlygins policija. O jei tiksliau, mokesciu moketojai.O kaltininkams kas????Manau, kad nieko skausmingo.Ir kol taip bus,tol tokie dalykai ir vyks.

Taip, viskas būtent taip, kaip tu ir rašai. Ydinga praktika, kai už nesąžiningų pareigūnų veiksmus turi atsakyti visuomenė. Manau, daugių daugiausia jie negaus kalėdinių premijų...Aišku, daug kas priklauso ir nuo vietinės kontoros vado, bet visi puikiai žinom provincijos realybę, kur vieni kitus pažįsta. O iš kitos pusės-kiekvieno nedoro pareigūno gyvenime išaušta ta diena, kai jis pakabina uniformą ant vinies ir tampa Eiliniu Piliečiu :)
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visumoj, per pastarajį dešimtmetį bendravimas su pareigūnais neatpažįstamai pasikeitė į gerąją pusę (bent jau Vilniuje). Daug kartų buvo, kai už nereikšmingus pažeidimus net nebaudė, o draugiškai pasikalbėjus "nu nu nu" pasakydavo ir paleisdavo. Čia seniau mykdavo, trypdavo, laiką tempdavo visokius "namiokus" laidydami, kol dvidešimt Lt. gaudavo :angry:. Tikrai nesu didelis jų mylėtojas, kažkada ir kelyje paišdykaudavau ir bylą teisme pries kelių policiją esu laimėjęs (policija tvirtino, kad vairavau neblaivus, o aš įrodžiau kad nevairavau). Pasikeičiau aš, pasikeitė ir pareigūnai :D. Čia tik asmeniniai pastebėjimai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Penktadienio istorija...........

 

Kažkur apie 17 val aplinkelyje atkarpoje ties koralais važiuojant į pašilų pusę gavau konkretų padriezą nuo policijos ekipažo.Juos aplenkęs bandžiau gestais ir žodžiais paaiškinti kad jų vairavimas yra chuliganiškas ir jie sukėlė avarinę situaciją, dėl ko buvau sustabdytas ir prasidėjo bandymai prisikabinti prie bet ko.Tai buvo kaip tik tas ekipažas kuris važinėja su žurnaliūga ir pastoviai filmuojasi "faruose" ar kažkur ten panašiai.

Kadangi kišenėje guli vairavimo mokyklos mokymo instruktoriaus pažymėjimas, tai eismo taisyklių žinojimas pas mane ne ką blogesnis negu pas policininkus, todėl jie realiai nieko nerado ir nieko neįrodė apie kažkokius mano įsivaizduojamus prasižengimus, baigėsi tuom kad patikrino ar yra gesintuvas ir vaistinėlė :D gerai kad nėjo tikrinti naujų A/T padangų protektoriaus gylio :D  ir kaip nekeista nedavė papūst į skylutę :D

Ko pasekoje atsiprašė ir palinkėjo gero kelio.

Pretenzijų aš jiems neturiu jokių, nes žmona, kuri tuo metu sėdėjo šalia, sakė kad šitas ekipažas labai daug gerų darbų nuveikia.

Pliusas šios istorijos yra tas kad žmona, irgi vairuojanti, paniškai bijo pareigūnų todėl jai buvo šokas kaip galima taip su pareigūnais elgtis - realiai pimpalą pasiilginau minimum dvigubai :D :D :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, viskas būtent taip, kaip tu ir rašai. Ydinga praktika, kai už nesąžiningų pareigūnų veiksmus turi atsakyti visuomenė. Manau, daugių daugiausia jie negaus kalėdinių premijų...Aišku, daug kas priklauso ir nuo vietinės kontoros vado, bet visi puikiai žinom provincijos realybę, kur vieni kitus pažįsta. O iš kitos pusės-kiekvieno nedoro pareigūno gyvenime išaušta ta diena, kai jis pakabina uniformą ant vinies ir tampa Eiliniu Piliečiu :)

 

Sveikinu Valdai. Aš savo bylos prieš korumpuotus policininkus, tam pačiam komisariate, nelaimėjau.....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.