Pereiti prie turinio

uaz ir traktorines padangos


Rekomenduojami pranešimai

Gal kas buvot pastate uazui padangas VL-30 ar F-201.Ar yra prasme jas statyt.Kurios geresnes.Ar uzteks 7 coliu disko.Koki slegi laikyt,kad nenusibortuotu.Kad ikist,nereikia sparnu pjaut,ar laikys transmisija.Variklis UMZ-417,tiltai kolchoziniai,perd. skaic.4,6.Masina pagrinde vaziuoja miskas,zvyrkelis,asvalto mato mazai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Gal kas buvot pastate uazui padangas VL-30 ar F-201.Ar yra prasme jas statyt.Kurios geresnes.Ar uzteks 7 coliu disko.Koki slegi laikyt,kad nenusibortuotu.Kad ikist,nereikia sparnu pjaut,ar laikys transmisija.Variklis UMZ-417,tiltai kolchoziniai,perd. skaic.4,6.Masina pagrinde vaziuoja miskas,zvyrkelis,asvalto mato mazai.

 

Gal jau traktorines padangas užsidėjai? Aš dabar giliuose apmastymuose :roll: ar dėtis traktorines padangas. Idomu kaip važiuojasi su jom? :roll:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas buvot pastate uazui padangas VL-30 ar F-201.Ar yra prasme jas statyt.Kurios geresnes.Ar uzteks 7 coliu disko.Koki slegi laikyt,kad nenusibortuotu.Kad ikist,nereikia sparnu pjaut,ar laikys transmisija.Variklis UMZ-417,tiltai kolchoziniai,perd. skaic.4,6.Masina pagrinde vaziuoja miskas,zvyrkelis,asvalto mato mazai.

 

Gal jau traktorines padangas užsidėjai? Aš dabar giliuose apmastymuose :roll: ar dėtis traktorines padangas. Idomu kaip važiuojasi su jom? :roll:

Neuzsidejau,nes neisejo planas gaut papigiai apynauju VL-30 :( Agrotiekime naujos 375lt.,o dabar stovi dar neblogos JA-192,todel laikinai susilaikau.Kiek domejausi,tai jos vaziuoja labai gerai,tik su gazu reikia svelniai,kad ant tiltu nesestum minkstam grunte :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
Dar į temą.

Gal kam nors teko išbandyt padangas ФБел-160(M)?

Buvau Baltarusijoj,tai teko pasivazinet su Uazu kariskais tiltais ir apautu sitom padangom,na ir su savininku sito aparato pasneket.Vazinejom pavasari,per pati polaidi,po miskus ismaltus miskoveziu ir traktoriu,pravazumas ispudingas.Su gazu tik reikia atsargiai,kur minkstas gruntas gali greit uzsikasti.Trasoi vaziavom 70km/h greiciu,visai nieko.Tik pas mus as ju nemaciau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau internete radęs firmelę (Vilniuje), kuri prekiauja baltarusiškom padangom, bet nei kainos, nieko nebuvo nurodyta.Kiek kartų skambinau-vis faksas įsijungia :roll:

Pasakyk adresa,uzvaziuociau pas juos,ar tik ne Savanoriuose.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau internete radęs firmelę (Vilniuje), kuri prekiauja baltarusiškom padangom, bet nei kainos, nieko nebuvo nurodyta.Kiek kartų skambinau-vis faksas įsijungia :roll:

Pasakyk adresa,uzvaziuociau pas juos,ar tik ne Savanoriuose.

Ne, man atrodo,Laisvės prospektas 3, BELTYRE ar kažkaip panašiai vadinasi firma...

Būčiau, žinoma, dėkingas :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Drystu papriestarauti :D Vienas diedas ant Gaz-53 uzsimete placias priekabos(prie traktoriaus T-150 kabina)padangas ir vaziuojant tuscia masina prie 80km/h viena gumyte neatlaike ir sprogo :wink:

o tai kiek atm buvo rate?, džipui tai net pūsti nereik, stovės ant tuščių, tai kam sprogti???????????????????? :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.