Pereiti prie turinio

JC vs JGC


want3d

Rekomenduojami pranešimai

Pastebejau jog vis daugiau zmoniu pereina ant Jeep lauzymui. 

Noreciau is praktikos turinciuju suzinoti ka geriau vairuoti, kurio pravazumai geresni JC 4l lyginant su grandu 4,7; 5,2 bei 5,9l 

Mano galva (nors ji beveik tuscia) tai 4l variklis lengviau taso cherookee nei koks 5,2l granda. Vel gi, grandas ne tik sunkesnis, bet ir zemesnis. 

Ir vis tik, jei rinktis jeep, tai ka patartumete geriau? pageidautina ne rusiskai. 

 Zmona pavyzdziui man patare butinai imti GRANDA... nes jo lempos daug grazesnes, naujesnis bent keletu metu... Dabar butu liuks jusu UZ ir PRIES isgirsti


P.S. Sorry, jei tokia tema yra, nerada, kazkaip gal ne taip kuiciau, ir sorry, net neskaiciau jokiu naujokams apie jeep, nes ten ne raidem net parasyta, o kirilica... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar tik ne pats, pons, rasete, jog dar nebuve tokio vazevimo, per kuri kazkas neluztu? Cia gi ne i baznycia automobilis, todel nebijokime zvelgti tiesai i akis ir vadinti dalykus ju tikrais vardais. As ne isimtis, tvarkau du kart savaji pas Ramunski. Viena pries vaziuodamas, antra jau gryzes po vazevimo. Nekalbu kad jei koks suvazevimas dvieju dienu, tai dar tarpe, geriau nei pas B.Vanaga krinta mechanikai po masina taisyti ne savo, o manaji auto, kad galeciau testi varzybas... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar tik ne pats, pons, rasete, jog dar nebuve tokio vazevimo, per kuri kazkas neluztu? Cia gi ne i baznycia automobilis, todel nebijokime zvelgti tiesai i akis ir vadinti dalykus ju tikrais vardais. As ne isimtis, tvarkau du kart savaji pas Ramunski. Viena pries vaziuodamas, antra jau gryzes po vazevimo. Nekalbu kad jei koks suvazevimas dvieju dienu, tai dar tarpe, geriau nei pas B.Vanaga krinta mechanikai po masina taisyti ne savo, o manaji auto, kad galeciau testi varzybas... 

na  skirk dalykus kur lūžta  o kur laužymui perkama,lūžta tai gi netyčia o laužoma tyčia :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as uz 4.0 cherokee.. pasakysiu kodel. man 4.7 biski glamuras ir per daug nereikalingu detaliu (gaila man jo) 5.2 5.9 greicio ruozams nepamainomas (sukasi kaip beprotis) o purve kazkaip pastebejau kad jo priekis sunkokas (cia mano pastebejimai, gal kazkam atrodo kitaip)..

beje jei skirtas lauzymui, tai imk JGC, deze nesunkiai sulauzysi ;)

ir dar i tema,kas liecia grazias faras,- JC kapeikas kainuoja, JGC jau daug rubliu paklosi :)

taigi, mano verdiktas:

JC +

JGC -

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

JC lengvesnis, deze razdatke geresne, pusasiai priekinis kardanas tvirtesni nes eina kryzmes.

JGC I. salonas modernesnis nei JC

JGC II Salonas ir kebulas modernesnis nei JGC I , tai cia jei palei zmona pirksi... ;)

O jei rimtai tai mano manymu maziau vargo su JC. senas geras Jeep XJ. !!!!!!!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal nebesprausk tu zmonem tos minties apie numirelius, t.y 2.1... :) nebent gerai pasakei, ilendi iki langu, murkdai jeepa, o pats ant stogo rukai ir kazko lauki lauki su asaromis akyse :D

iki asarau zvengiau.  Gal dyzelis gerai jei suslampi per daug, bet turejau per gyvenima vieninteli dyzeli ir kaip buvau skeptiskas, taip tikriausiai ir liksiu tokiu nepataisomu. Ne, si karta vel tik benzinas galvoje. Net duju ir tu baidausi. 

 

Tiesa, i palyginamuosius modelius neitraukiau JGC  4,7 Overland'o, bet tam as pinigu neturesiu... 

Redagavo want3d
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš už JC, pakaba tvirtesnė, gumos laiko ilgiau, tiltai tvirtesni, pigesnis remontas. Čia bent jau mano tokia nuomonė. JC minusas silpnas kėbulas (rūdys).

beje apie rudis, laimes dalykas.. seip cherokee gerai padarytas pries rudis (palyginus su japaskem..net lygint negalima) mano 92 metu gamybos rudziu ner aplamai, o va 95 pasutes gerokai..bet butent ne iprastinese puvimo vietose... vo pleee

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal nebesprausk tu zmonem tos minties apie numirelius, t.y 2.1... :) nebent gerai pasakei, ilendi iki langu, murkdai jeepa, o pats ant stogo rukai ir kazko lauki lauki su asaromis akyse :D

Pats nebesvaik, murgdymuisi tik JC 2.1td o šiaip važinėjimams geras ir 4.0 benzas bet ir 2.5 benzas, nes priekis 100 kg lengvesnis bei kas mėgsta mexaniką, o galis važiavime tiek kiek ir 4.0 litriam

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uch svaigulys tu esi :) taip su 2.1 vaziuosi VANDENY iki langu kietu dugnu (ta prasme pasimaudymas)  o bus purvo puse ratu ir vandens iki langu, kaip ir sakiau verksi su savo 2.1.... kodel tu vis ta vandeni kisi i akis? jeigu vandens nera iki pamidoru tai ner kas veikt ir nachren tas jeepas??

taigi pakalbekim apie purva, kad ir iki slenksciu ( kada jau tikrai retas kas juda sava eiga) ka tu darysi su savo 2.1? aisku verksi ir rukysi :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

prikelsiu tema:tai reziume-koks verdiktas??? kas super duper??? kuris geriausias???

mano nuomonė:

turėjau jgc zj 4,0 auto, puikus daiktas, gerai važiuoja, sveria daugiau, valgo irgi daugiau nuo 20....bei valdomas buvo kaip "quattro" su fulltime ;) patogus ir komfortiškas bekelėje, ne taip keleivius purto...talpus, žiemą liuks :) man 8/10

 

dbr gainuoju jc xj 4,0 mechanas parttime, patikimas pigesnis išlaikymas, patvaresnis, geresnis pravažumas, mažesnės sąnaudos - dbr kai šilta telpu į 16-17 dujų skraidant, bet komforto mažoka, pakabos darbas nekoks, krato gerai kai tuščias, keleiviai nelabai patenkinti pojūčiais ir erdve gale, ir netoks talpus kaip grandas, jei važiuoji turistauti keliauti su šeima...bet kai slidu partime kaip ožys ant ledo.... 7/10 (jei būtų fulltime ir automatas būtų 9/10)

 

asmeniškai dabar noriu savo jc xj keisti į jgc zj, tik 4,0 tik dujos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano nuomonė:

turėjau jgc zj 4,0 auto, puikus daiktas, gerai važiuoja, sveria daugiau, valgo irgi daugiau nuo 20....bei valdomas buvo kaip "quattro" su fulltime ;) patogus ir komfortiškas bekelėje, ne taip keleivius purto...talpus, žiemą liuks :) man 8/10

 

dbr gainuoju jc xj 4,0 mechanas parttime, patikimas pigesnis išlaikymas, patvaresnis, geresnis pravažumas, mažesnės sąnaudos - dbr kai šilta telpu į 16-17 dujų skraidant, bet komforto mažoka, pakabos darbas nekoks, krato gerai kai tuščias, keleiviai nelabai patenkinti pojūčiais ir erdve gale, ir netoks talpus kaip grandas, jei važiuoji turistauti keliauti su šeima...bet kai slidu partime kaip ožys ant ledo.... 7/10 (jei būtų fulltime ir automatas būtų 9/10)

 

asmeniškai dabar noriu savo jc xj keisti į jgc zj, tik 4,0 tik dujos

 

As galiu padubliuot nes turejau tiek ZJ, tiek dabar XJ. Pravazumas tikrai geresnis pas XJ, bet yra vienas bet. Mano ZJ pakaba buvo "garazine", t.y. virinti stakanai taip iskeltas ir t.t. Pas XJ viskas gamykliska, niekas nexalturinta. Reziume, masina zymiai geriau vaziuoja lyginant su ZJ, jokiu ten purtymu ar kratymu nera, tiesiog plauki per duobes. Aisku, komforto is salono puses zymiai maziau nei kad ZJ, daugiau viskas barska tarska, bet pakabos darbas nera ka lyginti su buvusio ZJ.

 

Mano verdiktas toks, jei masina skirta bekelei tai tik XJ, jei nori vaziuot ir i darba ir i miska bet lengvam pasivezinimui, tada ZJ.

 

WJ irgi turejau, bet su juo i bekele galima sakyt nelindau, tai i palyginima netraukiu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano svajonė turėt offroadui skirtą XJ, ne ZJ. Lengvesnis, viskas pigiau, elementariau ir t.t.

 

O dėl "dizaino", tai nežinau, man kaip tik ZJ šlykštokas, o XJ daug geriau priekis atrodo.

Ypač kai visas tas grotelių/žibintų rėmas būna juodai nudažytas, o ant ZJ ten viskas kažkaip gabalais "neharmoningai"  :D

 

Palyginimui keletas foto.

 

XJ:

 

F142818146.jpg

76810-desc-image.jpg

 

 

ZJ:

 

DSC_0013-1.jpg

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.