Pereiti prie turinio

zvejyba


Rekomenduojami pranešimai

as vasara net kabliuko neimerkiu (nors tikrai noreciau) vis per tuos darbus. o jau ziema varau "pa polnoj programe" ezerai su eseriais, kursmares su stintom ir vegelem ir t.t. tiesa kitais metu laikais negaliu jurai atsispirt. kai jau buna laivas uzsakytas tai spjaunu i visus darbus ir varau menkiu dusint :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas uzmates, kokio ezero saloj, kokius apkasus ar bunkerio liekanas?

 

p.s.trojos vilke o koki loxatrona turi?

kas tas loxatronas?

echalotas.

aaa, aisku, specialiai ejau i garaza ziuret, eagle sea finder 480 df, va toks, valtis suzumar, variklis yamaha 8 (dokumentuose 5, kad galima butu visur ir visada plaukiot)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad dar kas koki echalota ant zveruku sugalvotu, tai pamedziotumem. Jum cia ne aserukus ar meksrus uz savi mazasnius is balos lupc.. Koki briedzi ar kuili paemus greitai savo zylkas s... susikistumet. But "nastajasciaja ruskaja oxota".

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad dar kas koki echalota ant zveruku sugalvotu, tai pamedziotumem. Jum cia ne aserukus ar meksrus uz savi mazasnius is balos lupc.. Koki briedzi ar kuili paemus greitai savo zylkas s... susikistumet. But "nastajasciaja ruskaja oxota".

yra sugalvota, jau labai labai seniai, tai - suo. man atrodo jei pats butum be sautuvo, tai i s.... ne tik zilka susigrustum :mrgreen:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

..., eagle sea finder 480 df,

gal gali apie ji placiau papasakot, nes pats net nezinau koki jamt, vienas kolega labiau jeis domisi tai sake arba humminbird565 arba toki modeli kaip pas tave

paprastas, bet man patinka, nespalvotas ekranas, bet rodo dugno reljefa, temperatura vandens, gyli, galima naudot ir juroje, ten tas spindulys neblogai skleidziasi, aisku kuo giliau, tuo siauriau jis mato, pats tuos herzus ar ka ten reguliuoji.man ji rekomendavo parduotuveje zveju, mokejau apie 1500 ir esu patenkintas.apie ta kita nieko negaliu pasakyt, nenaudojau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.