Pereiti prie turinio

zvejyba


Rekomenduojami pranešimai

o kaip bebrusu ezero pakrantes ?

 

Bambalai nebuk toks drasus.aplink Bebrusus 99% visu pakranciu privacios, tame tarpe ir mano ir patikek ne visi savininkai su dziaugsmu priima turistus ir zvejus, nes po dauguma is ju tenka rinkti siuksles.Jei kam bus idomu turiu bebrusu ezere dvi nuosavas salas.is abieju galima zvejoti dugninem.ten galima statyti palapines, yra lauzavietes, tulikai.masinas galesit palikti mano sodyboje saugojamoi aiksteleje

 

sory zinau kad yra degradu salis tokia lt bet yra ten ir kulturingu zmoniu norinciu pailset, lietuvoj 100% nuosavu pakranciu nera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeigu ka yra juk 5metru prieigos taisykle ir begale kitu aktu ipareigojanciu savininkus ir beabejo naudotojus.

o jei yra nors vienas privaziavimas prie ezero , o ju ten ne vienas, tai vat ten as ir vaziuoju ir zvejoju pagal nustatytas lt salies taisykles

po manes nerasi nei buteliu nei sudpopieriaus, o pries pradedamas stovyklaut surenku ir svetimus sudpopierius nes kitaip as nemoku ilsetis !

 

dar idomi naujiena? kaip gali tureti nuosavas salas

man idomu kaip tai atrodo kadastrinej byloj, ezeras negali buti fizinio asmens o sala gali-idomu cia kaskaip, bet turbut kosko nezinau.

:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

to bambalas;

pries 5 metus kazkieno iniciatyva buvo isleistas istatymas leidziantis dirbama zeme keisti i salas esancias valstybes zynioje esanciuose ezeruose.as taip ir padariau.

p.s.istatymas galiojo 8 dienas ,paskui buvo atsauktas :roll:

Lietuva stebuklu krastas :shock:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as apsalusiom ausim su varvekliais

sitokios nesamones negirdejau, bet jei jau turi tikiuosi kad priziuresi ir naudosies su protu,

sekmes tau tame, girdejau kad nevisai blogas zmogus esi, gal kada ir zodziu persimesim del stikliniu unguriu veisimo.

as kalbu apie nuosavas 100%balas, NES JAU GREIT PRIIMS TA ISTATYMA DRAUDZIANTI VERSLINE, NA BENT TIKIUOSI, o dar labiau tikiuosi kad zmoniu sazine prabus, ir negirdesim tokiu "a zacem tut pariadok navadit my ze ueziaem" ar kaska....

iki

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va čia paskaitykit http://www.biteplius.lt/lt/2content.con ... 1873162728 . Aktualu tiek mėgėjams, tiek verslininkams. Marazmo nemažai

 

panaudotu prezervatyvu smegenu liekanos nieko daugiau nesugeba kaip py.dint is musu ir savo vaiku, nes jie tuo momentu gerai gauna.. gaidziai ......pareina visvien ga;las tai verslinei zuklei nes lt vyrai VERSLININKAI taip verslauja kad po ju nieko nelieka, o kai bus uzdrausta tada bus ciki(visai nesvarbu kad gal ir yra du dori verslininkai) teorija viena

lt nera verslines zukles praktikos yra tik viena tiesa- imk ka pagavai, ta tiesa visi ir naudojasi-o labai gaila. kitu tiesu ar alternatyvu nera, nebent tokiems durniams kaip man ar keliems mano pazystamiems.

randu zilkos kaprono vandeny-batai tai zilkai ir kapronui eis viskas per sveicariskus ASMENIS, kol kas eina tik tai ten kur as isitikines kad brakusu darbas

 

siandien baluose 28metru gyly ikirtau KASKA bet tas kaskas ir liko kaskas nes sugebejau tik susireguliuot rite vienai ar dviem minutem, veliau smugis ir nukasta virs blizges 50-80 cm-buvo geras TURBUT. bet buvo. labai nenoreciau pasakot tokiu istoriju savo vaikams: o kai asbuvau jaunas tada tai buvo zuvies...................

irdejau sita istorija ir senelio, kodel tokiu istoriju nera ten kur musu nera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va čia paskaitykit http://www.biteplius.lt/lt/2content.con ... 1873162728 . Aktualu tiek mėgėjams, tiek verslininkams. Marazmo nemažai

 

panaudotu prezervatyvu smegenu liekanos nieko daugiau nesugeba kaip py.dint is musu ir savo vaiku, nes jie tuo momentu gerai gauna.. gaidziai ......pareina visvien ga;las tai verslinei zuklei nes lt vyrai VERSLININKAI taip verslauja kad po ju nieko nelieka, o kai bus uzdrausta tada bus ciki(visai nesvarbu kad gal ir yra du dori verslininkai) teorija viena

lt nera verslines zukles praktikos yra tik viena tiesa- imk ka pagavai, ta tiesa visi ir naudojasi-o labai gaila. kitu tiesu ar alternatyvu nera, nebent tokiems durniams kaip man ar keliems mano pazystamiems.

randu zilkos kaprono vandeny-batai tai zilkai ir kapronui eis viskas per sveicariskus ASMENIS, kol kas eina tik tai ten kur as isitikines kad brakusu darbas

 

siandien baluose 28metru gyly ikirtau KASKA bet tas kaskas ir liko kaskas nes sugebejau tik susireguliuot rite vienai ar dviem minutem, veliau smugis ir nukasta virs blizges 50-80 cm-buvo geras TURBUT. bet buvo. labai nenoreciau pasakot tokiu istoriju savo vaikams: o kai asbuvau jaunas tada tai buvo zuvies...................

irdejau sita istorija ir senelio, kodel tokiu istoriju nera ten kur musu nera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mane tinklininkai pakartu pagave turbut:)

nes jau tiek nardydamas isilgai ju esu perjoves, net brangiems tinklams sirdis nesudreba:)

ir darysiu tai ilgai , kol gyvas busiu.

varo visi ant naru, kad zhuvi issaudo, bet naras niekada nesaus mazo egzemplioriaus, o dideli sumedzhioti tai taspats kas karpininkui pagauti 20 kg karpi. didelis sunkus darbas. ir telieka is to tik principo reikalas.

saudzhiau ir saudysiu. o tinklam p...ze. elektrai strele i kakta:D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai turetum zinot :roll: ant verslininku aliuminines birkos su numeriu kabo

 

pabandyk kauno mariose ant 1,5 km tinklo 15m gylyje rast ta birka

 

pats zinai kas ir kaip su tom birkom zvejoja pvz elektrine ir mes verslininkai............

 

pagal verslines zukles taisykles, nuo 2008metu

verslines zukles irankiai privalo buti pazymeti ryskiais pludurais su velevelemis, ant kuriu turi buti zvejybos numeris,o tinklai jau du metai nebezymimi aliuminiais medaliais, dabar juos vezame i gamtos departamenta ir juos uzplombuoja plastmasinemis plombomis, o ju tikrai neuzdesi ant kito tinklo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai balionai ant kupros ir as niekad nemastau ka daryt su retim, bet kauno mariose kai sugaunu blizge tinkla, tai tada ji prisitrauki.... ismeti zuvi............ aplink 10m spinduliu padarai skyle ir imeti atgal, pvz pernai kiek samu isgelbejau nei vieno nepaemiau, nors ir draugeliai sake tu ka durnas IMK cia gi 5 kg samas

man samas nuo 20 kg visa kita smulkme-vaikai, kuriuos reikia paleist, nors didziausias mano pagautas ant masalo 800gramu. o paskanaut ustenka ir 250 gramu porcijos geram restorane, nes labai mazai kas moka zuvi ruosti taip kaip priklauso

aisku tokias stinteles moka visi-imi ir kepi aliejuje pries tai pasudes, bet paruosti sama ar karpi galima taip kaip visada -nekaip, ir taip kad zaptai krenta kaip skanu.

vakar istraukiau 159stinteles ir 1 pugzlioka ir jau sakaiu kad vieno kasko labai idomaus neprisitraukiau-nuejo.............

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pavasaris arteja :idea:

gal kas megsta pavasarine upine zvejyba su pludine :?: liaudyje tokia zvejyba vadinama "pravodke" , kimba pagrinde kuojos, zvejyba Neryje (Santaka Zeimenos ir Neries), Vokeje, Nemune ir kitur ... , galim koki mini zvejyba padaryt su ofroudo elementais... ypac prie Vokes upes durpynuose :roll: :idea:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pavasaris arteja :idea:

gal kas megsta pavasarine upine zvejyba su pludine :?: liaudyje tokia zvejyba vadinama "pravodke" , kimba pagrinde kuojos, zvejyba Neryje (Santaka Zeimenos ir Neries), Vokeje, Nemune ir kitur ... , galim koki mini zvejyba padaryt su ofroudo elementais... ypac prie Vokes upes durpynuose :roll: :idea:

as uz, bet reiktu issirinkt maziausia bazara, nes santakoi durdomas ne zvejyba

va voke mano galva geriau ten asmenines erdves daugiau turetrume

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.