Pereiti prie turinio

zvejyba


Rekomenduojami pranešimai

Kaunieciai ir siaip, kas megsta pazvejoti Kauno regiono teritorijoje. Jei pamatote koki negeruma, neuzmirskite man zinios duoti :) Atleksiu su visa GGAI :)

tu in balas kadu su vyrais nulek... :roll:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai kai yra normaliu aa inspektoriu, o tai budavo paskambini, sakai, kad ten ir ten brakosine, o tie iki galo neisklause, kas, kur ir kaip jau sako: "gerai, aciu, kad paskambinot, nuvaziuosim" o kad dar nepasakyta kur vaziuot, kada vaziuot, tai pofig :evil:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tokio kaip tu reiketu moletu rajone, jauciu pastoviai tarpusavy sneketumem :lol::lol:

Moletuose visi inspektoriai miega.as pats nomuoju du ezerus moletu raj.Bebrusu ir Kirneilio tai arba pats brakusas gaudau arba skambinu uteniskiam, jie kaskokiu man nesuprantamu budu i moletus sugeba per 15 min. atlekt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tokio kaip tu reiketu moletu rajone, jauciu pastoviai tarpusavy sneketumem :lol::lol:

Moletuose visi inspektoriai miega.as pats nomuoju du ezerus moletu raj.Bebrusu ir Kirneilio tai arba pats brakusas arba skambinu uteniskiam, jie kaskokiu man nesuprantamu budu i moletus sugeba per 15 min. atlekt

kesteli, tai tu "burzujus" :lol: , net 2 ezerus nuomoji

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

....arba skambinu uteniskiam, jie kaskokiu man nesuprantamu budu i moletus sugeba per 15 min. atlekt

o tai kitu rajonu GA gali tikrint? nes tie ezerai, kuriuose zvejoju yra moletu-anyksciu rajonu riboj, o brakosina ten polnym xodam ir poto sedi ezere, ir gaudai tokius gavrikus kurie per tinklo skyle pralenda :evil:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

....arba skambinu uteniskiam, jie kaskokiu man nesuprantamu budu i moletus sugeba per 15 min. atlekt

o tai kitu rajonu GA gali tikrint? nes tie ezerai, kuriuose zvejoju yra moletu-anyksciu rajonu riboj, o brakosina ten polnym xodam ir poto sedi ezere, ir gaudai tokius gavrikus kurie per tinklo skyle pralenda :evil:

gali tikrinti be jokiu problemu.o kokiam ezere pats zvejoji?dabar prie saves neturiu uteniskiu tel,bet jei yra kam nors noras juos zinoti galesiu patalpinti viesai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dejo skersa visi pareigunai ant musu ir musu zuvyciu, wialnias zino: kiek kilu tinklu buna moletu ezeruose nieks neatvaro, atvare tik gaisrininkai kai lavoneli radom o sitie nx jiems varyt jei ir prie kompo erai sedet, netikiu as jais - pjaUSTAU ir kitais budais naikinu ta suda i psio, aisku kol neuzsiroviau ant ko nors :(

o elekternuose kimba tik ragulkos- gaidys karoc

 

cia sitas karosas - amuras 17kg ziema is po 1m ledo atejo idomiu budu pries kelis metus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kokie ezerai tavo nuomoj? ir kokios zuvys ten gyvena?

jeigu nenori viesint gali i pm :roll:

Nomuoju Bebrusu ezera ir upeli nuo Bebrusu i Kirneilio ez. kitas ezeras Kirneilio ir upeli nuo Kirneilio i Guolbos ez

O savo kaimo turizmo sodyboje turiu tris tvenkinius.viename upetakiai kitame karpiai su lynais o treciame lydekos.Bebrusu ez yra tikrai nemazai zuvies.Jau 10 metu ji reguliariai zuvinu.iveisiau dvi naujas zuvu rusis, samus ir starkius.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dejo skersa visi pareigunai ant musu ir musu zuvyciu, wialnias zino: kiek kilu tinklu buna moletu ezeruose nieks neatvaro, atvare tik gaisrininkai kai lavoneli radom o sitie nx jiems varyt jei ir prie kompo erai sedet, netikiu as jais - pjaUSTAU ir kitais budais naikinu ta suda i psio, aisku kol neuzsiroviau ant ko nors :(

o elekternuose kimba tik ragulkos- gaidys karoc

 

cia sitas karosas - amuras 17kg ziema is po 1m ledo atejo idomiu budu pries kelis metus

 

cia tikrai ne karosas - amuras, o laukinis karpis, dar kitaip sezanas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kokie ezerai tavo nuomoj? ir kokios zuvys ten gyvena?

jeigu nenori viesint gali i pm :roll:

Nomuoju Bebrusu ezera ir upeli nuo Bebrusu i Kirneilio ez. kitas ezeras Kirneilio ir upeli nuo Kirneilio i Guolbos ez

O savo kaimo turizmo sodyboje turiu tris tvenkinius.viename upetakiai kitame karpiai su lynais o treciame lydekos.Bebrusu ez yra tikrai nemazai zuvies.Jau 10 metu ji reguliariai zuvinu.iveisiau dvi naujas zuvu rusis, samus ir starkius.

kaip su tavim sutarus, kad pazvejot kai atsils?beja, zuvies man nereikia, visa keliautu atgal i vandeni.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia mano toks keistas laimikis, pirma karta pagauta raude ar kuoja, nezinau, neskiriu, ant mepsiko, galuonu ezere, pats nesveriau, bet is akies tai apie 1 kg.iskeliavo atgal, kad dar paaugtu, siemet pagausiu...

Raudikė gražuolikė :D Krasnapiorka pa ruskomu :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kokie ezerai tavo nuomoj? ir kokios zuvys ten gyvena?

jeigu nenori viesint gali i pm :roll:

Nomuoju Bebrusu ezera ir upeli nuo Bebrusu i Kirneilio ez. kitas ezeras Kirneilio ir upeli nuo Kirneilio i Guolbos ez

O savo kaimo turizmo sodyboje turiu tris tvenkinius.viename upetakiai kitame karpiai su lynais o treciame lydekos.Bebrusu ez yra tikrai nemazai zuvies.Jau 10 metu ji reguliariai zuvinu.iveisiau dvi naujas zuvu rusis, samus ir starkius.

kaip su tavim sutarus, kad pazvejot kai atsils?beja, zuvies man nereikia, visa keliautu atgal i vandeni.

 

jokiu problemu.kai sugalvosi skambtelk 8686 38019 tikrai sutarsim ir pats mielai prisijungsiu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.