Pereiti prie turinio

WJ kėlimas "šaibomis" (budget boost)


Domaso

Rekomenduojami pranešimai

Taiva maniškis jau su TA :cheer:

Nieko neardžiau, nieko neišiminėjau,niekam į kišenę eurų nekišau. O buvo taip:

 

 Žmona sako varau šiandien pas tėvus į Varėną. Sakau ok, tuo kartu ir TA pabandyk praeiti Varėnoj, sakyk vyras buvo mašiniuką į servisą nuvaręs, trūkumus pašalino. Ir vualia, nė žodelio dėl tų šaibų po spyruoklėm. Lieku su nuomone, kad vilniui buvau ant kokio tai genio užsirovęs.  

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 222
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

  • po 11 mėnesių...

Kas konkreciai galit pasakyt, standartini wj 4.0 keliant poliuritano saibomis 5cm, reikia deti intarpa po amortikais ir galinio tilto virsutines traukes sarnyru ar ne? Nes skaitydamas postus, visai susimaisiau. Vieni deda nes sako kad reikia, kiti priesingai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Beje dar esu kazkur skaites jog i benzinini WJ dedant dyzelio spiruokles pasikelia apie 5cm. ir sustandeja pati masina. Kiek tame tiesos gal kas zino?

Nuo 2.7 CRD spiruokles truputi ilgesnes ir storesnes(berods 1.5mm). Del 5cm iskelimo negaliu garantuoti bet kad bus iskelta labiau

tai tikrai. Del storio bus kietesne pakaba.

Tik jeigu imti naujas is 4.7 ir 2.7. Kad nebutu taip, kad ima zmones naujas is 4.7 ir senas/nusedusias is 2.7 ir atrodo jokio skirtumo  :scratch: 

 

Del galiniu nezinau. Turetu buti venuodos bet ar taip yra,...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Wj 4,7 priekis storis 13,5 ilgis  390 , galas 14,25 ir 330

Wj 2,7/3,1 dyzelis; priekis 14,25 ir 401  galas 15 ir 352

 

Tokius duomenis LESJOFORS'o katalogas duoda .

Bet cia konkreciai LESJOFORS'o spiruokliu matmenys? Gal turi ir kitu? Idomu pasidare kaip yra.

Redagavo miroslavasr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet cia konkreciai LESJOFORS'o spiruokliu matmenys? Gal turi ir kitu? Idomu pasidare kaip yra.

KYB dyzeliui priekines truptį ilgesnes duoda - 413mm , bet 1cm svyravimas tarp ilgių nelabai ką duoda ba nuo gamintojo užduotų parametrų nelabai skiriasi.

Kad ką parinkt tinkamo nuo kitų mašinų tai ilgai reik sėdėt prie detalių katalogų ir anuos "purtyt" žiūrint į ilgius , vijų storius ir spyruoklių svorius.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Paskaiciau kiek jegos leido, bet taip ir nutruko tema apie panaro traukes pastatyma i vieta.

Tai kas gi buvo padaryta, kai pakelus 3" reikejo pastatyt tilta i vieta? Nes pas mane iscentravus tilta panaras net nesiekia kronsteino...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat ta "kazkaip" man ant dienu ir darys, t.y. pjaus panara, ilgins ir virins. Bet galvojau, gal yra protingesniu variantu...

Savajam padariau kitaip. Nuvaziavau i Lytagra, paemiau T25 traktoriaus trauke. Ji su sriegiu is dvieju galu ir patogu reguliuliuoti nenuemus, tada nupjoviau metalinius antgalius ir privirinau standartinius antgalius nuo esamos Panaros ir dar kampa pakeiciau.

Redagavo miroslavasr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O, neblogas variantas!!! Saunuolis Miroslavai  :liux:

Jeigu toks variantas tinka, galiu foto ideti, kad nereiketu isradineti dvracio :D o greitai padaryti. Be to gaunasi "Adjustable Track Bar" su dvipusiu sriegiu

uz ~30Eur + virinimo darbai. Man laiko jau antrus metus gerai ir reguliujasi lengvai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.