Pereiti prie turinio

Jeep grand cherokee automato bedos


princask

Rekomenduojami pranešimai

autobrava 76 uz 5 litru. dabar tipo taip pakuoja. jau ne galonais. o i maziuka pila 0,946 litro ir 24 prašo. autoterpe uz maža 15

 

Domaso žiūrėjau ir ten kur numetei nuoroda tai 4 eurai nuo litro be parsiuntimo MOPAR gaunas su parsiuntimu beveik tas pats ka cia pirkti. dar filtrai du tai jau 100euru.

yra gana pigiu alternatyvu ADDINOL ATF XN Plus   apie 6,5 už litrą  ir tipo pilna sintetika. su mano važinejimu tai tuos 3k myliu kur rekuomenduoja keisti tai 7metus važiuosiu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 163
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Kiek laiko palauksi kol užlinks,na maždaug :?: O su brangiu tepalu nelinksta?

Neblogus bizniukus suka pardavėjai su tais tepaliukais.Pirk tokį anokį,jau dakėlė iki 15 eur. už litrą,jo tikra vertė 10 litų max.su visais visų uždarbiais ir pervežimais.Ką jis ten daro toje dėžėje,viso labo sutepa ir veikia,kaip hidraulinis skystis.

Daug svarbiau yra atnaujinti tepalus ir filtrą šviežiu ir ne kas 100t.km,o kas kokį 30-50 t.km.

Dextron 3-4 yra pakankamai geri ir tinkantys į visas a.dėžes,visa kita tik verslas ;) .

o jai nulinks :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal vyrai kuris galėtų pažiurėti kiek tepalo ant matuoklės esant šaltam varikliui? Žinau kad matuojasi darbinės temperatūros, bet dabar po radijatoriaus keitimo 0,5l nuleidau ant žemės tai užkūrus net matuoklė nesiekia tai iškarto gesinau ir nekaitinau. o šaltam tai apie 1cm virš HOT.  Variklis 4,7 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Valdas iš Samalių niekada nemoka prekybininkams(kad tie gyvatos neprasigyventų), todėl pats ir grėblius gaminasi, ir duoną kepa, ir guolius susikonstruoja, ir dyzeliną iš naftos pasigamina...

Vunderkindas!!!

 

Kiti gi, tie kur ne tokie gabūs (pvz. Aš) stengiasi kuo mažiau dirbti, kuo daugiau uždirbti, kad ir prekybininkams sočiai užtektų, ir pačiam liktų į kojinę... Ale gi dundukai visgi mes... :D

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau kaip su benzų dėžėm, bet savo MB dėžėi tai aš irgi svarsčiau pirkt originalius MB tepalus, bet pamačiau, kad yra vokiškų "Fuchs" tepalų, kurie netgi yra oficialam MB sąraše, tai juos ir pirkau - išėjo daug pigiau. Negi nėra jokio kokybiško ekvivalento Moparui?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau kaip su benzų dėžėm, bet savo MB dėžėi tai aš irgi svarsčiau pirkt originalius MB tepalus, bet pamačiau, kad yra vokiškų "Fuchs" tepalų, kurie netgi yra oficialam MB sąraše, tai juos ir pirkau - išėjo daug pigiau. Negi nėra jokio kokybiško ekvivalento Moparui?

Mano automobiliai 2007m.,tame tarpe ir MB puikiai valgo dekstron 3.Nieko nesidaro važiuoja švelniai ir gražiai,perku senukuose,kai nuolaida būna :D.

post-2407-0-86955900-1453322351_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausia nei lysti nei keisti, pas visus po pakeitimo prasideda cirkai.

 

Juokauji tikriausiai? Man panašiai ir auto dėžių servise sakė - sakė dažniausiai užsienyje niekas nekeičia auto dėžėj tepalų, varo kol parduoda mašiną. Kai mano tepalus išpylė, irgi buvo padegę gerokai, meistrai sakė greičiausiai irgi niekad nekeisti. O po pakeitimo man dėžė net atsigavo, daug gražiau/švelniau pradėjo dirbt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad tepalai ne amžini,jie sensta ir tirštėja,užsikemša filtrai,keisti tikrai reikia.Bet žmonės tankiai keičia,kai jau prasidėjo bėdos,bando taip pagydyti.

Tai kaip manai, kodėl būtent Mopar ATF 4 vienintelis rekomenduojamas gamintojo tepalas?

 

Yra minėtame tinklapyje tyrimas paviešintas alyvų ilgaamžiškumo. Tavo minimo dextron spėk kiek procentais ilgaamžiškumas lyginant su sintetinėmis aukštos kokybės alyvomis su priedais (pvz. Mopar ATF4, ar firminėmis BMW ir MB)? ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aaaa, tai leiskit paklaust is kitos puses. a kodel AW4 deze naudodama butent neilgaamze dexron alyva ,pagal statistika gerokai ilgaamzizkesne uz chrysler dezes gurkiancias super duper ATF.. nu vat kodel? ;) tas palyginimas alyvu ilgaamziskumo.. man atrodo daigtas turi but tikras, o ne firmine nakleike uzklijuota ant "samagono" :) o ka mums parduoda, ta ir turim..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau keliais aspektais teisingai kalba tiek Jeep-V8, tiek Shirokas.
 
 
1. Dexron III tikrai nėra visiškai ekvivalentus Mopar ATF+4, šitas šiaip daug kam žinoma - Dexron aplamai yra GM (General Motors) grupės alyva, o ne Chrysler/Dodge/Jeep.
 
2. Dexron III naudoti nereikėtų, bet nebūtina naudot išskirtinai tik "Mopar ATF+4" - yra kitų gamintojų identiškų ekvivalentų, tokių kaip pvz. "Valvoline ATF +4", neabejoju kad yra ir kitų gamintojų ekvivalentai. Reikia žiūrėt kokių gamintojų specifikacijas atitinka alyva, kaip kad pvz. Valvoline ATF+4 techninis lapas (aiškiai parašyta kad atitinka Mopar ATF+4 specifikaciją).
 
3. Tuo tarpu Dexron III alyvų techniniuose lapuose jūs niekur nerasit, kad būtų parašytas tinkamumas Chrysler specifikacijom.
 
4. Kaip jūs galvojat, ar Mopar turi savo alyvų gamyklą, ar kažkas tik jiems vieniems išskirtinai gamina "Mopar ATF+4"? Žinoma, kad ne, ir beveik garantija, kad tas alyvų gamintojas tą pačią alyvą pardavinėja išfasavęs savo prekinio ženklo pakuotėse. Kaip pavyzdį pasakysiu tą žymiąją Mercedes-Benz "Getriebeöl"(MB ATF 236.14 specifikacija), kurią jie rekomenduoja pilti į MB dėžes. Ją mersui gamina "FUCHS SCHMIERSTOFFE GmbH", ir ji supilstyta į Mercedes-Benz pakuotes. O tą pačią alyvą pats Fuchs pardavinėja kitu pavadinimu - "Fuchs Titan ATF 4134". Skirtumas - ta pati alyva, per pus pigiau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar paskaitėte kas nors straipsnelį allpar.com?

 

Jei įmestum tikslų linką, gal paskaitytumėm :)

Nu kadangi tu neįmetei, bandysiu aš (tikiuosi šitas): http://www.allpar.com/mopar/transmissions/fluids.html

 

------

 

Na, paskaičiau straipsnį, ir jis praktiškai tą patį rašo ką minėjau ankstesniam poste - ATF+4 - Chrysleriui, o Dexron - GM'ui. Reikia būt visiškai nusispjovus į savo jeep/reikalavimus, jei pilt Dexron..., bet turbūt čia kai kurie vien dėl kainos ir nuogirdų tokį vis tiek pils, nesvarbu kad paieškoję rastų ATF+4 už beveik tą pačią kainą... Skirtumas tik tas, kad su Dexron gal viskas bus gerai, o su ATF+4 tikrai viskas bus gerai.

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.