Pereiti prie turinio

Jeep grand cherokee automato bedos


princask

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 163
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Man irgi tą patį aiškino, bet aš durnelis nepaklausiau ir pasikeičiau plokštę... :)

Neprievartauju aš tavęs tą plokštę keist, bet jei niekas kitas iki šiol nepadėjo, tai tik pasidalinu patirtim kas man padėjo su lygiai tokiais kaip tavo simptomais ir klaidos kodais...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu klausyk, aš pilnai suprantu, kad nesinori pirkt kas brangu, kai nėra garantijos :) Todėl jei turi dar idėjų/galimybių/laiko, gali bandyt tikrint/keist kitus komponentus.

Man idėjos baigėsi ir užkniso tas avarinis režimas, tai aš tik pasakau kas man galiausiai išsprendė problemą. Galvoji aš labai norėjau tą plokštę keist... :) (ne tik kad darbas prisideda, dar + fiškė + filtras + alyva).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar islindo viena beda pasirodo starteris bendikso nemete.o nudile dezei vidinio ziedo dantys jie nusutinka.dabar jau kartais tik is trecio karto uzsiveda su garsais ir cia pasirodo dazna problema siam modeliui.zodziu dar daugiau reialiuku bus.o pries tris savaites rusas prase parduoti kaip as dabar gailiuosi kad nepardaviau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo čia dažnoka problema – nudyla dantukai ant smagračio, keliose vietose kur sustoja variklis. Man irgi buvo kelis kartus kad neužgriebdavo, tai kai pakeičiau smagratį (50 eur), nuo to laiko nebuvo kad neužgriebtų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu dar uzrasiau ateinanciam pirmad i kita serviza.sake ta pati ne plokstes kalte.zodziu galesiu parasyti kita savaite ar issprende problema.daugiau kol kas nieko nebieskosiu.

maniski irgi siūlė softo perrasymu taisyti, kas visiškai ne į temą. Ir truputį nelogiškas variantas, 10 metų su softu viskas gerai, o tik pyst ir negerai? Pasakos.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo čia dažnoka problema – nudyla dantukai ant smagračio, keliose vietose kur sustoja variklis. Man irgi buvo kelis kartus kad neužgriebdavo, tai kai pakeičiau smagratį (50 eur), nuo to laiko nebuvo kad neužgriebtų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats nekeičiau, keitė tuo metu kai keitė hidrotransformatorių. Pirkau naudotą už 50 eur, bet idealios būklės (ant mano nuimto matėsi šiek tiek nudilę tose vietose kur starteris sustoja/griebia ...bet buvo nudilę labai nedaug - gal tik kokius 5 kartus per visą laiką man buvo kad "neužgriebtų" - smagratį keičiau dėl kitos priežasties). Bet šita tema ne apie smagračius , o apie dėžę ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del dezes avarinio rezimo.kaltas buvo starteris . nezinau kaip paiskint gal gerai bendikso nepritrauke.zodziu starterio krumpleraciai vos kabino smagracio dantis del to nuduze mano smagracio 6dantis. vedant prasokdavo del to krisdavo itampa.pakeitus smagrati ir vel idejus mano perinkta starteri vel krumpleraciai vos liete smagracio dantis ir istorija kartojosi su deze.tada iseme ta restauruota starteri.idejo srotini.ir viskas pasikete net pats starterio sukimo garsas tapo labai tylus.nieks neprasoka.o deze nuo praeito penktadienio dirba kaip priklauso.o kieik galvota kas cia gali buti.butu uzteke tik starteri pakeist.o viska detales ir darbus atliko.

Demontas - naudotos auto dalys
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

Sveiki, JGC 2.7 pastovėjo 2 sav ir vakar užvakar užkurus pirmas begis isijunge su smugiu ir atsirado check engine skydelyje. Važiuoja dabar tik  bėgiu.

Nuvažiavau į Oslo g. 5 Vilniuje, Amerikietiškų auto servisą ir ten padarė diagnostiką, pasakė kad kompas nemato kulisos, tai kaip suprantu tos plokštės nemato? Pasakė kad ieskoti elektriko kuris tvarko kulisos plokštę. 

 

Gal galite parekomenduoti meistra kuris jums sutvarkė šitą problemą Vilniuje ?

Akumuliatorius budavo kad išsikraudavo žiema, bet pakrovus ir vėl pastačius niekada nebuvo tokių problemų su automatu.

 

Būčiau labai dėkingas jeigu parekomenduotumėte meistrus Vilniuje kurie galėtu sutvarkyti šią problemą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia maza beda, sitiem triperiam visiem matau taip buna :) as nusiardziau plasmases tarp sedyniu, kai taip buna atjungiu sifterio fiske, igazuoju kiek eina pirmu begiu ir pajungiu fiske. Truputi palaukus pradeda begiai junginetis normaliai nors lemputes prie riciagu nedega.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

I srotus paskambinau, niekas neturi selektoriaus plokščių, arba parduoda vienas už 220, arba nauja 330,

Man servize sakė kad kažkas tvarko tas plokštes 30-50e, gal kažkas žino kur čia vilniuje galėtu kažkas ja palituoti ar kažka padaryti ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia maza beda, sitiem triperiam visiem matau taip buna :) as nusiardziau plasmases tarp sedyniu, kai taip buna atjungiu sifterio fiske, igazuoju kiek eina pirmu begiu ir pajungiu fiske. Truputi palaukus pradeda begiai junginetis normaliai nors lemputes prie riciagu nedega.

 

Ant laisvo gazuoji ir tuo pačiu metu pajungi fiske? Atjungus fiske avarinis režimas neįsijungdavo? Plačiau aprašyk kaip ką darai? Dar nevežiau savo blogos plokštės, gal pats prikelsiu dar :D

 

Man mėnesis atgal buvo nuėjus, mašinos reikėjo, tai kitą pirkau, 300e. Lemputės nedegė irgi ir nuo 10km/h išjungdavo bėgį į laisvą, avarinis režimas įsijungdavo tik atjungus fiske.

 

Araswj, jei rasi kas sutvarkė plokšte pasidalink kontaktais, aš savo blogą kai prisiruošiu vešiu į Vilniu, ten gerą žmogų žinau, gal prikels, jei padarys duosiu irgi žinoti :) O Nauja bent anksčiau buvo 350e ir be jokio čekio, garantijos negausi, Estai ar kas ten gamina.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant laisvo gazuoji ir tuo pačiu metu pajungi fiske? Atjungus fiske avarinis režimas neįsijungdavo? Plačiau aprašyk kaip ką darai? Dar nevežiau savo blogos plokštės, gal pats prikelsiu dar :D

 

Man mėnesis atgal buvo nuėjus, mašinos reikėjo, tai kitą pirkau, 300e. Lemputės nedegė irgi ir nuo 10km/h išjungdavo bėgį į laisvą, avarinis režimas įsijungdavo tik atjungus fiske.

 

Araswj, jei rasi kas sutvarkė plokšte pasidalink kontaktais, aš savo blogą kai prisiruošiu vešiu į Vilniu, ten gerą žmogų žinau, gal prikels, jei padarys duosiu irgi žinoti :) O Nauja bent anksčiau buvo 350e ir be jokio čekio, garantijos negausi, Estai ar kas ten gamina.

http://jeep4x4club.ru/forums/topic/16719-podsvetka-akpp/?hl=подсветка кпп

http://jeepswj.com/tips/

Redagavo Roosas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

Man mėnesis atgal buvo nuėjus, mašinos reikėjo, tai kitą pirkau, 300e. Lemputės nedegė irgi ir nuo 10km/h išjungdavo bėgį į laisvą, avarinis režimas įsijungdavo tik atj.

man lygiai tas pats, iskart atjungiu fyske, lieka avarinis tada vaziuoju iki keturiasdesimt km/h ir nenumesdamas gazo pajungiu fiske. Truputi pavaziavus pradeda junginet begius bet lemputes neuzsidega. Ir taip normaliai galima vazinet kol neuzgesini variklio. Uzvedus reikia kartot procedura is naujo. Jei pirkciau plokste tai tik nauja, is sroto tai tik pinigu ismetimas jau pasimokiau.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, JGC 2.7 pastovėjo 2 sav ir vakar užvakar užkurus pirmas begis isijunge su smugiu ir atsirado check engine skydelyje. Važiuoja dabar tik bėgiu.

 

Nuvažiavau į Oslo g. 5 Vilniuje, Amerikietiškų auto servisą ir ten padarė diagnostiką, pasakė kad kompas nemato kulisos, tai kaip suprantu tos plokštės nemato? Pasakė kad ieskoti elektriko kuris tvarko kulisos plokštę.

 

Gal galite parekomenduoti meistra kuris jums sutvarkė šitą problemą Vilniuje ?

 

Akumuliatorius budavo kad išsikraudavo žiema, bet pakrovus ir vėl pastačius niekada nebuvo tokių problemų su automatu.

 

Būčiau labai dėkingas jeigu parekomenduotumėte meistrus Vilniuje kurie galėtu sutvarkyti šią problemą.

+37065025329 Renatas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.