Pereiti prie turinio

Grantas pasikelia su Diskotekos sprendžinom. Išbandyta.


Zygis

Rekomenduojami pranešimai

 Dragon, prašei konkretizuoti. Taigi prašau : ...deja didelė dalis tik skaito, naudojasi, pati nesidalina... o kai nėra abipusio dalijimosi, tai ir nėra nieko smerktino priminti apie "sausai"... 

Vat šitas tai man nesuprantama, kaip gali didžioji dalis, kuri skaito, naudojasi, pasidalinti žiniomis? Dėl to jie ir skaito, nes nežino kaip pasidaryti tą ar aną konstrukcinį įpatumą. Tie "skaitovai" gali, o ir dažniausiai padėkoja tam , kas jam padeda.

Taip, kad nerašinėkit nesąmonių, o geriau prižiūrėkit savo moderus, kurie rašo ne į temą ir mėtosi visokiom frazėm" ...Forumas čia ne boba kad kada nori paprašai ir duoda, čia reik ir pavargt, prisitrint, susiliet su visuomene, beje nevisada yra pastebimos tokios nereikšmingos temos kaip šita, tai va apie ką čia mes? A, mano alio paraše..", " Ko tu rėki??? Tarytum su manim gyventum, vapše likau be žodžių".

Kad ištrynė, tai dar nieko nereiškia, geriau atsiprašytų visų, nes taip šikt ant dušios negalima.

Tai mano nuomonė. Ir aš jos laikausi tvirtai, galit banint , galit trint,  nesvarbu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 74
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Mive, klausimas: skaito žmogiena forumą dėl to kad neturi ką veikti, ar dėl to, kad jau kažką sulaužė ir reikia sutaisyti?

Sakykim dėl antro varianto. Pastebėjai, kad absoliuti dauguma nebeparašo, kaip išsisprendė kilusias problemas, nežiūrint, ar forume rado reikalingą info, ar servise.

Bent koks nors feedback'as būtų naudingas, ar bent jau simbolinė padėka atitinkamoje skiltyje.

Dabar gaunasi, kad visi skaitytojai ir nei vieno rašytojo.

 

Manau, kad Meris tai turėjo omeny, sakydamas kad nieko naujo forumų pasaulyje.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mive, klausimas: skaito žmogiena forumą dėl to kad neturi ką veikti, ar dėl to, kad jau kažką sulaužė ir reikia sutaisyti?

Sakykim dėl antro varianto. Pastebėjai, kad absoliuti dauguma nebeparašo, kaip išsisprendė kilusias problemas, nežiūrint, ar forume rado reikalingą info, ar servise.

Bent koks nors feedback'as būtų naudingas, ar bent jau simbolinė padėka atitinkamoje skiltyje.

Dabar gaunasi, kad visi skaitytojai ir nei vieno rašytojo.

Manau, kad Meris tai turėjo omeny, sakydamas kad nieko naujo forumų pasaulyje.

Ką jis turėjo omeny, aš supratau.

Tik nei jis, nei tu, sakydamas, kad absoliuti dauguma nebe parašo kaip išsprendė problemą nesate teisūs.

Bent jau aš visą laiką parašau, o ir daug kitų parašo. Galiu duoti daug pavyzdžių,bet tai užims daug laiko rašliavai.

Kad jau atsakei į mano rašliavą, vadinas žmogiena skaito forumą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

K

K

Tik nei jis, nei tu, sakydamas, kad absoliuti dauguma nebe parašo kaip išsprendė problemą nesate teisūs.

Bent jau aš visą laiką parašau, o ir daug kitų parašo. Galiu duoti daug pavyzdžių,bet tai užims daug laiko rašliavai.

Kad jau atsakei į mano rašliavą, vadinas žmogiena skaito forumą.

Tu neteisus. tingiu plestis, bet asmeniskai man(o as forume pakankamai senai) jau nusibodo patarinet. Ipac kada vietoi naudojimosi paeska - is kar uzduodamas 197 kartus aptartas klausimas.ir del to daugiau blevizgioju cia su pazistamais , nei patarineju.

Tai tiek ziniu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmiausia ko reikia, tai daugiau pagarbos vieni kitiems. Visiems vienodų teisių ir pareigų (bausmių). Naujokus ne užsipulti o pamokyti naudotis paieška. Draugiškai elgtis vieni su kitais ir manau pasikeis požiūris į forumą. Yra daug pasikėlusių ir per daug sau leidžiančių. Kiek žmonių parodžiau forumą, beveik visi vienbalsiai pasakė neigiam įspūdį... Ir kodėl? Gal dėl to kad pamatė koks bendravimas čia ir kokia atmosfera...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mive, tau Jeep-V8 atsakė už mane, Rojeris dar dadėjo :) bet Mive, kam teigi, ko nebuvo ? apie jokią "absoliučią daugumą" nerašiau, o rašiau "deja didelė dalis tik skaito" ... :)
O Juras666 tiesą sako irgi, bet moderai čia tik 2-3 reiškiasi, aš aplamai stengiuosi nesikišti (nes ir laiko tam nebeturiu) nebent kas raportuoja dėl problemos.
Taigi  kaip čia kas bendrauja ir kokia atmosfera vyrauja -  daugiau nuo jūsų pačių rašančių ir priklauso.

 

Turite kitus tinkamus kandidatus moderatoriams, norite ir sugebate tai daryti ? siūlykite, susitarti visada galima :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mive, tau Jeep-V8 atsakė už mane, Rojeris dar dadėjo :) bet Mive, kam teigi, ko nebuvo ? apie jokią "absoliučią daugumą" nerašiau, o rašiau "deja didelė dalis tik skaito" ... :)

O Juras666 tiesą sako irgi, bet moderai čia tik 2-3 reiškiasi, aš aplamai stengiuosi nesikišti (nes ir laiko tam nebeturiu) nebent kas raportuoja dėl problemos.

Taigi  kaip čia kas bendrauja ir kokia atmosfera vyrauja -  daugiau nuo jūsų pačių rašančių ir priklauso.

 

Turite kitus tinkamus kandidatus moderatoriams, norite ir sugebate tai daryti ? siūlykite, susitarti visada galima :)

Ne tau buvo skirta citata " absoliuti dauguma ". Kas parašė , tas žino. Gaila , kad ne pilnai viską pacitavau, nes nemaniau, kad klaidingai suprasi.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką jis turėjo omeny, aš supratau.

Tik nei jis, nei tu, sakydamas, kad absoliuti dauguma nebe parašo kaip išsprendė problemą nesate teisūs.

Bent jau aš visą laiką parašau, o ir daug kitų parašo. Galiu duoti daug pavyzdžių,bet tai užims daug laiko rašliavai.

Kad jau atsakei į mano rašliavą, vadinas žmogiena skaito forumą.

Mive - "absoliuti dauguma" mano tekste nėra tas pats kas "visi". Kalba eina apie 98%. Džiugu, kad pats į "absoliučią daugumą" nepapuoli ;)
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmiausia ko reikia, tai daugiau pagarbos vieni kitiems. Visiems vienodų teisių ir pareigų (bausmių). Naujokus ne užsipulti o pamokyti naudotis paieška. Draugiškai elgtis vieni su kitais ir manau pasikeis požiūris į forumą. Yra daug pasikėlusių ir per daug sau leidžiančių. Kiek žmonių parodžiau forumą, beveik visi vienbalsiai pasakė neigiam įspūdį... Ir kodėl? Gal dėl to kad pamatė koks bendravimas čia ir kokia atmosfera...

Jurai, tokį buitinį pavyzdį pateiksiu - kiek draugų bobų mačiau, tai visos nx... bet neatsisakau bendravimo dėl to, nes nesiruošiu jų dulkinti ;)

Jei "geležies" forume žmonės pasigedo malonybinių žodelių ir kreipimosi vienas į kitą "Jūs", tai gal ne visai ir vieta jiems čia ;) Tegu supermamose klausinėja apie Kia Sportage ar Nissan Juke kuro sąnaudas :D

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausyk iškrypėli, niekas ir nesako malonybiniais žodžiais kalbėti, bet siuntinėti žmones elementariai nemandagu. Arba žaliam naujokui sakyt ko čia klausineji nesąmonių, jauskis kaltas, kad nežinai to ar ano... Viskas čia normaliai ir lazdavotis galima ir pikčiau pakalbėti, bet ne nax siųsti kaip kai kurie daro.

 

Ė, davai apie džipus gal jau pakalbam?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas čia normaliai ir lazdavotis galima ir pikčiau pakalbėti, bet ne nax siųsti kaip kai kurie daro.

 

Ė, davai apie džipus gal jau pakalbam?

Tai kad siuntėjus kolegos pasiunčia atgal, o moderastai dar ir virtualiu spyriu užpakalin pavaišina.

Ką ten siuntėjus - net man įspėjimą davė, už tai kad vieną iš jų proteguojamųjų žmogeliuku pavadinau, nors tai nei keiksmažodis, nei kryptis... ;)

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad siuntėjus kolegos pasiunčia atgal, o moderastai dar ir virtualiu spyriu užpakalin pavaišina.

Ką ten siuntėjus - net man įspėjimą davė, už tai kad vieną iš jų proteguojamųjų žmogeliuku pavadinau, nors tai nei keiksmažodis, nei kryptis... ;)

Vat veltui tu cia, apie proteguojamus. :)
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tada yra aukštesnė instancija Adminas, galima jam pasiguosti... 

p.s. jei kam dėl chamiškumo įspėjimą dėjau, tai nepriklauso kam chamavojo, ar naujokui ar moderui... gal kiti nesikreipia arba nesijaučia įsižeidę, tai kažkam gal chamavojimas ir praslysta nepastebėtas. Niekas čia neseka ką ir kaip rašote, tik kai kas nors raportuoja arba atsitiktinai kokioje lankomoje temoje užkliūva...  

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

Nereikia nieko ilginti, nei kelti - 2 min su šmirgeliu per apatines amortiko įvores -  ir labai gerai tinka amortikai nuo nuo naujesnio (nuo 2005 ir toliau) grando. Čia apie wj galinius amortikus rašau. Jie ilgesni už wj'oto apie 5- 6 cm  :salut:

O priekiniai į pakeltą 50 -55mm wj tinka nuo cherokee iki 2002 - irgi ilgesni už wj standartinius

Redagavo renault
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.