Pereiti prie turinio

Žoliapjoves pirkimas


Mendis

Rekomenduojami pranešimai

turiu toki kaip husqvarna, keliais metais senesnis 1998m., nes tas kur skelbime yra 2000m. ne 2010m. knisa prota, (jei ziurinesi po sedyne prie akumo buna lenteles), tai pas mane tik kapotas kitoks ir stovi 4peiliai tai sumulciuoja gal pas ta irgi, kitkas identiska. Pjaunu, droziu, negailiu. Kurmerausiai, kupstai ir t.t., tik pries juos priletini, o ne ant viso razgono eini. Kiek matau Jonserio ispilimas patogesnis jeigu visalaika pjausi sausa zole ir noresi surinkineti. O husqvarna jeigu nori nuimi vamzdi ir pjauna i pradalge. As taip ipratau pjaut, paskui prasuki ant greicio ir ismetai viska i sonus, tai man patogu, surinkimo nebenaudoju. Mtd tai jo senokas ~1995 metu kazku.

Jei kazka susirasi imesk i AZ kazka patarsiu pliusus minusus pasakysiu bent :)/>/>/>

 

Naujo pirkti tikrai nepatariu ir permoketi, pats pirkau is draugo, is svedu parsiveziau, tai jau daug pjovimo maciusi, peiliais pavargusiais ir pati parudijusi. Pasikeiciau tepaliuka, filtriukus, pavirinau peiliu korpusa ir fsio keturi metai kaip laikrodis is po ziemos ir bet kada, tiesa akuma reikia pasikeist nes dabar krokodiklus turiu uzsimetineti kai kuriu. Ps pjaunu 35arus.

Redagavo Wrc1
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 162
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

  • po 6 mėnesių...
  • po 4 mėnesių...

lai Kolega chimikas nesupyks... aš nevežu, bet vakar domėjausi, tai www.pigu.lt  radau Naują Benzininį Su 24 mėn garantija 700W trimerį Su valu ir pjovimo peiliu komplekte tik už 65 eur (buvo 145)... kadangi pats už benzininį Partner panaudotą ir išklerusį mokėjau praeitais metais 150 LT + atidaviau gerą seną rusišką perforatorių, tai manau variantas neblogas... va ir paprašiau patikslinti info...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lai Kolega chimikas nesupyks... aš nevežu, bet vakar domėjausi, tai www.pigu.lt  radau Naują Benzininį Su 24 mėn garantija 700W trimerį Su valu ir pjovimo peiliu komplekte tik už 65 eur (buvo 145)... kadangi pats už benzininį Partner panaudotą ir išklerusį mokėjau praeitais metais 150 LT + atidaviau gerą seną rusišką perforatorių, tai manau variantas neblogas... va ir paprašiau patikslinti info...

 

Sitas is pigu ir tiek nevertas, variklis tik 25cm. Geriau dasidet 20-30eur ir gariunuose ar aleksote nusipirkt ta pati kinieti bet su 52cm varikliu. Tai ims jau normaliai ir auksta zole.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.