Pereiti prie turinio

wj 2.7crd vairo stiprintuvo gedimas


Denny

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki.Važiuojant kažkas pliaukštelėjo po kapotu ir išbėgo vairo stiprintuvo skystis.Apžiūrėjus radom iššovusį lauk vamzdelį iš siurblio.Gal kas buvot susidūrę su tokiu gedimu?Ar reikia ieškoti viso naujo vamzdelio ar tik to angalio kur įsisuka į siurblį?Ar dar yra koks sprendimo būdas?

post-11765-0-74548700-1433320596_thumb.jpg

post-11765-0-76966200-1433320629_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

JGC dar tik neseniai nusipirkau,tai dar kolkas žalias esu.Internete radau kad vamzdelis ir antgaliai eina atskirai.Ar nebus taip kad nuo senumo ir vibracijos jis išsimalė?

http://www.autousparts.fr/autoparts/product_info.php?products_id=1351&osCsid=mmjskwrdtzca

Už ventiliatoriaus sparnuotės pasukus sukasi lengvai,nestringa.

Redagavo Denny
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek zinau, su sitom slangom pas juos problemos pastovios, nieko cia nuostabaus. Pas mane irgi tas visas krastas apvarytas tepalu, matomai jau toks fokusas buvo ivykes ankstesniam savininkui. Dabartine slanga  irgi leidzia tepala kai susuku vaira iki galo. Pastebejau, kad susukus vaira iki galo slangos net pasoka nuo slegio, tai dabar stengiuosi jo nesukti iki kol atsiremia. Reikia isekoti visos slangos pakeitimui, nes keik girdejau, jei leidzia per sita sujungima, sutvarkyti praktiskai neimanoma.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad ir tas Mopar nei deficitas, nei karvę kainuoja. Kam ieškoti surogato? Autobrava tikrai turi, Silber auto taip pat turėtų turėti dar. Amerikietiškų autodalių parduotuvėse taip pat turėtų būti.

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ieskojau MS-5931, autobravoj neziurejau, bet niekas taip ir nesugebejo pasiulyti,  Usko kaune neturi (niekada ir netureje), visokie eoltai aplamai ausimis karpo, net kataloguose analogu neranda. O kas idomiausia, europiniuose tikrai ne MS-5931, kaip ir rodo kataloguose, turi buti ATF, bet tiksliai markes nezinau. Klausiau reno, jis tokius pastoviai ardo, tai europiniuose buna raudonas (toks kaip ATF), o MS-5931 turetu buti geltonas...

Redagavo Rytisss
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane visa laika po truputi lasejo vairo sitprintuvo skystis, bet labai nedideliais kiekiais. Per 35 tukst km reikejo ipilti viena karta, bet paskutiniu metu variklio priekis buvo kaip apipurkstas. Galvojau, kad leidzia per sita stuceri, susisaudziau slanga, susiruosiau pasikeisti ir pastebejau, kad ant senosios slangos ne tik tas stuceris laisvas, bet ir pacioj slangoj pusle yra ir visa slanga parasojusi. Sako, pradzio atsiranda pusle, o paskui slanga is viso sprogsta, tai kaip ir labai laiku susirupinau ir susitvarkiau. Tik dabar iskilo klausimas, kaip ta slanga tvirtinasi originaliai, nes itariu, kad pas mane kazko truksta, nes kai sukineju vaira, slanga kilnojasi nuo slegio. Jei taip kilnosis ir toliau, dabartini  stuceri irgi ismals. Pas mane dabar ji pritvirtinta tik prie difuzoriaus prie oro filtro dezes, kur ji dar turi tvirtintis?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

Na va, pasikeitėm ir mes tą žarną, nušovė bevažiuojant ir tepalas visas išbėgo, ir dar siurblį sugadino, dabar leidžia per ašelę. :( Žarną HansaFlex pagamino už 50 eur., sakė pastovi bėda, tai jau žino kaip daryt, kad laikytų. Siurblį naują užsakėm, tai dabar lėks kaip bėris :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Negasdinkit, pas mane ta šlanga irgi visada klinojasi ir lyg niekur nelaša, bet aš linkęs manyt kad čia daugiau/mažiau normalu (keliose prieš tai turėtose mašinose panašiai kilnodavosi vairo šlangos ir visą gyvenimą atlaikė)...

 

Gal tą žarną tada kaip nors papildomai pritvirtint - sakykim keliais užtraukiamais dirželiais palei visą ilgį prikabint, kad taip plačiai nevaikščiotų?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai pradės leist tada ir susitvarkysi. O tas tvirtinimas nepadės, apatiniam štuceryje (kur sukas į siurblį) yra guminiai žiedai tokie, jie per savo ilgą gyvenimą sukietėja ir pradeda bėgt. Galima keist tik tą įsukamą dalį, bet sako nelaiko, vis tiek vėliau išspjauna.

post-4350-0-83657000-1472196877_thumb.jpg

Redagavo namaste
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai pradės leist tada ir susitvarkysi. O tas tvirtinimas nepadės, apatiniam štuceryje (kur sukas į siurblį) yra guminiai žiedai tokie, jie per savo ilgą gyvenimą sukietėja ir pradeda bėgt. Galima keist tik tą įsukamą dalį, bet sako nelaiko, vis tiek vėliau išspjauna.

keiciau tas vidines   gumites ir zinok nekuo jie nelaiko   padariau nauja antgali ir jau tris metus vazineju  neks nelasa

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.