Pereiti prie turinio

Privaloma tarnyba ar ne


gince

Rekomenduojami pranešimai

 Aš tai vieną pažįstamą turiu, tokį tipišką lietuvį...Vedęs-žmona-du vaikai...Baranką sukioja jau namažai metų, o laisvu nuo sukiojimo laiku chatą statosi, o kai dar laisvesnis būna-lėbauja ir valdžią keikia...Rusų nekenčia nė iš tolo(ne jų valdžios, o būtent tautos, visų ir kiekvieno atskirai), keikia juos susiriesdamas, ypač, kai koks reisas link Pamaskvės išpuola...O kai paklausi, ką darytų, jei Rusija užpultų- žada tept slides kuo toliau iš Lietuvos :P

 

 Tai jis patriotas ar ne?

 

 A, pamiršau paminėt-armijoj netarnavęs, ba daktarai pripažino netinkamu, tipo :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 707
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Labai tikiuosi, tiksliau vyliuosi kad prieš krentant gradams manęs ir mano vaikų nebus Lietuvoje. O namai, tai labai apstrakti sąvoka, man pavyzdžiui namai yra šeima, o kur jį gyvens, ar airijoj ar dar kurioje europos valstybėje, neturi reikšmės. Labai tikiuosi kad to nebus ir viskas nurims, mėgausimės taikos teikiamais privalumais. To ir linkiu kiekvienam jūsų, taikos.

si tema apie tarnyba kariuomeneje yra labai slidi... kiekvienas supranta ja savaip... bet yra vienas bet... jei jau lietuvoj kris bombos tai bus trecias pasaulinis karas ir tamsta tai palies.... nebent pabegtumi i koki mozambika. Manes visiskai nezavi gyvenimas kazkur uzsienyje tarp ciurku ir juodaodziu kad tik mano seima butu saugi.... mano namai cia lietuvoje ir kad kaip blogai butu, stengiuosiu cia isgyvent, piktumas ant valdzios valdzios uz kaikuriuos veiksmus, bet viena pateisinu kad lietuvoj atsirado amerikos kareiviu , o prezidente kaip piktas mazas sunytis urzgia ir loja .... tokius sunycius apeinama sonu.... gal ir teisinga politika, bent jau pasaulis isgirdo. Su saviskiu septyniolikmeciu pasikalbu... geriausia iseitis eit iskart po mokyklos savanoriu ir nebus tada beganciu is lietuvos ar verktiniu.....
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir šiaip, vadinkite mane mankurtu, bet tiek mano vaiko givybė, tiek mano pačio, yra aukščiau Lietuvos interesų. Tikrai nesunkiai susitaikyčiau gyventi kad ir bet kur europoje nei būti mirusiu. Norėjau pasakyti kad mirti už lietuvišką žemės lopinėlį nematau prasmės. Puikiai susigyvenčiau su bailio ar išdaviko, kaip bepavadintumėte etikete, bet gyvas nei didvyris bet mires. Mano sąžinė šiuo klausimu rami.

Tiesa sakant ta lopineli reik ginti, kad turetum namus, kad butum laisvas pilietis. Nes jai visi mastys kaip tu tai bus jau ne emigracija o jau evakuacija ir kas tokiu atveju mus priims. Kaip kad dabar keikiames del tu 700 afrikieciu kur reik priimti. Jie irgi nenori mirti kaip tu sakai uz ta zemes lopini ir kas jie dabar ir kokia ateitis ar priims juos Europa ar atiduos juos atgal i tu rankas kurie paprasciausiai galbut juos susaudys. 40 metais mes irgi begome daugeli atgal grazino kad keliautu i sibira ar NKVD rusius.Be to zemes lopinio tu kaip be namis gal kas priims o gal kaip suni paspirs.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va tam pamastymui pilnai pritariu - tauta užsiėmus diskusijom apie topinį įvykį dažniausiai nepastebi svarbiausio.

 

Beje , tas posakis priklauso ne Petrui I o Julijui Ciezariui.

papildysiu Gajui Julijui Cezariui :D

 

p.s. nuvaziavau i ex tarnybos vieta....o ten sabakstynas ir suniuku prieglauda ....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš esmės aš ir apie tai, kad esame "laisvi", tai ir galime rinktis, aš turiu savo požiūrį tu savo, mes juos lyginam, matuojam, diskutuojam. Nebandžiau niekur teigti kad mano tiesa tiesesnė už tavo tiesą. Tiesiog ir plėtoju temą ir pateikiau kitą savo požiūrį šiuo klausimu. Beje, diskusija be įžeidinėjimu ir patyčių užduoda gerą toną kitiems diskusijos nariams.

P.s. Gryžtant prie temos, savo sūnui rekomenduosiu eiti savanoriu kad nereiktų gyventi nežinioje 8 metus (tai yra iki 26 metų). Ir tai nieko bendro su patriotizmu, tiesiog elementari logika. Atitarnaus ir galės greičiau savo gyvenimą statyti.

Taikos visiems.

kartu gaus + i asmenyne byla.Ismokys reikalingu  dalyku.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu manai,kad kai kris gradai ant tavo namo su tavo vaikais,tai jie bus saugūs.

 

 

vel tavo nesamones ir propaganda( be abejo net neziurejau, seniai nebeziuriu pigiu meniniu filmu)... Gradai niekada nekris, tik su viena salyga. Jei tokie kaip tu provokatoriai neprovokuos ir niekas nesaudys... O jei kazkas bandys vaizduoti krasto ginyba ar puolima(kas is principo utopija) tai tada aisku kris, ir galbut ne tik gradai... Ir cia ne kazkokia baime ar prorusiskas nusistatymas. Tai tiesiog technine karo isvada, kokios kelios dienos karo ir viskas. Jei gynejai labai gins, bus 3 dienos, jei negins bus 1 diena. Manau man kaip Lietuvos pilieciui giliai dzin ar 1 diena ar 3 dienos bus skirtos siai operacijai. Skirtumas tik toks jei per 1 diena bus taikiai graziai be zudymu-gradu... O jei per 3 dienas tai zus tukstanciai zmoniu... Man rodos geriau per 1 diena ir ramu... :D Tai techniskai svariau, zmonem geriau... Beje jei uz mus uzsistos NATO ir vyks karo veiksmai NATO  pries Rusija, va tada tai is LIetuvos tikrai nieko neliks(nei zmoniu nei pacios zemes, del techniniu karines technikos pasiekimu cia bus menulis) o tai pats blogiausias scenarijus...

O kas valdys  skirtumas ne toks didelis kad rizikuoti sunaikinti visai sia sali ar planeta( na ka padarysi pries veja nepapusi, bet greiciausiai sia planeta del musu saleles niekas nerizikuos. Tiesiog pasakya oj Rusai gudriai suzaide na tai ka padarysi...), mokesciai nebus didesni tai tikrai... O kiek atsimenu Lietuviu kalbos niekas nedraude,mokytis leido nemokamai............... Taigi Lietuva isliks. Ji musu sirdyse, o ne kubiliaus ar butkeviciaus postuose ir pensijose...

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra toks posakis ; "nori taikos - ruoškis karui" , gaila kad pas mus kaip visada bandoma sukurt įvaizdį o ne iš tikro rimtas karines pajėgas. Būtų rimtai užsiimama tuo klausimu tai ir šauktinių nereiktų.

tu tikrai manai kad techniskai kaip nors galima sukurt tokias pajegas kad nusluotu rusu armada??? Man rodos visos tos pajegos tai tik pinigeliu plovimas su gera ideja ir tiek. Nes rezultatas tai vis tiek vienodas. Ir jie tai zino, todel pasiruose lektuvus ir tiek. O visos pajegos reikalingos tik tam kad bezudamos sustabdytu priesa kelias valandas kolei suspes giminaicius i lektuvus su seifais suvezti...

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš esmės aš ir apie tai, kad esame "laisvi", tai ir galime rinktis, aš turiu savo požiūrį tu savo, mes juos lyginam, matuojam, diskutuojam. Nebandžiau niekur teigti kad mano tiesa tiesesnė už tavo tiesą. Tiesiog ir plėtoju temą ir pateikiau kitą savo požiūrį šiuo klausimu. Beje, diskusija be įžeidinėjimu ir patyčių užduoda gerą toną kitiems diskusijos nariams.

P.s. Gryžtant prie temos, savo sūnui rekomenduosiu eiti savanoriu kad nereiktų gyventi nežinioje 8 metus (tai yra iki 26 metų). Ir tai nieko bendro su patriotizmu, tiesiog elementari logika. Atitarnaus ir galės greičiau savo gyvenimą statyti.

Taikos visiems.

Bet jei Rusas puls(kaip tikina musu valdzia) tai savanoriai zus pirmieji. O jei nezus, tai gaus nemokamus bilietus i pirma vagona... O sakei kad rupiniesi savo vaikais??? Techniskai kazkaip si strategija nelabai :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Aš tai vieną pažįstamą turiu, tokį tipišką lietuvį...Vedęs-žmona-du vaikai...Baranką sukioja jau namažai metų, o laisvu nuo sukiojimo laiku chatą statosi, o kai dar laisvesnis būna-lėbauja ir valdžią keikia...Rusų nekenčia nė iš tolo(ne jų valdžios, o būtent tautos, visų ir kiekvieno atskirai), keikia juos susiriesdamas, ypač, kai koks reisas link Pamaskvės išpuola...O kai paklausi, ką darytų, jei Rusija užpultų- žada tept slides kuo toliau iš Lietuvos :P

 

 Tai jis patriotas ar ne?

 

 A, pamiršau paminėt-armijoj netarnavęs, ba daktarai pripažino netinkamu, tipo :)

man tai juokingiausia sioje istorijoje kad tas Lietuvis vaziuoja i ta Rusija pinigu pasirinkt. O keikt keikia net susiriesdamas :D

Manau kad jei keiki ir nepatinka, tai reiktu nevaziuoti ir tt. Atsisakyti rusisku prekiu-benzino-duju-cigareciu ir ttttt.... Tada butu patriotas, od abar sis tavo pazystamas tik eilinis lochas ir tiek.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vel tavo nesamones ir propaganda........................

 

, mokesciai nebus didesni tai tikrai... O kiek atsimenu Lietuviu kalbos niekas nedraude,mokytis leido nemokamai............... Taigi Lietuva isliks. Ji musu sirdyse, o ne kubiliaus ar butkeviciaus postuose ir pensijose...

 

ar nenusišneki ? greitai pamiršai sovietinės lietuviškos vidurinės mokyklos programą  .... šiaip mano galva kaip tik tokios kalbos ir yra provokacija, jei yra tokių kuriems tas pats prie ko gyventi, tai atsiras norinčių čia savo tvarką daryti... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar nenusišneki ? greitai pamiršai sovietinės lietuviškos vidurinės mokyklos programą .... šiaip mano galva kaip tik tokios kalbos ir yra provokacija, jei yra tokių kuriems tas pats prie ko gyventi, tai atsiras norinčių čia savo tvarką daryti...

 

Meri, bet diskutuojant šiaip, tu gavai tos sistemos išsilavinimą, augai toje sistemoje ir esi kas esi vienareikšmiškai įtakotas tos sistemos, jei tu tai neigi, vadinasi neigi iš esmės pats save. Esi gyvas, sveikas, protyngas, moki rašyti lietuviškai, skaityti, reikšti racionaliai mintis, tai kas tau negerai? Ar tu skaityti, rašyti išmokai tik nepriklausomoje Lietuvoje? Gi išgyvenai iki laisvos Lietuvos, tavęs nesunaikino, tai gi, kas toje buvusioje tvarkoje tau negerai buvo? Aš ne už tai kad gyventume praaities laikmetyje, šiaip provokuoju diskusiją :) pasiplėtoki kodėl taip savo savasties tai yra praaities kurioje esi tas kas esi dabar taip išsižadi? Padiskutuokim gi? Ar tai tema tabu?

P.s. Citata: "greitai pamiršai sovietinės lietuviškos vidurinės mokyklos programą .... ". Ar teisyngai tave supratau, kad tu baiges sovietinės lietuviškos vidurinės mokyklos programą esi blogesnis nei dabartinės vidurinės mokyklos sistemos baigusius? Tu rimtai taip save vertini? Kad esi prastesnis už dabartinius jaunuolius? Hm.... Kažkaip painu.

Redagavo Mikas123
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip nežiūrėjęs filmo daug prikomentavai.O del viso kito junkis prie Miko,tik tavo evakuacija i rytus,jei spėsi paaiškint,kad aš sąvas chebra.

Kodėl jis turi junktis prie manęs ar dar prie kitų? Pagal tavo diskusijos liniją, darau prielaidą kad tu esi iš tų kurie prisijungę. Prie ko? Parodyk savo jungtinę hebrą, ar papasakok apie ją, kas žino gal ir aš prisijungsiu prie tavo jungtinės hebros, nes kalbi taip įkvėpiančiai, gal net lyderis esi? Išduosiu tau paslaptį, aš niekur dar neprisijunges esu. Tik jei gali aiškiau, be jokių išvedžiojimų, nes kaip suprantu tavo pozicija, manają kaip ir smerkia, norėčiau tam gauti tavasias racionalias priežastis.

Redagavo Mikas123
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu tikrai manai kad techniskai kaip nors galima sukurt tokias pajegas kad nusluotu rusu armada??? Man rodos visos tos pajegos tai tik pinigeliu plovimas su gera ideja ir tiek. Nes rezultatas tai vis tiek vienodas. Ir jie tai zino, todel pasiruose lektuvus ir tiek. O visos pajegos reikalingos tik tam kad bezudamos sustabdytu priesa kelias valandas kolei suspes giminaicius i lektuvus su seifais suvezti...

Kad sustabdyt masinį puolimą tai sunku įsivaizduot kokio dydžio reikalingos karinės pajėgos bet susitvarkyt proesionaliai su diversantų/žvalgų būriais reik turėt to darbo profesionalus aprūpintos teisinga kovine technika kurios dalį būtų galima panaudot ir gelbėjimo reikmėm.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar nenusišneki ? greitai pamiršai sovietinės lietuviškos vidurinės mokyklos programą  .... šiaip mano galva kaip tik tokios kalbos ir yra provokacija, jei yra tokių kuriems tas pats prie ko gyventi, tai atsiras norinčių čia savo tvarką daryti... 

 

 Ir kokia gi, Meri, buvo ta programa? :)

 Aš  pradėjau į mokyklą eit 1983 metais, taigi viską puikiai prisimenu...Lietuvių kalba-prioritetas nuo pirmos klasės, rusų-taip pat nuo pirmos, bet tikrai ne tuo pačiu lygiu ir ne tokia apimtim, kaip gimtoji, antroji užsienio(anglų, vokiečių ar prancūzų, aš mokiausi anglų) nuo 4 klasės. Na, kad meilė ir parėiga didžiajai tėvynei būtų užtvirtinta tinkamai, buvo dar teisės ir pradinio karinio parengimo užsiėmimai vyresnėse klasėse :rolleyes: 

 

 Kas vyresni bent kiek ir patys mokėtės tais laikais, galit patvirtint ar paneigt tai, ką parašiau...

 Ir jokiu būdu nemanau, kad anų laikų mokslai ar studijos buvo kuo nors prastesni, nei dabartiniai, greičiau atvirkščiai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.