Pereiti prie turinio

JGC(zj) priekinis tiltas, reikia pagalbos, paaiškinimo


Giedrioks

Rekomenduojami pranešimai

Būsiu dėkingas ir skolingas, jei kas suprantantis paaiškins ir patars...reikalas toks, kad nupirkau savo ZJ 4,0, 97m., nuimtais pusašiais ir priekiniu kardanu. Bagažinėje radau pusašius,( nežinau kaip pavadint, bet manau suprasit), su perdavimu per kryžmes o ne "grenatas", kardanas teleskopinis, taip pat su kryžmėm, o ne su "grenata". Paieškojus info, kaip ir radau, kad ZJ nuo 97m, turi būt su "grenatom". Vakar pasikėlęs džipą, pamačiau kad stupicose būtent kryžmių šakutės, ar kaip ten, kadanas prie razdatkės jungiasi irgi per kryžmę...ar taip gali būti, ar čia jau priburta kažkas ? Jei viskas originaliai, tai taip išeina, kad kaip ir priekiui viskas tinka nuo YJ ar kaip ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 55
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

as siulyciau pradeti nuo perdavimu abiejuose tiltuose patikrinimo - jei priekyje tiek priburta ar nebus taip, kad pakeite tilta i bilekoki ir islindo kruvele problemu. jei galas geras o perdavimas skiriasi - bus aisku kad galima tiesiog susirasti kita pr tilta su teisingu perdavimu... kiek teko savu laiku ieskoti tokio automobilio kaip taisykle pakankamai nemazai buvo nuimtais pr kardanais, kad "maziau kuro imtu":)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kestonas teisingai sako, reikia pažiūrėti perdavimus.  Galinis tiltas bus įgrustas nuo 93 metų grando, kurį gamykliškai leido su bugniniais galiniais stabdžiais. Nuo 94 jau diskiniai kaip opcija. 95 metais limited komplektacijos tai standartas, o laredo kaip opcija. Po to pradėjo jau leist visus su diskiniais.  http://jeep.avtograd.ru/grand_cherokee/info/index.htm

Redagavo Rafal
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš ko jūs sprendžiat, kad pas mane priburta, jei priekinis tiltas, kaip Rafal sako, gali būti ir su kryžmėm ir su granatom  ? O dėl stabdžių aš juk ir parašiau, kad pas mane yra diskiniai...beja, jeep.aftograd puslapyje ir radau lentelę, kad nuo 97m. buvo su granatom, nebent kažką netaip supratau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as nieko nesprendziu jaunuoli - paprasei patarimo - va ir pasiuliau ka reiktu pirmoje eileje pasitikrinti pagal savo patirti, bet tik pasiuliau... o tikrinama siaip garaze su rakteliais dantyse, o ne prie kompo mygtukus maigant, na bet kaip sakoma sekmes teisybes paieskose:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tamsta, porą metelių vyresnis, senolis, visokiais epitetais galėtumėt nesimėtyt, toks jausmas, kad kažko įsižeidęs...aš normaliai paklausiau ir esu dėkingas už patarimus, tad nereikia čia parintis...kas liečia raktelius dantyse, tai patikėk, nevienas kibiras yra po kelis kart perrinktas dar nuo 14 metų, papraščiausiai pas mane tokia sistema, kad jei ko nežinau, ir yra galimybė, tai pirma teoriškai viską išsiaiškinu, tada prasizonduoju reikiamas detales, o tada tik ardau, tad nereikia čia lia lia...be pykčių :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Gal kam bus nesunku atsakyti, yra tokia situacija...yra donoras 96m. pats dar nemačiau, bet žmogus sako, kad pas jį pusašiai su granatom o pr.kardanas su dviguba kryžme(tikiuosi toks pat kaip ir maniškis), jei jo pusašius su grenatom sukišt į mano tiltą- ar yra šansų kad tiks, ar visgi atstumai ne tie ir šlicų skaičius skirsis ? aišku aš esant progai paskaičiuosiu, bet gal kas daręs taip. Jei taip netinka tai gal galiu visą tiltą su pusašiais iš jo susikraut sau ? ir dar, pas jį razdatkė trijų padėčių, o pas mane penkių...ar eitų jo razdatkę sumontuot pas mane ? su ta mintim kad paimu iš jo ir susimontuoju viską - razdatkę, kardaną ir pr. tiltą

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kam bus nesunku atsakyti, yra tokia situacija...yra donoras 96m. pats dar nemačiau, bet žmogus sako, kad pas jį pusašiai su granatom o pr.kardanas su dviguba kryžme(tikiuosi toks pat kaip ir maniškis), jei jo pusašius su grenatom sukišt į mano tiltą- ar yra šansų kad tiks, ar visgi atstumai ne tie ir šlicų skaičius skirsis ? aišku aš esant progai paskaičiuosiu, bet gal kas daręs taip. Jei taip netinka tai gal galiu visą tiltą su pusašiais iš jo susikraut sau ? ir dar, pas jį razdatkė trijų padėčių, o pas mane penkių...ar eitų jo razdatkę sumontuot pas mane ? su ta mintim kad paimu iš jo ir susimontuoju viską - razdatkę, kardaną ir pr. tiltą

as taip esu dares, susidejes nuo grando i xj... taip kad gali drasiai grust pusasius su granatom, viskas ten vienas prie vieno..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apturėjau dar vieną bėdelę, prasisuko suporto kreipiančiosios varžto sriegis, tiksliau varžtas nupuvo, o besukant naują nuėjo ir lizdo sriegis. bandžiau užkišt plonesnę veržlę ir per ją prisukt, bet tai laikina, ar yra buvę kam taip, kaip išsprendėt šią bėda, nes ten nei virinsi nei ką...ir dar, važiuojant greičiau ir pervažiavus pvz. gatvės šulinio dangtį atsiranda toks žiaurus drebėjimas, kad net vairo nein išlaikyt, pristabdžius praeina...aišku važiuoklės gumos ne kažką, bet įtariu kad nebelaiko vairo mechanizmo amortizatorius(apsimyžes), gal esat pritaikę kokį kitą, važiuoklės amortiką ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apturėjau dar vieną bėdelę, prasisuko suporto kreipiančiosios varžto sriegis, tiksliau varžtas nupuvo, o besukant naują nuėjo ir lizdo sriegis. bandžiau užkišt plonesnę veržlę ir per ją prisukt, bet tai laikina, ar yra buvę kam taip, kaip išsprendėt šią bėda, nes ten nei virinsi nei ką...ir dar, važiuojant greičiau ir pervažiavus pvz. gatvės šulinio dangtį atsiranda toks žiaurus drebėjimas, kad net vairo nein išlaikyt, pristabdžius praeina...aišku važiuoklės gumos ne kažką, bet įtariu kad nebelaiko vairo mechanizmo amortizatorius(apsimyžes), gal esat pritaikę kokį kitą, važiuoklės amortiką ?

Aš važinėjau visai be to amortizatoriaus ir nieko tokio nepastebėjau, darant suvedima varžtą nulaužė, tai užsidėjau po kelių savaičių.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra 3 pagridinės bėdos dėl ko tai atsitinka: 1. Panaro traukė chrenova. 2. Vairo traukių atgaliai. 3. Jei pradėda drebėti net neįvažiavus į dobutę, tai dar ir stabdžių suportu cilindiukams chana. Dėl kitų laisvumų neturėtų atsirasti jokių vibracijų, o tik nemalonus pakabos garsai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man ne tai, kad mėto, bet tokia žiauri vibracija atsiranda kur trinktelėjus...na bet esmė aiški, kaltos gumos

jo sis reiskinys man pazystamas. turejau si "malonuma" .. death wobble, angliskai vadinasi. ne jokie cia suvedimai ir ratu slegiai kalti, o stabilizatoriu gumos! pagrinde panaro trauke kalciausia. jei demferis mires,o trauke kleba, tada pipiec.. jei demferis labai gyvas, tai tikrai slopina panaro laisvuma... mano atvejis tai patvirtina ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.