Pereiti prie turinio

Euras - kaip viskas brangsta - Foto


Gezatron

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 157
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

as cia irgi (del viso pikto) po pora deziu konservu uzpirkau.... zuvytes ir mesytes... na, natrio chlorido pas mane darbe kiek nori - problemu nebus.... cukraus irgi maisas pasleptas guli... 

va salciai jei bus, reiks bebru primust ir pora kibiru "tusonkes padaryt"... ir badas negresia... 

o realiai, kaip zmoniu reakciaj i lito isnikyma?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tej va, siandien baigesi draudimas, gruodzio 31 kaina buvo 508 LTL metams, siandien draudziau uz 528.28 LTL tuoj pacioj bendrovei :D

 

Čia tikrai nebūtinai dėl euro, draudimo kaina paprastai kiekvienais metais kinta, aišku būna smagiau, kai į mažesnę pusę...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tej va, siandien baigesi draudimas, gruodzio 31 kaina buvo 508 LTL metams, siandien draudziau uz 528.28 LTL tuoj pacioj bendrovei :D

Drauskis internetu gali likt maloniai nustebes ant kiek bendroviu skirtingos kainos pries kaledas draudziau masina 1.8l brangiausia 300lt. pigiausia 188lt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Latviai labai nepatenkinti ir tai girdėjau ne iš vieno Latvio, dar pasipizdavodami iš savęs sako,kad dar džiaukites dar neivede dar galite pasipriešinti...pilnos parduotuvės Latviukų palei sieną Lietuvoje...kaži ar bevažuos...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man, asmeniskai, lito praradimas, tai dalies valstibiskumoir nacionalines garbes praradimas...

jei kazkada, as visa tarnyba CCCP armijoje (ne skaitant ucebkes) pravaiksciojau su sidabriniu Vyciu ir Vytautu ant kaklo, tai susikta eura as net ant raktu pakabuko niekad neuzkabinsiu...

man euras (doleris, rublis, jiena, juanis ir t.t,) yra ne brangesni, nei visuomeninio transporto talonai, kuriu kiekis kiseneje apsprendzia mano imanomu kelioniu skaiciu susiktam miesto troleibuse... ne daugiau ir ne maziau... ir visi jausmai... 

jei 1993 metais, kai LT ivede lita, as specialiai is Tadzikijos vaziavau i Taskenta skridau i Maskva, po to i Vilniu, kad nusipirkt visu litu po kupiura ir po moneta... nesiojau sudetus dokumentuose... beje, ne as vienas.... ir toli grazu ne kaip santaupas saugojom... man, Tadzikijoje, kolega lietuvaitis, tada siule 100 doletiu uz 50 centu varine moneta... nepardaviau - padovanojau...  

o dabar kuo didziuotis? tuo, kad mano tevynes vadukai prasiko Tautos nepriklausomybes simboli? 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Latviai labai nepatenkinti ir tai girdėjau ne iš vieno Latvio, dar pasipizdavodami iš savęs sako,kad dar džiaukites dar neivede dar galite pasipriešinti...pilnos parduotuvės Latviukų palei sieną Lietuvoje...kaži ar bevažuos...

Čia kurioj vietoj palei sieną Lietuvoj? Tėvai Skuode gyvena, 3 km nuo Latvijos sienos, latviškai kalbančių retai girdi ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.