Pereiti prie turinio

MP II 2.8 valgo tepalus


deima

Rekomenduojami pranešimai

mano MP valgo tepalus,pries tai as buvau servise tikrino hermetiskuma,parode,kad niekur neteka,siandien patikrinau turbina-sake su ja viskas tvarkoje.manau problema salnikuose,bet apie juos te mazai zinau ir bijau kisti i betkoky servisa,kur tik nulups pinigus,bet problemos neras,gal galite patarti kas kaip ir kur?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiki :) nesuprantu bet yr pas mane pradejo ryt( kartais tesiok dingsta :roll: ) tepaliukus,bet aš prieš metus dariausi kapitalini... MP I 2,5 TDi

Žiedu keitymas,galvos tvarkimas,turbynos keitymas,salnikelius keičiau,forsunkes teko reguliot,vakumus... ir tai apsiejo mazdaug 2500lt... :roll: prasukau apie 8000 km bet velgy pradeda kylt klausimas kur pradeda dyngt tepalai :cry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki :) nesuprantu bet yr pas mane pradejo ryt( kartais tesiok dingsta :roll: ) tepaliukus,bet aš prieš metus dariausi kapitalini... MP I 2,5 TDi

Žiedu keitymas,galvos tvarkimas,turbynos keitymas,salnikelius keičiau,forsunkes teko reguliot,vakumus... ir tai apsiejo mazdaug 2500lt... :roll: prasukau apie 8000 km bet velgy pradeda kylt klausimas kur pradeda dyngt tepalai :cry:

Didziausia klaida tik ziedu keitimas. Taip daroma pardavimui,o ne sau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiedus teko keist del ketvirto celindro,(baladojosi) turejo dydeli laisvuma :roll: bet ne remontinius,o standarta nes viskas kitkas buvo geram stovi :)

Kiek reik tepalo dapilt ant 1000km :?:

kol kas nieko nepilu, esu po galvos remonto :);) .. nežinau, šiaip kai variklį skiria, tai reikia šlifuot ir derint viską iš naujo, nuo vožtuvų tarpukų iki sekimo išplėtimo bakely ar nepasirodys teplinės dėmės. jei masiškai dingsta tepalas ir vizualiai niekur nesimato jo nubėgimų, tai žiedai kalti, degina tepalą, gali būti toks atvejas, kad per alsuoklį purškia, bet tada matytūsi... :):( ... jeigu reikia Vilno, tai turiu dyzelistus gerus, eilės pas juos bet džipus mėgsta, o geriausi meistrai sėdi autobusų parkų techn. apt. skyriuje. :wink: :D

IMHO

dar yra Vilniuje kuro aparatūros senų neišmirusių darbuotojų ir keli , kurie tankų bazę aptarnavo, Šiaurės miestely, Sigmos teritorijoje antras metalinis angaras :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man ką tik variklio galvą skėlė, keitė žiedus ir šlifavo pačią galvą, plius keturias naujas forsunkes įmetė, kainavo 1200 lt su galvos skėlimo darbu.

Vilniuje - Vievyje yra keli labai geri meistrai, kurie 4x4 kaip Kalašnikovą ardo ir surenka :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.