Pereiti prie turinio

Buksiravimo kilpos


edvinasm

Rekomenduojami pranešimai

Jūs čia kalbat apie tuos vadinamus "ragus/kablius" ar paprasčiausias gamyklines buksyravimo kilpas? Šiaip paprasčiausiam buksyravimui tai kilpa viena priekyje keleivio pusėje turi būt, nebent pas tave nuimta.

Pas mane tai tik priekyje yra viena paprasta kilpa, bet gale nieko nėra, tai irgi galvoju prieš žiemą reiktų ką nors gale pasidaryt...

 

Va čia yra visa info apie gamyklinius WJ kablius:

WJJeeps.com - Tow Hooks

 

Bet man tai tie kabliai tokie nelabai praktiški atrodo, aš norėčiau geriau tokias išimamas kilpas (shackles) pasidaryt (dvi priekyje ir vieną gale):

 

shackles.jpg

 

 

O dar geriau, kartu su Bull Bar'u kažką tokio:

 

bullbar_shackles.jpg

 

bullbar_shackles_2.jpg

 

 

Na, čia kol kas tik idėjos..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As buvau uzsidejes toky auskara, kazkaip jis man barskejo ant XJ :lol:

Tai jie gi išimami, išsuki tą kaištį ir nuimi tą kilpą. Uždedi tada kada reikia. Bet šiaip tai man visai nieko vaizdas su tais "auskarais" :D

O tie gamykliniai "ragai" tai atrodo gal visai ir neblogai, bet kad jie nelabai praktiški, kai nėra įtempimo, nukrenta virvė... (tada arba izoliacija apvyniot laikinai, nu arba dar būna tokios spyruoklinės plokštelės..)

 

tow_hook_with_keeper.jpg

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gaidys tie kabliai, pas manes yra gamykliskai tokie sudeti. gerai kad viela spyruokliuojnti yra tai dar auskara prilaiko, o virves storesnes neuzmausi, kazkaip krenta, privyniot nera kur smunka, vnz toks hemorojus ir tiek...

Tai aš irgi panašiai galvoju...

Reiks prašyt pas kokį suvirintoją kad pagamintų rimtus kronšteinus "auskarams".

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane tai kilpa uzdara yra. Pagal komplektacija lyg ir turetu buti tokie kabliai, bet matomai specialiai pakeite i kilpa.

Tai ir pas mane kilpa uždara, kiek atsimenu, atrodo iki 2001 ar 2002 kabliai-ragai (du priekį, vienas gale) buvo bazinės įrangos dalis, o po to kaip visada pataupė ir paliko tik vieną paprasčiausią kilpą priekyje...

 

 

o tiesa, su tuo kenguratniku is vamzdzio apziura praleidzia?

Vienus sako praleidžia, kitus ne... Aš tai manau kad ne problema prieš tech. apžiūrą jį nusisukt :) (reiktų pasidaryt taip kad nesunkiai nusisukt būtų galima).

Bet šiaip, čia toks lankelis tai juokingas, palyginus su metaliniais off-roadiniais bamnperiais, tai jei tie praeina, tai kodėl su juokingu vamzdeliu turėtų nepraeit...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

[quoJeep-V8' date= 2014-09-26, 13:47' timestamp='1411728436' post='354078]

Pas mane yra patys kronsteinai, prie kuriu galima virinti kilpas, kablius, arba svelerius su skylemis auskarams. Kronsteinai nauji, net neuzdeti. Jei po savaitgalio dzipas atras nauja seimininka, kronsteinus statysim i aukciona smile.gif

 

gal foto galima?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane yra patys kronsteinai, prie kuriu galima virinti kilpas, kablius, arba svelerius su skylemis auskarams. Kronsteinai nauji, net neuzdeti. Jei po savaitgalio dzipas atras nauja seimininka, kronsteinus statysim i aukciona :)/>

Daugybės forumiečių pageidavimu, galėtum įmest kelias fotkes kronšteinų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiek tiek susirašinėjau su Jeep-V8, norėčiau rezervuotis tuos jo kronšteinus jei išeis..

 

Atrodo tai jie va taip - čia gamykliniai Mopar kronšteinai "Tow hook eye bracket" (pas jį sakė šiek tiek iš storesnio plieno).

 

thooks_front_kit.jpg

 

 

O šiaip, va dar maždaug tokius daug kas pasigamina (čia priklausomai nuo poreikių, ar tik "auskaram", ar Bull Bar'ui, ar abiem..):

 

34SAST.png

 

MMX_MOD_58ST.jpg

 

MMX_WJ_MNT.jpg

 

MMX_MOD_BB.jpg

 

 

Kaip pagalvoji, tai galima nusisukt tą gamyklinę uždarą buksyravimo kilpą ir pagal ją pasidaryt kronšteinus...

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Beje, panašiai tokį kronšteiną galui turiu, tik be kablio. Kai dėjau farkopą, nuėmiau ir mėtos kažkur garaže. Gal kam reik?

Rezervuoju jei nebrangiai parduosi ;) Farkopo kol kas neplanuoju dėt, o žiemai artėjant norisi bent kažką gale turėt jei prireiks ką iš sniego ištempt :)PM

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Beje, gaminant "ausis" auskarams (foto), koks plienas geriausias? Kaip suprantu ir paprastas "juodas" plienas tiktų? Ar yra kokių minusų naudojant sakykim "neržaveiką" (nerūdijantį plieną)?

Forumietis "Jeep-V8" sako geras variantas būtų naudot tekinimo peilius (patį strypą be kietlydinio plokštelės).

Aš mąstau taip, kad reiktų gamint iš 20-25mm storio plieno, ir plotis turėtų būt kokie 45-50mm, kadangi auskaro skylė turi būt kokie ø25mm (jei imant 4.75T auskarą su 24mm varžtu), tada liktų dar apie 10mm mėsos aplink skylę. Tik vat įdomu ar būna tokių stambių tekinimo peilių...

Jei turit idėjų iš ko dar galima padaryt, tai pasidalinkit ;)/>

 

 

ausys.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galiu paklaust, jei forume neatsiras zinanciu, bet kazkaip tie peiliai 2x3cm kazkas panasaus. bent jau man akis uz platesniu neuzkliuvo. ir man atrodo, kad jie trapus yra. neturi tolerancijos deformacijom jokiom. cia kaip tik reiketu kazko tokio mano galva, kaip paprastas juodas, o tai tystels kas ant eigos ir paukstels ausis pavesi :) nu cia tik mano pamastymai aisku, niekuom nepagrysti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galiu paklaust, jei forume neatsiras zinanciu, bet kazkaip tie peiliai 2x3cm kazkas panasaus. bent jau man akis uz platesniu neuzkliuvo. ir man atrodo, kad jie trapus yra. neturi tolerancijos deformacijom jokiom. cia kaip tik reiketu kazko tokio mano galva, kaip paprastas juodas, o tai tystels kas ant eigos ir paukstels ausis pavesi :) nu cia tik mano pamastymai aisku, niekuom nepagrysti.

Nu aš irgi iš pradžių taip pagalvojau, kad jie kieti ir trapūs gali būt, bet Jeep-V8 sako kad ten tik tik tekinimo plokštelės kietos, o tas strypas minkštesnis - lyg ir logiška būtų.. O dėl dydžio, tai aš kiek žiūrinėju, tai jie maždaug va tokie, tai viskas būtų ok, jei vietoj 16mm būtų kokie 45mm. Nu gal yra ir tokių, velnias žino...

Tame ir esmė, kad sunku kur nors gaut tokį metalo gabalą kaip 25mm X 45mm X ~140mm, nebent nuo ko nors pritaikyt, bet sunku sugalvot nuo ko... :rolleyes:

O dėl metalo tai aš irgi kažkaip galvoju, kad gal paprastas juodas plienas turėtų būt OK, juk ta ausis tokia "mėsinga" gaunasi kaip ne kaip...

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nuo tanko kilpa nusvilpt. :D/> O paimt santimetro storio plieno lapa ir ispjaut kilpas, ivirinus vamzdelio gabalus , kad nesibaladuotu auskarai, ne sudba?

Prisimenu gerves pada is 16 mm lapo...

Daryt dvigubas kilpas - variantas, bet man tai norėtūsi pasidaryt vientisas, iš sakykim 25mm storio plieno lapo/juostos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.