Pereiti prie turinio

WJ priekinis kardanas


shelsmas

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 806
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Vaziuok i miska si savaitgali ir poto prasom vaizdeli atsiusti jeigu viskas ciki piki  tai teks man ir tokia pagaminti uz pinigelius :D

Jau buvau nulėkes, perdaug nesimurkdžiau, bet laiko

15245ccdb332.jpg

a45ff38d4b5a.jpg

Bet ne visos tinka tokiems perdirbimams, Pusašis ir Ko pirkta guma su labai siaurais užvalcavimo kraštais, klausimas ar užspaus

33e71e07476d.jpg

Redagavo Roosas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali ruošti biznio planą, nes čia labai skaudi JGC vieta. :D

Sunku rasti buvo gumos kuri pasiduotų formavimui, dirbu cukraus fabrike tai visokių gumų yra ir labai kokybiškų, reiks gaminti jei viskas gerai, esmė dar, kad tvirtinasi arčiau granatos ir mažiau kraiposi į šonus, už pačios granatos tarp gumos stačiau dar guminį žieda kad nesiliestu su pačia granata.

Matysiu po mėnesio kokio kas išėjo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai lauksim video ir foto kai nuvaziuosi rimtai i miska :) pas Tave keltas jeigu taip tie kiek ?

Po miškus nelabai mėgstu bet guma originali nelaiko trijų mėnesių, lyg nekeltas, gal tik spyruoklės aukštesnės pats asmeniškai nekėliau telpa ratai 245/70 R 16, matysis žiemą per šalčius ir pusnynus jei jų bus kaip laikysis

Guma manau šita http://heliopolis.lt/products/silikonine-guma/3milimetrų pas mus ta guma naudojama difuziniams siurbliams, metus pastoviai dirbant laiko.

Redagavo Roosas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po miškus nelabai mėgstu bet guma originali nelaiko trijų mėnesių, lyg nekeltas, gal tik spyruoklės aukštesnės pats asmeniškai nekėliau telpa ratai 245/70 R 16, matysis žiemą per šalčius ir pusnynus jei jų bus kaip laikysis

Guma manau šita http://heliopolis.lt/products/silikonine-guma/3milimetrų pas mus ta guma naudojama difuziniams siurbliams, metus pastoviai dirbant laiko.

Pas tave nekeltas, tai gal ir laikys  :scratch: . 

Vat kai pabandys pas kurį pakelta bent 2" ir jei laikys  keletą mėnesių,tada galėsi sakyt, kad eksperimentas pavyko.

 

Beje, kai mano buvo nekeltas irgi lindo 245/65 r17  padangos be problemų. Su tokiom pirkau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš maždaug 40 tūkst km pasikeičiau granatą, nes originali buvo su plyšusia guma ir laisvoka, prieš porą savaičių "naujoji" granata pradėjo skleisti visokiausius garsus, vėl atsisiunčiau iš JAV. Guma per tuos 40 tūkst km nesuplyšo. Maniškis nekeltas, tik gamykliškai up country. Granata  mažai atlaikė, nes truputi nesamonę padariau ją montuodamas. Kažkaip apsižioplinau ir neužveržiau gerai granatos (gal todėl, kad permontuodamas granatą dangtelių gerai neužspaudžiau, net nežinau kaip išėjo), išsitaškė tepalai. paskui privežiau papildomai netepęs ir su tokia apysause granata pravažiavau apie 40 tūkst  km. Sakyčiau visai neblogai atlaikė :D. Granata iš JAV su parsiuntimu šį kartą kainavo 68 USD

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai visai neblogai 40 tūkst. km, jei kas tiek keist, tai galima kentėt. Su tom granatom tai mistika, vieniem laiko, kiti keikiasi, matyt ir tų granatų kokybė nelabai pastovi...

 

Pas mane tai "Pascal" granata + ta platėjanti guma (iš US), džipas keltas 3 coliais, nuvažiavau gal kokius 20 tūkst. km ir laiko kol kas ir granata ir guma. Vieną dalyką tik "paturbinau" - granata ant šlicų laisvokai užsimovė tai ūžimas buvo, tai nuėmiau, aptepliojau "šalta svarke", užmoviau, palaukiau parą kol sukietės ir užtilo. Ir taip jau laiko kaip sakiau apie 20 tūkst. km.

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ant šlicų tai visos granatos laisvokos, bet dėl to garso neturėtų būti.

 

Na, faktas kaip blynas - pats įsitikinau, kad ūžimas dingo kai užmoviau ant "šaltos svarkės". Beje, priešingam kardano gale granata pas mane laisvumo visiškai jokio. Šitas galas matyt visiems labiau padilęs.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniškiam ir guma nuėjo šaibom.Kolegos parašykit tiksliai nuo kokios audinės tinka: tikslus modelis,metai,kubatūra.Kur vilniui galima būtų isigyt.

Buvau užėjęs į kelias parduotuves tai reikalauja tikslios info.Ovienoi iš vis pasiūlė tik originalą su visom granatom ir kardanu komplekte.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.