Pereiti prie turinio

Padangos tinkamos WJ


Domaso

Rekomenduojami pranešimai

Reiks po truputį galvot apie naujas padangas, šiek tiek domėjausi, bet vistiek žalias, kadangi čia mano pirmas 4x4...

 

Visų pirma – kokio maksimalaus diametro x pločio padangas galima įkišt į nepakeltą Grand Cherokee WJ? (kad pakaba funkcionuotų pilnam diapazone ir niekur nesitrintų)

Kadangi stock'inis dydis yra 235/65/R17, iš to išsiskaičiuoja toks bendras dydis: 29" x 235mm (naudojau šitą skaičiuoklę). Ar realiai dar galima įkišt kažką didesnio, ar čia jau maksimumas?

 

Mane labiausiai domino BF Goodrich All-Terrain T/A KO padangos, bet jų artimiausias dydis yra 245/70/R17 (30.5" x 245mm) – kaip suprantu tokios jau per didelės, trinsis? Kokio minimalaus lifto (šaibų) užtektų kad jas įkišt?

 

Dar dominantys variantai:

 

- General Grabber AT2

- Cooper Discoverer AT3

- Yokohama Geolandar A/T-S (G012)

- Toyo Open Country A/T

 

Žinau, kad prastokas sprendimas, bet ieškau universalių padangų ištisiems metams (kol kas dviejų komplektų negaliu sau leist). Važinėju 95% asfaltu, retkarčiais nuvažiuoju nuo kelio (į žvejybą ar pan.), taigi man svarbu, kad ant asfalto labai neūžtų/greitai nediltų, bet ir kažkiek kabintų kokiam lengvesniam purvyne.. Dar svarbus elgesys ant ledo – suprantu kad stebuklų nebus, bet gal iš patirties pastebėjot, gal kurios geriau laiko... (ant sniego tai kaip suprantu visos A/T turėtų neblogai kabint).

 

Domintų WJ savininkų pastebėjimai "iš patirties" – iš anksto dėkui! :salut:

 

P.S. Ką manot apie restauruotas padangas?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 98
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Visai geri atsiliepimai Good year wrangler duratack padangų. Yra ir mūsų forume daug apie jas rašyta, nepatingėkite paieškoti info, jos yra. Antron vieton statyčiau BFG All terain'us (jos žiemą slidesnes už duratack'us).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomus radinys, grynai BF Goodrich A/T protektoriaus kopija :)/>:

Insa Turbo RANGER 235/65 R17

 

Bet čia restauruotos, neaišku kas per guma, ir čia rašo kad Vasarinės... Šiaip niekad nesu turėjęs restauruotų padangų, girdėjau vieni labai giria, kiti keikia...

kiek internete radau, tai insa turbo visos restauruotos ir ju kainos pakankamai aukstos, ofroaderiai jas neblogai vertina. Tik kazin ar su tokiu protektorium bus labai smagu vazineti iprastais keliais, triuksmaus bus didelis, ant slapio asfalto nelabai saugu bus ir pan. As turiu zieminiu komplekta su diskais, vasariniu komplekta ir labai rimtai galvoju dar pasidaryti komplekta kazka panasaus i http://padangos123.lt/e/sahara-restauruota/ isvaziavimui i miska, nes visureigiui tureti kazka universalaus nera pats geriausias variantas, paprastai kas labai universalu, netinka niekam.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visai geri atsiliepimai Good year wrangler duratack padangų. Yra ir mūsų forume daug apie jas rašyta, nepatingėkite paieškoti info, jos yra. Antron vieton statyčiau BFG All terain'us (jos žiemą slidesnes už duratack'us).

Visai įdomiai atrodo tos Duratrcac – į sąrašiuką... :study:

Dėl BF Goodrich All-Terrain – vienur randu kad universalios, kitur, kad vasarinės – ar yra ant jų M+S ženklinimas, tech. apžiūroj nesikabintų žiemą?

 

 

 

sau buvau uzdejes 245/70/17.Su siuo dydziu viskas gerai.Didesnes be kelimo jau nelabai tilps.

Tai čia kaip tik atitinka artimiausią BF GoodRich All-Terrain dydį, jei telpa be problemų, tai labai super. O ar tikrain iekur neliečia? (nekalbu apie važinėjimą gatvėmis, bet kur nors lengvoj bekelėj, kaip nors kreiviau pastačius/susukus - irgi niekur nekabina?)

 

 

 

kiek internete radau, tai insa turbo visos restauruotos ir ju kainos pakankamai aukstos, ofroaderiai jas neblogai vertina. Tik kazin ar su tokiu protektorium bus labai smagu vazineti iprastais keliais, triuksmaus bus didelis, ant slapio asfalto nelabai saugu bus ir pan. As turiu zieminiu komplekta su diskais, vasariniu komplekta ir labai rimtai galvoju dar pasidaryti komplekta kazka panasaus i http://padangos123.lt/e/sahara-restauruota/ isvaziavimui i miska, nes visureigiui tureti kazka universalaus nera pats geriausias variantas, paprastai kas labai universalu, netinka niekam.

Kaina tai labai patraukli tų Insa, bet įdomu kokia ten jų kokybė... Prisiskaičiau vakar keiksmų ant tų restauruotų padangų (ne Insa bet aplamai) – sako susikraipo, atšoka protektorius, po kiek laiko nesibalansuoja, guzai iššoka, ir šiaip tik 1-2 metams max...

 

Dėl protektoriaus, nežinau kaip šitos Insos elgiasi, bet čia protektorius tai 1:1 kopija nuo BF Goodrich All-Terrain, o apie jas atsiliepimai labai geri, kiek skaitai atsiliepimus visi sako kad netriukšmauja, gerai važiuoja ant asfalto, negreit dyla, dėl to mane jos ir domina...

 

Dar įdomu, jei ne paslaptis, kokius komplektus pats konkrečiai naudoji?

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

General Grabber AT2 labai gerai vaziuoja ziema. Vasara kiek minkstokos ant asfalto, purve biski muilinasi, bet pagazavus issivalo. Vaziuoja tyliai, devisi normaliai, pagamintos kokybiskai.

BFG AT ir va šitie Grabber'iai man kažkaip labiausiai įdomūs :) Tarp kitko šitoj ekspedicijoj jas naudojo:

(yra iš viso 12 serijų, šiaip įdomu pažiūrėt kaip keliavo, pačios paskutinės įdomiausios :)) Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paprastai kas labai universalu, netinka niekam.

 

 

Teisingas pastebėjimas.

Ant ZJ pradžiai buvau nusipirkęs 31' Insa turbo ranger (BFG ALL terain kopija), tik man jų niekaip subalansuot nesugebėjo normaliai (be to keliose montavimo vietose).

Po kažkiek laiko nusipirkau originalus ir ant tų pačių ratlankių susibalansavo idealiai ir su mažai svorio.

 

M+S ženklas ant ALL terainų yra

Redagavo Rafal
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisingas pastebėjimas.

Ant ZJ pradžiai buvau nusipirkęs 31' Insa turbo ranger (BFG ALL terain kopija), tik man jų niekaip subalansuot nesugebėjo normaliai (be to keliose montavimo vietose).

Po kažkiek laiko nusipirkau originalus ir ant tų pačių ratlankių susibalansavo idealiai ir su mažai svorio.

 

M+S ženklas ant ALL terainų yra

Kas universalu - netinka niekam – dėl šito aš su jumis sutinku 100%, iki šiol gyvenime visada turėjau žiemines ir vasarines, bet čia kol kas laikinas kompromisas, dėl to dabar nesiginčykim.

 

Dėkui už pasidalintą patirtį dėl Insa Turbo Ranger – taip ir įtariau... Geriau tikrai tada kokius ~600Lt damest ir pirkt naujas, bent laikys be problemų kelis metus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesakau kad tai xrenova reprodukcija, bet man tai įspūdis nekoks buvo, nors guma jų buvo minkštesne negu originalų (kas geriau žiemą). Aš irgi turiu tik vieną komplektą :lol: Ir žiemos metu tvorą prie namų "bučiavau" atsiradus plikledžiui :lol: . Reik priprast biški, kad žiemą mašina ne visad stoja kaip tu nori.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane 245/70/17 Cooper Discoverer M+S. Niekur neliečia. Buvau pavasarį išvaręs pasitaškyt po balas, eina be problemų.Sakyčiau gal net geriau nei all terainai. Tik pas mane jos jau senos, sukietėję ;) . Likutis apie 7 mm. Vasarą slidžios ant šlapio assfalto.

Sau asmeniškai ieškosiu Godjerų Duratrakų. Manau jos, pagal atsiliepimus, yra geriausios.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane 245/70/17 Cooper Discoverer M+S. Niekur neliečia. Buvau pavasarį išvaręs pasitaškyt po balas, eina be problemų.Sakyčiau gal net geriau nei all terainai. Tik pas mane jos jau senos, sukietėję ;)/> . Likutis apie 7 mm. Vasarą slidžios ant šlapio assfalto.

Sau asmeniškai ieškosiu Godjerų Duratrakų. Manau jos, pagal atsiliepimus, yra geriausios.

 

 

Tai bandėt ir all terainus, kad taip sakot? Dėl žiemos aišku nesiginčysiu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai bandėt ir all terainus, kad taip sakot? Dėl žiemos aišku nesiginčysiu.

Pats nebandžiau, bet pavasarį buvom pasivažinėt po balas. Tai buvo Diskoveris su all terainais. Labai greitai jos apsiveldavo, ko pasekoje užsikasdavo. Važiavau visąlaik paskutinis ir pravažiuodavau. Na gal čia važiavimo stiliai skyrėsi ;), nežinau. Be to dar kaimynas Nisan Navarą turi su all terainais. Tai jis irgi jų negiria- veliasi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandėm tuos restauruotus Ranger - viskas normaliai, susibalansavo, neatšoko protektorius, ir žiemą pusė velnio buvo. Ru22 daugiau galėtų papasakoti. Kainos skirtumas nuo tikrų Bfg All-terrain maždaug 1000 Lt, tad pačiam spręsti, kad labiau apsimoka.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

restauruotos padangos tikrai nera blogis.. bet cia loterija ant kokios partijos uzsirausi (daugiau balansuojasi negu ne) va ne per seniausiai zmogeliukas atsiveze simeks rasto navarkes, tai didziausias svoris buvo kiek pamenu gal 70 gr. fantastika! o buna tai tikrai verkt norisi kai uzdedi ant balansavimo.. bet tai jau is kart matosi kuri padanga bus cherova kai uzdedi ant balanso

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kaip Rafal pasakojo tai jo patirtis su jų balansavimu nekokia... :) Kaina kaip ir gundo jas rinktis (o tuo labiau yra stock'inis 235/65/R17 dydis), bet kažkaip tos visos pasitaikančios problemos neramina..

Tai sakot tie Ranger'iai dar net minkštesni už originalius BFG? Žiemą tai turėtų padėt, bet įdomu kaip su jų ilgaamžiškumu – gal yra kas su tokiom važinėjęs kokiu 3 metus ar ilgiau?

Ir beje, kaip su tom restauruotom padangom didesniuose greičiuose, sakykim 150-180 km/h?

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

BFG AT ir va šitie Grabber'iai man kažkaip labiausiai įdomūs :)/> Tarp kitko šitoj ekspedicijoj jas naudojo:

(yra iš viso 12 serijų, šiaip įdomu pažiūrėt kaip keliavo, pačios paskutinės įdomiausios :)/>)

 

BFG neteko turet, bet manau pagrindinjs skirtumas bus tas, kad BFG maziau devesis vasara, Graberiai geriau vaziuos ziema.

Galima cia daug atsiliepimu rast www.tyretest.com

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip užtikau video, galvoju papostinsiu čia:

 

GoodYear Wrangler Duratrac ant gryno ledo kaip tokią "karvę" manau laiko tikrai labai gerai:

 

 

Be abejo jos geriau laiko žiema negu BFG AT. ps: iš šio veikėjo pirkau lanką priekinį.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras, net nepagalvojau kad čia iš Lietuvos :)

 

Žiemą tikrai matosi laiko neblogai, o kaip vasarą, gal tada dyla jos labai greitai? Dėl triukšmo, tai kiek skaičiau jos irgi lyg netriukšmauja.. Tik man jų tas protektorius toks jau beveik "traktorinis", vos ne kaip M/T :D Gal kaip 95% važiuojant asfaltu, tokios jau būtų per grubios?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras, net nepagalvojau kad čia iš Lietuvos :)/>

 

Žiemą tikrai matosi laiko neblogai, o kaip vasarą, gal tada dyla jos labai greitai? Dėl triukšmo, tai kiek skaičiau jos irgi lyg netriukšmauja.. Tik man jų tas protektorius toks jau beveik "traktorinis", vos ne kaip M/T :D/> Gal kaip 95% važiuojant asfaltu, tokios jau būtų per grubios?

 

 

....Lenkijos. Jau 3 mašina pas mane su ALL terainais, bet jei pirkčiau dabar išmėginčiau duratackus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.