Pereiti prie turinio

Referendumas


venca

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 97
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

suzukis visur mato samokslo teorijas :D/> :D/> referedumas neivyko del to kad neitikino zmoniu ,del klausimu svarbumo ir viskas buvo suplakta i viena vieta , o dabar zmones del neatejimo kaltint, kad jie nieko nesupranta , tai zinot gal kartais oponentai neteisingai sneka , didzioji dauguma nusprende kitaip ,neateidama i referenduma. tad bukim teisingi ir gerbkit bet koki sprendima .

Redagavo tomaslituania
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pravesiu ir aš nedidelį referenduma.

salygos:

galimi atsakimai tik: TAIP arba NE

Klausimas:

Ar jūs NEATSISAKYTUMETE už savo lėšas, neatlygintinai nupirkti man nauja visureigį ?

 

Pabraukite jums tinkantį atsakymą:

a.) TAIP neatsisakyčiau

b.) NE neatsisakyčiau

Redagavo Suomis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:salut:src="http://www.4x4forum.lt/public/style_emoticons/default/icon_salut.gif">

Pravesiu ir aš nedidelį referenduma.

salygos:

galimi atsakimai tik: TAIP arba NE

Klausimas:

Ar jūs NEATSISAKYTUMETE už savo lėšas, neatlygintinai nupirkti man nauja visureigį ?

 

Pabraukite jums tinkantį atsakymą:

a.) TAIP neatsisakyčiau

b.) NE neatsisakyčiau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

tik nereikia cia trolinti ir visiem savo tiesa kisti, ir kiekvienam asmeniskai ta pati beveik atrasineti smile.gif da vienas laumkelis. apie partijas as nieko is vis nesakiau, tai nereikia cia man apie jas ir kliedeti.

O kai nusibalsuos uz zemes pardavima ir bus uzciaupta. tautos valia bus isreiksta. elementaru ir paprasta.

 

Jautiesi minties galiūnas, Lietuvos demokratijos tėvas, žmogus labiausiai priartėjęs prie imperatoriaus icon_question.gif Gali pasireikšti savo "naujoje" Tėvynėje, moralizuodamas apie tokio pobūdžio įstatymus biggrin.gif O čia, Lietuvoje, palik jau mums spręsti Tėvynės likimą, nes mes čia Lietuvos gyventojai ir šeimininkai, galintys kažką pakeisti. smile.gif

Redagavo Laumkelis2
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jautiesi minties galiūnas, Lietuvos demokratijos tėvas, žmogus labiausiai priartėjęs prie imperatoriaus icon_question.gif Gali pasireikšti savo "naujoje" Tėvynėje, moralizuodamas apie tokio pobūdžio įstatymus biggrin.gif O čia, Lietuvoje, palik jau mums spręsti Tėvynės likimą, nes męs čia Lietuvos gyventojai ir šeimininkai, galintys kažką pakeisti. smile.gif

Kauša pasikeisk, keitėjas atsirado degradaves

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pilnatis kaip ir praejo, cirkas liko...

reikia tureti polekio atsakineti i nebeaktualu, 3men senumo komentara vidury nakties.

ir seip galva issiplauk laumkeli, arba su saugumu pabendrauk, gal pades issiaiskinti kur as gyvenu, nes dabar kliedi apie kazkokias naujas tevynes, tuoj apie tarpgalaktinius tarptautinius santykius pezet pradesim...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kauša pasikeisk, keitėjas atsirado degradaves

 

Pats gi ne per seniausiai forume brukai visiems savo iškrypėliškas-sekso fantazijas, su savo foto sesijom,

kol aš nesustabdžiau. Įdomu kuris iš mūsų tada degradas ? Ir gramatines klaidas išsitaisyk, nes su Lietuvių kalba, kaip matau, turi problemų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pilnatis kaip ir praejo, cirkas liko...

reikia tureti polekio atsakineti i nebeaktualu, 3men senumo komentara vidury nakties.

ir seip galva issiplauk laumkeli, arba su saugumu pabendrauk, gal pades issiaiskinti kur as gyvenu, nes dabar kliedi apie kazkokias naujas tevynes, tuoj apie tarpgalaktinius tarptautinius santykius pezet pradesim...

 

 

Jaučiasi, kad savo galvą lediniu vandeniu plauni...

Redagavo Laumkelis2
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats gi ne per seniausiai forume brukai visiems savo iškrypėliškas-sekso fantazijas, su savo foto sesijom,

kol aš nesustabdžiau. Įdomu kuris iš mūsų tada degradas ? Ir gramatines klaidas išsitaisyk, nes su Lietuvių kalba, kaip matau, turi problemų.

Pasikeitė planai, susiradau ko reikėjo tad pasitraukiau iš to referendumo dėl Tavęs, o Tu taip ir likai niekas, užjaučiu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.