Pereiti prie turinio

trinam


Gezatron

Rekomenduojami pranešimai

Siais laikais kas pirmas zajava paraso vos ne jo tiesa buna nes priesingai irodyti reik gerai pasistengti todel parasyk nuejas kad grasino tikrai blogiau nebus o dar jei iskvies apklausti tai sumazes moterele iki mazos mazos net nepastebesi kita karta kai prasilenksi :D tie laikai kai kuokom mosavom jau praejo :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai pirma reik isiaskint ar ne kokio mento/kriminalisto/ar pono boba :D/>/>/>/>/>/> as irgi nepescias, bet po to zn, tampytis te n ir t.t be yraso nieko gero, nekreipciau as demesio, nu bet buna nervina tokios davatkos :D/>/>/>/>/>/> bet zn jei ten vyras koks bbz kokiam poste, tai dazniausia tokios bobos naglos ir buna, ysivaizduoja belenka :D/>/>/>/>/>/> suerzino ji mane sikna :D/>/>/>/>/>/> nu ryt issiklausinesiu kas ti per davatka :D/>/>/>/>/>/> bande gi mane sugedint, kad as labai blogas esu kad ce statau, reik mat satyt toliau ir taip gal 10 minuciu koks as negeras :D/>/>/>/> koks gi ten posakis - pries reik kuo arciau laikyt :D/>/>/> o juokingiausia tas kad sako tipo ce va tokio senio vieta ale, jis visada statosi, ir pist atvaro tas senis su nauju dzipu,pastate tolaiu, net demesio nekreipe ir nuejo :D/>/> sakau kad masinos nepadauzyu ir statau salia saligatvio, tai sako - pirk nama :D/> ech buna buna tokio davatku :) bb

Redagavo Gezatron
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu gal tavo mašina krūtesnė už tos bobos, tai nervuojai moteriškė ,negali žiūrėt....

kas tiesa tas tiesa, ce jau faktas, suprasciau kad senis koks butu kinses prota kad ce taip ar taip, o dabar jobana boba apie kiemo taisykles kad visi savo vietas turi :D/> kai kiemas bbz kokio diduma :D ir vietu tikrai yra :D

Redagavo Gezatron
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu pakviesk draugų kokia 10 su džipais iš po pakatūškės į svečius...

Sustatys visi kovinius bolidus tose šventose vietose ir tiek žinių :D/>

Anokia ča bėda :D/>

 

tai nieko nieko, yr ce bobuciu pletkinykiu, aisiu pasiguosiu as jom, jos viska zino man ce papasakos kas kaip, nu tos gi kur stebi viska :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš keletą metelių buvo panašus nutikimas ir su manim - bobelė pagrasino padegt mano mašiną tai pasūliau pasidėt razkladuškę šalia mašinos ir ją saugot ba jei rasiu bent vieną įbrėžimą tai ji už jį ir sumokės kadangi jos grasinimą sunaikinti mano nuosavybę girdėjo gan daug žmonių ir bus kas tai paliūdys.

Padėjo - dabar tyli kaip į burną vandens prisisėmus o ir mašina netrukdo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuriam aukste gyveni ? Ar apsviesta aikstele nakti buna ? Ar matosi pro langa masita tavo ? Teisingai kolega sako, kasko jei nedrausta ir kazkokia video kamera. Yra pasirinkimas nemazas, nupirkt IP kameryte, padaryt kad i kompa irasinetu ir prasau stebek kas bus, arda dar paprasciau i SD kortele. Aisku kad matytum kazka nuo 700 lt jau prasideda.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuriam aukste gyveni ? Ar apsviesta aikstele nakti buna ? Ar matosi pro langa masita tavo ? Teisingai kolega sako, kasko jei nedrausta ir kazkokia video kamera. Yra pasirinkimas nemazas, nupirkt IP kameryte, padaryt kad i kompa irasinetu ir prasau stebek kas bus, arda dar paprasciau i SD kortele. Aisku kad matytum kazka nuo 700 lt jau prasideda.

as 3, langai ne y kiemo puse, jei statausi po langais, tai neapsvietsa ir tamsi aikstute ir dar toli :)/>/> ech buciau garso yrasa padares, bet kaip tik mobileko netureajau, o dabar kas is to kad ce pasijabosiu :)/>/> nu matysma, reik sulaukt bobulytes, kuri tan man issamaiu apie ta pyzda papasakos kas per vagina :D/>/> tai asiku galiam ten jabotis ir kitaip daryti, bet geriau duok durniui kelia. tegu ten myza. as kojas turiu, paieti galiu, tieiog buvo ydomi zmoniu numone is salies tokioi situacijoi :)/> ir kas ydomaiusia, ji taip ne akis draskydama, o visiskai ramiai, nu sakytum isprususi boba, apsvilkus normaleis, ne kaip bomze atrode, bet ispruses zmogus tmanau taip nedarytu :D

Redagavo Gezatron
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uzsakyk kad Sarunas po jos langais koncerta pravestu :)

 

 

as 3, langai ne y kiemo puse, jei statausi po langais, tai neapsvietsa ir tamsi aikstute ir dar toli :)/>/>/> ech buciau garso yrasa padares, bet kaip tik mobileko netureajau, o dabar kas is to kad ce pasijabosiu :)/>/>/> nu matysma, reik sulaukt bobulytes, kuri tan man issamaiu apie ta pyzda papasakos kas per vagina :D/>/>/> tai asiku galiam ten jabotis ir kitaip daryti, bet geriau duok durniui kelia. tegu ten myza. as kojas turiu, paieti galiu, tieiog buvo ydomi zmoniu numone is salies tokioi situacijoi :)/>/> ir kas ydomaiusia, ji taip ne akis draskydama, o visiskai ramiai, nu sakytum isprususi boba, apsvilkus normaleis, ne kaip bomze atrode, bet ispruses zmogus tmanau taip nedarytu :D/>

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siais laikais kas pirmas zajava paraso vos ne jo tiesa buna nes priesingai irodyti reik gerai pasistengti todel parasyk nuejas kad grasino tikrai blogiau nebus o dar jei iskvies apklausti tai sumazes moterele iki mazos mazos net nepastebesi kita karta kai prasilenksi :D/> tie laikai kai kuokom mosavom jau praejo :D/>

bene vienintelis teisingas sprendimas is patirties galiu pasakyt, kad su tokiom bobom susineket ir dasibelst iki smegenu neimanoma

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemėgstu aš be reikalo rašinėt, bet kolega Gezatron, tamstos emocijos liejasi ant popieriaus per kraštus, kažkaip nesolidu...

gal ir taip, bet kai tiesiasi sviesisi kazkokia boba atejus y akis sako - tavo masina bus subraizyta ir nukentes jei statysi y sia vieta, kuri ir taip aisku kad yra bendra, esmocijos ne tik turi leitis ant popieriaus bet ir ant tos bobos. bet kadangi sis pokalbis buvo daugaua niekam negirdint, ir as nieko neyrasiau deja, tai ir pasidomejau, ar ce kazka galima civilizuotai ar akis uz aky :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tu jai ant kapoto palyk sauja ,,jezusiniu,, cvieku boba greit susipras ryte radus kas ir kaip :lol:/>/> .Jusu pokalbio nieks negirdejo,o ir kas cviekus palyko,irgi nieks nemate :D/>/>

tai sis variantas labai puikus, reikes apsvarstyti :D/> tai as geriau sugalvojau, ziguly y ta vieta pastatysiu, gales jis tada kentet :D/>

Redagavo Gezatron
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As manau, kad tema jau priprendu buti pasukta link diskusijos, jog "rusu laikais" buvo geriau, kadangi buvo maziau masinu ir visiems vietu uzteko. Va tada tema tikrai įgaus pagreitį, pavyzdžių jau turime (temos: "Tundra", "Automaidanas Vilniuje", Sveikinu su Gegužes 9-ja ir pan.) :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.