Pereiti prie turinio

trinam


Gezatron

Rekomenduojami pranešimai

Jeigu kieme vietos yra ir mašina randi kur pasistatyti, tai kokios bėdos tada? :) Pas mane irgi kieme pastebėjau atsikraustęs jog mašinos stovi tos pačios, tose pačiose vietose....kelis kartus kai nežinjojau tas vietas užėmiau, buvau aprėktas ir pagalvojau jog geriau duoti durniui kelią, nei po to rasti apdaužytus automobilio šonus ir gadintis nuotaiką :)

 

Vat kitas smagesnis įvykis kieme, 4m statė visi mašinas į tokią neva krepšinio aikšetelę, kurioje nei krepšinio stovų likę, nei dar kas...apaugusi duobėta asfaltuota aikštelė... Vieną ryta ateinam, kokiai 20 mašinų baudos supaišytos, už automobilio statymą vaikų žaidimų aikštelėje :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu kieme vietos yra ir mašina randi kur pasistatyti, tai kokios bėdos tada? :)/>/> Pas mane irgi kieme pastebėjau atsikraustęs jog mašinos stovi tos pačios, tose pačiose vietose....kelis kartus kai nežinjojau tas vietas užėmiau, buvau aprėktas ir pagalvojau jog geriau duoti durniui kelią, nei po to rasti apdaužytus automobilio šonus ir gadintis nuotaiką :)/>/>

butent taip ir yra, tai jo ir as sakau duok durniui kelia :)/> juk lazda turi du galus :)/> ta boba pati nesugeba kitoi vietoi pastatyt nes pas ja universalas nu ir tiesiog nemoka :D/> bet kas juokingaiusia buvo tai gal 50 kartu pakartota - kaip jums negeda :D/> :D/>

:)/> vpizdu, geriausia duoti durniui kelia, o kai tam durniui reiks pagalbos, gales byby graust :)/> neveltui laiudies patarle :)/>

Redagavo Gezatron
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamirsk tu ta boba,as isvis statydavau ant saligatvio kol neatejo rajoninis :D dave ispejima kad ardau saligatvi nes toje vietoje pestieji nevaiksto.Dabar statau kur papuola.Visas namas nepatenkintas(nu o ka padarysi istatymai tokie)Tiesa piktibiskai statant ant saligatvio bauda didesne nei ant zoles,iki 2000lt.(cia pareiguno zodziai)Vienas skirtumas pas mane :D jau 5val.nera kur pastatyti.Bet cia gi visu inkiliniu problema,negi bilinesiesi su kazkokia bobulyte,kazkaip nevyriska,bet gal lietuviska,visi kazkokie geniai darosi ,stuksena ir stuksena.Patys nepajutom kaip atsidurem zonoj,neaisku ar laisvu statybu ar baudu rezimo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia dar nieko - kiemas, automobilių aikštelė, vietos kažkieno ir t.t. Bet pasitaiko atvejų, kai normalioj plačioj gatvėj "negalima" pasistatyt, nes matai, "ponios" langas pirmam aukšte ir į tą gatvės vietą, kur prisiparkavai, žiūri... Va tada, tai keletą sekundžių buvau sutrikęs ir galvojau, kaip tą durniaus kelią geriau čia davus, kad nieks nenukentėtų..?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.