Pereiti prie turinio

Mano nauja MEILĖ


Rekomenduojami pranešimai

Ačiū :)

 

Kaina standartinė: 2500 Lt. Išsimokėtinai per keturis mėnesius, be pabrangimo :)

Įdėta nauja razdatkė, gerai prižiūrėta, tik reik žvakes pakeist, kuro siurblys leidžia, ir karburatorius truputį durniuoja.

Na ir metus stovėjo nevažinėjama sausam angare, tai užtat tokia apdulkėjus :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū :)/>

 

Kaina standartinė: 2500 Lt. Išsimokėtinai per keturis mėnesius, be pabrangimo :)/>

Įdėta nauja razdatkė, gerai prižiūrėta, tik reik žvakes pakeist, kuro siurblys leidžia, ir karburatorius truputį durniuoja.

Na ir metus stovėjo nevažinėjama sausam angare, tai užtat tokia apdulkėjus :)/>

Geras auto ;)

koks cia lizingas be pabringimo?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

OPTIMISTAI BLIA :D

 

Ta, kur pas Rojerį stovi, tai stovi jau ilgiau, gal kokius 7 metus :( Vis rankos nekyla :( :( :(

Na o ta, kur su parišta razdatke, deja, bet eis detalėm ir į metalo laužą...

 

MIKAI123, naujoji 1999 metų, 1,7, bet dar karbas. O dėl renovacijos, tai aš gi nieko rimtai nedarau :)

Pirmiausia reik pabandyt Pabrade su ja sudalyvaut, o paskui matysim :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmas iššūkis įveiktas :)/>

 

Niva parodė savo bekelės charakterį: Važiuojant į Pabradę penktadienio vakare, likus 5 km iki stovyklos, galinis ratas su pusašiu "išėjo pasivaikščioti" :lol:/> Su Seriogos pagalba iš RTG nulėkėm atgal į Vilnių, išlupom pusašį iš baltos Nivos, susiremontavom ir 00:00 jau buvom stovykloj :girtas:/>

 

Pačioje PABRADAS 2014 trasoje nauja Nivutė važiavo dieviškai, ir nei vieno gedimo nebuvo!

 

Na, o kai jau sekmadienį per lietų pradėjom kelionę namo, "dingo valytuvai", visą kelią grįžau be jų :D/>

 

TAIGI, mano nauja meilė pripažįsta tik bekelę ir nekenčia asfalto :lol:/> :lol:/> :lol:/>

Redagavo Bildukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.