Pereiti prie turinio

Galimybe panaikinti tech. apziuros talona


skrajojantis_olandas

Rekomenduojami pranešimai

Konkreciai ir aiškiai parasyta šios temos 151 pranešime kurnumatyta atsakomybė už numerių negrąžinimą ir koks sankcijos dydis.

 Na, kolega, gal nereikėtų eilinį kartą pult ATP kodeksu mojuot ir baudomis grąsint  :lol:

 Aš prieš porą dienų išregistravau vieną mašinėlę, numerių Regitron nenešiau, o tik tech. pasą...Tai pažymoj taip ir parašė-tech.pasas grąžintas, numeriai NEGRĄŽINTI.Ir viskas, tik piniginė paplonėjo 17 lt :P  Ir apskritai, yra svarbesnių dalykų, negu pradėt gaudyt išregistruotų t/p savininkus ir išieškot iš jų baudas :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 204
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

 Na, kolega, gal nereikėtų eilinį kartą pult ATP kodeksu mojuot ir baudomis grąsint  :lol:

 Aš prieš porą dienų išregistravau vieną mašinėlę, numerių Regitron nenešiau, o tik tech. pasą...Tai pažymoj taip ir parašė-tech.pasas grąžintas, numeriai NEGRĄŽINTI.Ir viskas, tik piniginė paplonėjo 17 lt :P  Ir apskritai, yra svarbesnių dalykų, negu pradėt gaudyt išregistruotų t/p savininkus ir išieškot iš jų baudas :rolleyes:

Niekas niekuom  negrąsina ir nemojuoja... jeigu būtum atidesnis tai kolega matytum ką rašiau. Tik pateikiu koks yra nustatytas teisinis reguliavimas, o kaip jau rasiau ar jį taikys, čia kitas klausimas. Kitas vertus dabar tik įrašė, kad numeriai negrąžinti, tai nenustebk, kad po kiek laiko gausi pranešimą atvykti ir grąžinti numerius. Aš neperšu savo nuomonės, tik pasidalinu tuo ką žinau, o kiekvieno reikalas kaip tai priimti (nepriimti). Manau, geriau žinoti kaip yra ir elgtis kaip numatyta, o ne sulaukus pranešimo grąžint numerius, o negrąžinus jų susilaukti sankcijų ir sakyti, kokia valdžia bloga, nes man nepasakė.

Redagavo skrajojantis_olandas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas niekuom  negrąsina ir nemojuoja... jeigu būtum atidesnis tai kolega matytum ką rašiau. Tik pateikiu koks yra nustatytas teisinis reguliavimas, o kaip jau rasiau ar jį taikys, čia kitas klausimas. Kitas vertus dabar tik įrašė, kad numeriai negrąžinti, tai nenustebk, kad po kiek laiko gausi pranešimą atvykti ir grąžinti numerius. Aš neperšu savo nuomonės, tik pasidalinu tuo ką žinau, o kiekvieno reikalas kaip tai priimti (nepriimti). Manau, geriau žinoti kaip yra ir elgtis kaip numatyta, o ne sulaukus pranešimo grąžint numerius, o negrąžinus jų susilaukti sankcijų ir sakyti, kokia valdžia bloga, nes man nepasakė.

 Aš viską puikiai matau ir skaityt moku ;) numerių aš grąžinti jau tikrai nesiruošiu, nes jie liko ant auto, kurios jau nėra-ar toks atsakymas tinka? :) O be to, už Regitros atliktą paslaugą aš sumokėjau nustatytą mokestį ir netgi turiu tai patvirtinantį kasos čekį B)  Taigi nemanau, kad turėčiau ką nors kada nors papildomai mokėti už jau gautą paslaugą ir nenegzistuojančią transporto priemonę, net ir tokioj teisiškai perpuvusioj valstybėj, kaip Lietuva :rolleyes:   Kad visi taip uoliai įstatymų laikytųsi ir juos vykdytų, tai jau seniai būtume tapę klestinčia šalimi...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ale kalbat tai kai dainuojat - išregistravimas nepanaikina nuosavybės teisių į daiktą, jis uždraudžia dalyvauti viešajame eisme. Jeigu dėl prievolių nevykdymo ar esant teisiam ginčui antstolis areštuos transporto priemonę, kuriai panaikintas leidimas dalyvauti eisme, tai jam nebus kliūtis tą transporto priemonę realizuoti varžytinių būdu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu aš ne į temą beveik, bet.

 

Automobilio registracija liudija mano nuosavybės teisę (jei ne ji tai kas tada blyn).

Automobilio TA suteikia teisę dalyvauti eisme (jei ne ji tai kas tada blyn).

 

Niekaip man blemba nedašyla, ką čia kalba  skrajojantis_olandas ir visokie teisininkai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ale kalbat tai kai dainuojat - išregistravimas nepanaikina nuosavybės teisių į daiktą, jis uždraudžia dalyvauti viešajame eisme. Jeigu dėl prievolių nevykdymo ar esant teisiam ginčui antstolis areštuos transporto priemonę, kuriai panaikintas leidimas dalyvauti eisme, tai jam nebus kliūtis tą transporto priemonę realizuoti varžytinių būdu.

Ne tik draudžia dalyvauti viešajame eisme, bet ir auto neparduosi lizingu, auto niekas nepaims kaip užstato, o tai kaip jį gali paimti ir parduoti iš varžytinių, jei jis dingsta iš duomenų bazių ir tavo kaip savininko visose sistemos tavo turtas yra išregistruotas...jo nėra .... stovi kieme auto, o duomenų bazės rodo, kad tu neturi jokio auto.....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisininkas gerai šneka - pvz. arklio traukiamas vežimas irgi turtas, irgi gali važiuoti keliu, bet jo neprivaloma registruoti ir varyti TA. O kas draudžia jį atimti antstoliui iš tavęs, jei prisipažinsi, kad čia tavo turtas (aišku koks debilas prisipažintų)? Televizorius, sofas, kompus registruojat? O iš varžytinių eina su daina. Ir tiek žinių.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atmintys pas mane gera, kada praeita kart, prigasdino zmones, tipa bus mokesciai , dau kas taip pasidare, nezino kur masyna , ir pranesa mentam kad numeriai dingo, ir psio.Galvoju, greit VEL bus banga numeriu vagisciu,pabloges kriminogenine situacija salye...

Pazistami mentai jau keikesi necenziuriskai,Regitros teisininkam grasyna susidorojimu:))))

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip su vardiniais, ar tais brangesniais numeriais, kurie 100-5000lt kainuoja? Juos irgi privaloma grazinti?

Va tas ir aisku kad niekas neaisku :D Uztai baudos visur aiskios,pareigos irgi privalai priduoti ,sumoketi ,negalvoti ir patyleti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gavau ir aš laišką iš Regitros. Nežinau ką daryti, automobilis ne Lietuvoje, numerių nebeatgausiu.  Nėra ką REGITRAI grąžinti.

Nemazai ir tokiu bus,gal reikejo isregistruoti jeigu zinojai kad numeriai negrys.Kiek atsimenu tai senieji numeriai buvo kaip ir nuosavi(bent jau taip klyke valdzia kaip pabrango numeriu isdavimas)tai gal yra kokios isimtys.Arba kaip kalba liaudis reikia registruoti pavogima.Manau biskuti palauk ir paaiskes ka daryti nes tikrai nebusi vienas toks.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.