Pereiti prie turinio

Galimybe panaikinti tech. apziuros talona


skrajojantis_olandas

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 204
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

pritariui Sarui, blin nu tikrai norisi isbegt i mestelt ka nors i galva, bandai vaika serganti valanda laiko uzmugdyt, jau jau ... ir tik pyst debilas su savo tusciu glusu ...

 

as vat galvoju del gluso viskas kaip ir aisku, rekia, per diena nerealu susitvarkyt, nebent garaze guli kitas glushas, bet vat kaip su xenonais ? vat jus man pasakykit kaip "policijos" universiteta baiges policininkas nustatys kokia ten lenpute stovi ir ar ji atitinka gamintojo reikalavimus ar ne ? isimines ? o kas jam leis ? atims, nu ok, atima tech apziure, isidedu atgal paprasta lenpute ir vaziuoju i ta, ten pasako, kad lenpute atitinka israso nauja talona... o taskim uzsirauna ant teisininko ar seip turtingo dedes ale milasauskas ar kaip ten jo pavarde kur gaidino mentus, turincio laisvo laiko ir megstancio "patrolinti" ... aina jis su tais visais dokais i teisma ir ieskini kala, kad ji cia bereikalo tusino po ta ir pan., plius nieko nebaiges nustatineja kad atitinka ar neatitinka lenpute gamintojo reikalavimus istato ieskini policijai uz sugaista laika negautas pajamas ir pan, uzteks vieno precidento ir visi kas netinges.... :D nu as mazdaug taip tokia situacija isivaizduoju

man teko but situacijoj, kai darbo specifika reikalavo kad atlikinetume matavimus, bet as matininko pazymejimo neturiu, ir matavom vienoj imonej atliktus darbus ir buvo ju teisininkas... jis stovi ar atvirai is musu tychiojasi, o as su juo sutinku, bet vistiek kaip debilas matuoju, nes privalom matuot, aisku mano atveju as veliau galejau tech ekspertize uzsakyti, o ten jau nesutvarkysi, jei nera tai nera, o tada jau sankcijos :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar yra sportiniai gamykliniai duslintuvai tai kaip prie ju prisikabinsi.

sportiniai gamykliniai :D heh bus kaip pas fliukus, parodyk tiuva sportiniam gamikliniam :D ir baigsis visi sportiniai tiuninginiai... arba kainuos teik, kad nekiekvienas gales sau leisti kinietiskas skarbonkes pirkti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mane labiausiai uzupisa tokie pusglusiai rokeriai, kai prasideda ju tipo atidarymai ir uzdarymai, pro Pirciupius vaziuoja jie link Vilniaus kolonom, teko kelis kartus sedet miske bokstelyje, iki plento ant tiesiuju apie 12 km... girdisi kuo puikiausiai, tai kaip tada pauksciai, zverys? a jiems tas triuksmas pofig ?

Ir pas mane du bernai uzaugo, tai va toks pusglusis pravaziuoja be glusako ir atia vaiko miegui, ir ypac pikta kai sergantis maziukas prisikankines ka tik uzmigo... prisiregines as motomanuose, tai koktu skaityt kai pacukai iesko budu , kaip ju triperis garsiau krioktu ... tfu bl...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

9. stovinčios motorinės transporto priemonės su dirbančiu varikliu skleidžiamo triukšmo lygis viršija Kelių transporto priemonių variklių triukšmo ribinių dydžių ir jų nustatymo tvarkos apraše nurodytus dydžius.

 

Vadinasi garsa matuoja dirbant laisvom apsukom stovint vietoj. Duodant gazo variklis gali kaut nesavo balsu :D/> ka ir taip :D/>

Vadinas ir sitaip bus legalu :D/>

Redagavo SubaruLT
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip galvojau, kad be pykčių apsieis, bet žiūriu tamsta jautrus...beja, tamstos pusglušiu neišvadinau, tad būtų malonu, kad šios etiketės man taipogi nelipintumėte...

O dabar bendrai...manau sutiksite, kad debilų yra visur, visose srityse( ir džipistu, ir medžiotojų, ir oreivių ir t.t apie tai daug jau buvo didkutuota), tad nereikia būt tokiem kategoriškiem, kad visi motociklistai glušai. Aš turiu du vaikus, venam 13m, kitam 10men., tad man nereikia aiškint kaip vaikus migdyt, juolab kad gyvenu "rybporte". Kas dėl mocų, tai manau, kas su protu daroma, tas galima...naktim nevažinėdavau, nes dėl laiko stokos naktim miegu, mocus su chebra laikydavom garaže, gamyklos teritoriojoje, tad po mikrorajonus važinėt nebuvo prasmės, bet, jei visgi įvažiuodavau, tai nė viena signalkė nėra buvusi sukriokusi, nes nekeliant specialiai nekeliant apsukų garsas nuo standarto nelabai keičiasi...uk

Ai, tiesa, čia klausimas tiem, kurie su plaktukais jei biški kas :)... kai kaimynai daro remonta kelias savaites, ir pradeda su perforu sienas dralint nuo 08 iki 18-19 val., irgi su plaktukais reikalą sutvarkot ?

 

standartinis pasiteisinimas, ir beje nukerta pries nosi kai parleki ant 150 , nespeja net sureaguot... nors pats turiu A kategorija nuo 86m. bet tikrai neisimu koriu is duslintuvo kad kiti pusglusiai girdetu.. juk girdi ne tik tie pusglusiai bet ir salia stovinciu namu gyventojai , ju vaikai... tokiems kaip tu pusglusiams motociklistams ir atsiranda papildomos priemones, o kiti normalus kencia...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip galvojau, kad be pykčių apsieis, bet žiūriu tamsta jautrus...beja, tamstos pusglušiu neišvadinau, tad būtų malonu, kad šios etiketės man taipogi nelipintumėte...

O dabar bendrai...manau sutiksite, kad debilų yra visur, visose srityse( ir džipistu, ir medžiotojų, ir oreivių ir t.t apie tai daug jau buvo didkutuota), tad nereikia būt tokiem kategoriškiem, kad visi motociklistai glušai. Aš turiu du vaikus, venam 13m, kitam 10men., tad man nereikia aiškint kaip vaikus migdyt, juolab kad gyvenu "rybporte". Kas dėl mocų, tai manau, kas su protu daroma, tas galima...naktim nevažinėdavau, nes dėl laiko stokos naktim miegu, mocus su chebra laikydavom garaže, gamyklos teritoriojoje, tad po mikrorajonus važinėt nebuvo prasmės, bet, jei visgi įvažiuodavau, tai nė viena signalkė nėra buvusi sukriokusi, nes nekeliant specialiai nekeliant apsukų garsas nuo standarto nelabai keičiasi...uk

Ai, tiesa, čia klausimas tiem, kurie su plaktukais jei biški kas :)/>... kai kaimynai daro remonta kelias savaites, ir pradeda su perforu sienas dralint nuo 08 iki 18-19 val., irgi su plaktukais reikalą sutvarkot ?

su kaimynu gali eit kalbetis, skirtinagi nuo to su kiauru glushu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jei kaimynas tas pats kur naktimis be duslintuvo laksto? :rolleyes:

Man pav truksta dar vieno punkto, kai vaziuoja triperis ir uz jo kilometro ilgio dumu kamuolys. Vaziuoji paskui toki ir nors dujokauke dekis... Manau is tokiu is kart reiktu atiminet tech talonus, o glusakas tai ne taip svarbu. Galetu apsiriboti tiesiog didele bauda ir tiek...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jei kaimynas tas pats kur naktimis be duslintuvo laksto? :rolleyes:/>

Man pav truksta dar vieno punkto, kai vaziuoja triperis ir uz jo kilometro ilgio dumu kamuolys. Vaziuoji paskui toki ir nors dujokauke dekis... Manau is tokiu is kart reiktu atiminet tech talonus, o glusakas tai ne taip svarbu. Galetu apsiriboti tiesiog didele bauda ir tiek...

Mielai pritarčiau, kad "užmuštiem" dyzeliam policija galėtų anuliuot techapžiūrą vien vizualiai įvertinę, be jokių prietaisų ir ekspertizių. Mieste išties nebėra kuo kvėpuot, ypač prie pagrindinių transporto srautų :angry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mielai pritarčiau, kad "užmuštiem" dyzeliam policija galėtų anuliuot techapžiūrą vien vizualiai įvertinę, be jokių prietaisų ir ekspertizių. Mieste išties nebėra kuo kvėpuot, ypač prie pagrindinių transporto srautų :angry:/>

tai ne tik dyzeliai, vaziuoja ir benzai su tokiu dumu sleifu kad baisiau nei dyzeliai( kai tepalus dapila kasdiena)...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mielai pritarčiau, kad "užmuštiem" dyzeliam policija galėtų anuliuot techapžiūrą vien vizualiai įvertinę, be jokių prietaisų ir ekspertizių. Mieste išties nebėra kuo kvėpuot, ypač prie pagrindinių transporto srautų :angry:

Išvada-reikia valint iš miesto ten, kur tyras oras, ramybė ir atgaiva sielai :)

Arba laukit, kol Zuokas metro paleis :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išvada-reikia valint iš miesto ten, kur tyras oras, ramybė ir atgaiva sielai :)/>

Arba laukit, kol Zuokas metro paleis :rolleyes:/>

Ne, Zuokas tramvajų leidžia. O kai paleis, tai visi nusprogę dyzeliai stoves ir rūks, kol tramvajus pravažiuos. O kai pravažiuos, visi pikti ir vėliuojantys dyzelistai kai užmins tapkę, tai ir saulės bus nematyt...

p.s.

Tu teisus, reikia bėgti į kaimą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Todel as ir atlaikiau Vilniuje tik 6 metus... Ir tai du paskutinius tik todel kad dar nebuvo kur kraustytis...

O kaimuose, - net miesteliuose, kone kas antras namas tuscias, - ramybe, tyla, paukstukai ciulba, - tikra gerumo oaze... :P

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 4 savaičių...

idomu ar imanoma regitra informuot, kad tp nebus naudojama kazkokiu periodu kad nereiktu daryt TA ir draustis i ora, nes ziema mano kemperis stoves nenaudojamas

Taigi numatyta galimybė laikinai sustabdyti registraciją

 

http://www.regitra.lt/lt/naujienos/transporto_registravimas/registracija_gales_sustabdyti_ir_pats_transporto_priemones_valdytojas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.