Pereiti prie turinio

Galimybe panaikinti tech. apziuros talona


skrajojantis_olandas

Rekomenduojami pranešimai

Man bendradarbė patarė.

Kai eini į valdiškas institucijas turėk baltą lapą ir tušinį.

Jei valdininkas nusiteikęs atsifutbolint nuo darbo ir pradėt siuntinėt, tai pakiši tą lapą ir sakai, kad būkit malonus parašykit savo vardą pavardę ir kur man eiti bei ką man atgal atnešti.

Paprastai tada atsiranda noras dirbti. Bo dažniausiai toks parašymas reiškia, kad jis raštu prisipažįsta, kad  neatlieka savo tiesioginio darbo.

Jei kartais pasitaiko, kad kokios ten pažymos tikrai reikia, tai kitą kartą pas jį grįši su tikrai ta pažyma ir dar su visomis likusiomis kokios tik bus reikalaingos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 204
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

taip, po 3 valandu vargo(siuntinejo viens pas kita, prase ivairiu pazymu-rastu, veliau aiskino kad ne tokie reikia kitokiu ir tt) nusprendziau kad neverti tie 60lt mano laiko aiskintis toliau. Tiesiog neturiu laiko...

o raso Regitros saite kad automatiskai uzregistroja atgal ir neiko moket nereikia....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man bendradarbė patarė.

Kai eini į valdiškas institucijas turėk baltą lapą ir tušinį.

Jei valdininkas nusiteikęs atsifutbolint nuo darbo ir pradėt siuntinėt, tai pakiši tą lapą ir sakai, kad būkit malonus parašykit savo vardą pavardę ir kur man eiti bei ką man atgal atnešti.

Paprastai tada atsiranda noras dirbti. Bo dažniausiai toks parašymas reiškia, kad jis raštu prisipažįsta, kad  neatlieka savo tiesioginio darbo.

Jei kartais pasitaiko, kad kokios ten pažymos tikrai reikia, tai kitą kartą pas jį grįši su tikrai ta pažyma ir dar su visomis likusiomis kokios tik bus reikalaingos.

Viska ponas zinau, tik daug rasyti kaip ten buvo konkreciai. Nes valdininke geranoriskai pasiunte pasidaryt tos pazymos, as ir patikejau. 2 valandas( galvojau bus 15 min) ja gamino draudikai( zemesni ejo pas virsininkus derino, virsininkai daejo iki draudimo biuro ir tt...). O kai atsiunte, valdinike issake nuomone kad ji turi buti ne tokia o kazkokia kuri ateina per kompus ir automatiskai atstato registracija. Nuejus pas draudikus tie issiziojo, nes nieko nezino apie tokias kompiuterines sistemas ir ttttttt..... Taip sakant tada as supratau kad tapau pleistu tarp draudiku ir regitros kujo ir priekalo. Kad teks rimtai gaisti laika taisant ju kompiuterines sistemas kad irodyti ir atgauti tuos 60lt. Plius yra vienas istatymas(kai draudziau masina buvo dar anglas ir neturejo numeriu) ir ne mano naudai, kuo jie visi pasirems ir man nieko neatstatys. Todel ir priemiau toki sprendima kad negaisti laiko...

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man bendradarbė patarė.

Kai eini į valdiškas institucijas turėk baltą lapą ir tušinį.

Jei valdininkas nusiteikęs atsifutbolint nuo darbo ir pradėt siuntinėt, tai pakiši tą lapą ir sakai, kad būkit malonus parašykit savo vardą pavardę ir kur man eiti bei ką man atgal atnešti.

Paprastai tada atsiranda noras dirbti. Bo dažniausiai toks parašymas reiškia, kad jis raštu prisipažįsta, kad  neatlieka savo tiesioginio darbo.

Jei kartais pasitaiko, kad kokios ten pažymos tikrai reikia, tai kitą kartą pas jį grįši su tikrai ta pažyma ir dar su visomis likusiomis kokios tik bus reikalaingos.

geras patarimas. nevisi pasirashys aishku, bet i pokalby atkreip demesy. lygiai taip pat pas dardavy buvau nuejes su kklausimu-atsakymu lapu. tai gerai nustebo :D ir aishku i visus klausimu atsake. kai nezinojo tai tuojau pat susiskambino su buhaltere ir viska tiksliai ishaishkino.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.