Pereiti prie turinio

"kietai" suremontuotas Van'as pagal zbignev andrukianec !!!


Sarunas

Rekomenduojami pranešimai

O man miegot neleidzia sita zbignes fraze:

 

Ei, - kti meistrai, - atsiliepkit, pas ka as juoduose klientu sarasuose!!!???... Nes visi meistrai, pas kuriuos as MIELAI sugrizciau remontuotis, vis dar mane priima... :rolleyes:/>/> , - gal nebent koks Vytis is Raudondvario manes nepriimtu, bet as del jo antipatijos man (del nezinomu priezasciu) ir pats pas ji nevaziuociau, - beje as jo net akyse nesu mates... :rolleyes:/>/> :rolleyes:/>/> :rolleyes:/>/>

Pas Vyti nevaziuok, temos nebus kaip "uzkurti". :P/>

Ir su Klevu neprasidek. :D

Redagavo Arunasppp
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 477
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Sakyčiau orginalus būdas "atsidėkot" už tai kad pas Šarą nuvažiavau vienas o ne su tavim - nu nepyk ba kitą kartą pasiimsiu patį ir plaktuką duosiu savo :P/>

Opa, - o cia orginalus budas dar viena forumieti "priversti" pas mane apsilankyti... :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba ka praradai... :D/>/>

Nes jei neduoti jam virinti ir kitu metalo darbu, tai dazytojas jis tikrai neblogas... :rolleyes:/>

zbignes automobilis Dodge nudazytas nebloga,citata "tai dazytojas jis tikrai neblogas..." Pritariu

Esu turejes daug panasiu situaciju i jusu Šarūnai jas visas isspresdavau pats be niekeno pagalbos.

Aciu uz kvietima paziureti automobilio, matau kaip jis isniekintas nuotraukose. Uzuojauta reiskiu isanksto Jums Ir

automobiliui.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakyčiau orginalus būdas "atsidėkot" už tai kad pas Šarą nuvažiavau vienas o ne su tavim - nu nepyk ba kitą kartą pasiimsiu patį ir plaktuką duosiu savo :P/>

Buciau nevaziaves, laiko pritruko. Jei pradesi Sarui remontuoti automobilius ka mes veiksime? Ir jam paciam truks demesio.

:lol: :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buciau nevaziaves, laiko pritruko. Jei pradesi Sarui remontuoti automobilius ka mes veiksime? Ir jam paciam truks demesio.

:lol:/> :lol:/>

EEEEeeee, - gal nereikia cia "lia-lia"... :angry: As demesi moku ir kitaip uzsidirbti... :P:D :D :D Tikrai nesergu potraukiu cia forume inkstimu uzsiimineti... Tiesiog aplinkybes privercia viena ar kita ivyki - asmeni "apsviesti"... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zbignes automobilis Dodge nudazytas nebloga,citata "tai dazytojas jis tikrai neblogas..." Pritariu

Esu turejes daug panasiu situaciju i jusu Šarūnai jas visas isspresdavau pats be niekeno pagalbos.

Aciu uz kvietima paziureti automobilio, matau kaip jis isniekintas nuotraukose. Uzuojauta reiskiu isanksto Jums Ir

automobiliui.

Va sita fraze mane ir liudina, ejei ji reiskia, kad patyliukais su "meistrais" issiaiskinom... Nes tai bylotu, kad sudrankiai ir toliau labai nesusimastydami sudrankiautu... Pats zbigne man prasitare, kad as jau antras toks "nepatenkintas" klientas, o tai reiskia jau kazkas turejo toki nuotyki, bet kaip zinia, nei cia forume, nei FB, nei dar kazkur nera info apie zbignes "sugebejimus", tai reiskia ir toliau galima uzssiimineti sudmalystem, nei tobulejant, nei stengiantis kazka pakeisti... :angry: :angry: :angry: Nes litovcai patyliukais kiekvienas i savo sauja pasniurpscios ir toliau lyg niekur nieko... :angry:

Manyciau negerai... :unsure:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ką dabar, kažkur ties vieviu statyti "Gėdos lentą" , kad būtų galima surašyt visus atbularankius B)

 

 

Vienas ties Sitkūnais va Gedimino stulpus pasidarė iš šieno rulonų, tai Šarūnai pamąstyk gal reiktų kažkur savo kieme užsiimt tautos švietimo reikalais. Visi plūs padabot tavo van'o, galėsi už apsilankymą auką priimt pinigais... pamažu kursis toks "nesąmonių" muziejus... dar vienas lankytinas objektas liaudžiai, tau duona skanesnė ant stalo....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

EEEEeeee, - gal nereikia cia "lia-lia"... :angry:/> As demesi moku ir kitaip uzsidirbti... :P/> :D/> :D/> :D/> Tikrai nesergu potraukiu cia forume inkstimu uzsiimineti... Tiesiog aplinkybes privercia viena ar kita ivyki - asmeni "apsviesti"... :rolleyes:/> :rolleyes:/> :rolleyes:/>

Taip puse metu buvai dinges, pakol tau Vana remontavo, nebuvo mums ka cia veikti. :lol:

Matei pas mane kieme sukrypusi Gelika. Toze papuoliau ant sudmalio. Isarde, perdaze ir nesurinko, pinigus i prieki sumokejau. :lol: Viska ismete, dar panele naujesnio ikalbejo pirkti, kuria daug reikalu uzdeti. Nu i co, jei protas paskui dupa vaiksto, tokia pabaiga ir turi buti. Nerandu "krapstuko", kad pabaigtu surinkti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ką dabar, kažkur ties vieviu statyti "Gėdos lentą" , kad būtų galima surašyt visus atbularankius B)/>

 

 

Vienas ties Sitkūnais va Gedimino stulpus pasidarė iš šieno rulonų, tai Šarūnai pamąstyk gal reiktų kažkur savo kieme užsiimt tautos švietimo reikalais. Visi plūs padabot tavo van'o, galėsi už apsilankymą auką priimt pinigais... pamažu kursis toks "nesąmonių" muziejus... dar vienas lankytinas objektas liaudžiai, tau duona skanesnė ant stalo....

Na taip - neteisinga butu zmogu apsikti ir neleist pasitaisyti, - tas negerai, bet as taip ir nedarau, - yra tikrai nemaza kruva meistru, kurie man masinas remontuodami kliauzu pridare, bet as ju neviesinu garsiai "maudydamas", nes jie arba pasitaise arba bent jau stengiasi taisytis, o zbigne akis drasko, kad viskas ten gerai, - viskas kaip turi buti ir net nesistengia uzglostyti susidariusios situacijos, - vien zo : "...pinigus gavau, o toliau poch`***..."... :angry: :angry: :angry: Tokius reiktu ne ant vienos lentos ir ne tik palei Vievi... :angry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip - neteisinga butu zmogu apsikti ir neleist pasitaisyti, - tas negerai, bet as taip ir nedarau, - yra tikrai nemaza kruva meistru, kurie man masinas remontuodami kliauzu pridare, bet as ju neviesinu garsiai "maudydamas", nes jie arba pasitaise arba bent jau stengiasi taisytis, o zbigne akis drasko, kad viskas ten gerai, - viskas kaip turi buti ir net nesistengia uzglostyti susidariusios situacijos, - vien zo : "...pinigus gavau, o toliau poch`***..."... :angry:/> :angry:/> :angry:/> Tokius reiktu ne ant vienos lentos ir ne tik palei Vievi... :angry:/>

kaip sakant durniu ir baznycioj musa lietuvos zemelej neapipisinesi negivensi :D o kam dabar lengva visiems sunku butu daugiau tokiu kaip saras tai zbigne butu milijonieriu :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vis paskaitau kartais ir nesuprantu koks tikslas šitos temos. Va Šarūnai , ar konors ėmeisi sprest savo bėda per ta laika ar tik nuskriausta vaidini, jau ir pabaigt viska buvo galima su tuo meistru ir pamiršt . Nes taip kaip dabar tai tik sveikata susiėsi ir tiek besinervuodamas .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar ne, - kantriai laukiu kito antradienio, - jei iki tol nieko gero is jo nesulauksiu, - ziuresim, kas bus... :unsure:/> :angry:/> :angry:/>

Na atejo ir praejo antradienis, - jau antra diena negaliu jam prisiskambinti... :angry:

Panasu, kad nebekelia ne tik mano, bet ir jokiu kitu nepazistamu numeriu... Bandziau, - nekelia...

Gal kas is forumieciu zino kur jis dabar bazuojasi, nes uz Adutiskio (kur as vazinejau ir kur remontavosi mano Van'as) jis jau trys menesiai nebegyvena... :unsure:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

susinervinau... sharai.. darbai daromi taip. sutarei 1 gabala atliko nuvaziavai-tiko-netiko meistras atia ... sekantis punktas netiko-tiko atia o cia didziule kruva nestandartiniu darbu..... kodel nedalyvai procese?nzn to zbignes... bet virkaut ner ko ... pas mane irgi kabo kruva lavonu 30m senumo vienam akumas issikrove kitam stabdziai bestovint dingo kitam kuro bakas prakiuro kitam.kuro siurblys nebeveikia nors iki tol viskas buvo ok ..isaiskink zmogui kad tu to-nesugadinai-nepakenkei..... nenorejai...o po to akiuy draskymas... domkratas dingo ish auto... akiu draskymas ... nu po to atsiprasymas... sunus iseme.....naujas kalades pastatem TLC-po varzybu-skandalas-plikos..irodem.. bugniniai stabdziai kaip abrazyvas sutrina,amortizai nutruksta vel beda...ant kelmu auto pasodina lebiotkes trosai truksta. vel kalti ne kad nukelt nuo kelmu........ KRC..... Galiu knyga parasyt.........

Redagavo Faberže
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.