Pereiti prie turinio

Su prisiminimų diena vyrai!!!


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 80
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

po įvykių UA kažkaip nebesinori tos dienos minėti... 2 metai atimti iš gyvenimo... tarnavimas ne savo tautai, o priešiškai sistemai... o kiek dar suluošintų ir negrįžusių... suprantu, jei tokią progą pakelti čierką ir paminėti prarastus metus (jokia ten nafig vyriškumo mokykla, gatvėje daugiau išmoko ir ne patyčios berniuką vyru padaro) .... mano klasiokas, buvęs sportininkas irkluotojas, grįžęs taip ir nepritapo prie gyvenimo... nepadėjo nei šeimos sukūrimas nei draugai... išėjo iš gyvenimo savo noru... už jį, vasario 23-ąją pakelsiu čierką, paminėsiu... bet ne už sssr sugalvotą "šventę"....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

po įvykių UA kažkaip nebesinori tos dienos minėti... 2 metai atimti iš gyvenimo... tarnavimas ne savo tautai, o priešiškai sistemai... o kiek dar suluošintų ir negrįžusių... suprantu, jei tokią progą pakelti čierką ir paminėti prarastus metus (jokia ten nafig vyriškumo mokykla, gatvėje daugiau išmoko ir ne patyčios berniuką vyru padaro) .... mano klasiokas, buvęs sportininkas irkluotojas, grįžęs taip ir nepritapo prie gyvenimo... nepadėjo nei šeimos sukūrimas nei draugai... išėjo iš gyvenimo savo noru... už jį, vasario 23-ąją pakelsiu čierką, paminėsiu... bet ne už sssr sugalvotą "šventę"....

Aš ne apie tarnavimą kažkam, aš apie gyvenimo dar vieną mokyklą, kam praėjo nesmagiai, kam ir smagiai, svarbu kad tai istorijos dalis, iš savo gyvenimo neištrinsi, norėčiau pakartoti, nes tada offroudinom sekmadieniais su zilais, kamazais, tik blyn ne 4x4 o 6x6 :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

po įvykių UA kažkaip nebesinori tos dienos minėti... 2 metai atimti iš gyvenimo... tarnavimas ne savo tautai, o priešiškai sistemai... o kiek dar suluošintų ir negrįžusių... suprantu, jei tokią progą pakelti čierką ir paminėti prarastus metus (jokia ten nafig vyriškumo mokykla, gatvėje daugiau išmoko ir ne patyčios berniuką vyru padaro) .... mano klasiokas, buvęs sportininkas irkluotojas, grįžęs taip ir nepritapo prie gyvenimo... nepadėjo nei šeimos sukūrimas nei draugai... išėjo iš gyvenimo savo noru... už jį, vasario 23-ąją pakelsiu čierką, paminėsiu... bet ne už sssr sugalvotą "šventę"....

Pilnai pritariu.Dauguma mūsų vyresniųjų praėjomę tą mokyklą.Teko praeiti seržantų mokyklą Charkove, paskui 1,5 metų rytų Vokietijoje.Taip, mes netutrėjom pasirinkimo tarnauti ar ne,bet niekada nejaučiau savęs sovietinių kareiviu.Kaip tik atvirkšiai,ypač Vokietijoje buvo gėda kad dėviu tą uniforma, nes mes visi ten buvome "vanka cap-carap".Taip vokiečiai vadino sovietinius kareivius.Niekam tu nepaaiškinsi kad tu ne "vanka".Nuėjus į taip vadinamą gaštetą, jie mielai pripildavo "gross " fužerą vodkos už dyką. Jiems buvo didžiausia atrakcija pažiūrėti kaip "vanka" jį išmaukia.Na o pastoviai užknisdavo klausimas:"Ты что-не русский, не понимаешь?".Tai nebuvo kažkieno individualus požiūris, tai buvo sistema.Nors ant antpečių buvo raidės SA,visi galvojo kad tu rusas. CCCP buvo lygu Rusija.Taigi ta šventė niekada nebuvo ir nebus mano.Susiradau ne vieną buvusi tarnybos draugą internete, su kuriais bendrauju iki šiol. Iš pradžių jie mane sveikindavo ir su lapkričio 7 ir su vasario 23, bet aš jiems paaiškinau, kad tos šventės man svetimos.Bendrauti nesiliovėme.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

teko ir man ta "laime" but uzdarytam dviem metam,negaliu sakyt kad blogai buvo, daug naujo suzinojau .. vairavau ofraudini btr 60 pb, tiesa jis buvo mano metu gimimo, tai pries man ji gaunant teko ji dar kapitaliskai perrinkt.. dar ir dabar atsimenu jo dvigubus variklius ir atbulas gr. dezes bei tiltus.

Dabar apie pati " sventima"... nieko labai neturejau preis rusija ir rusus, bet kai prasidejo pieno blokados ant lietuvos tai pirma ka as padariau tai istryniau nafig savo buse is radijos ruskoje radio kanala.. kazkaip atsibodo tas kisimas per prievarta rusisku filmu per naujus metus, rusiskos sventes ir ypac dabar kai rusija vos nepadare ukrainos... malaciai ukrainieciai, chui vam v rot ruskiai.. kad ant lietuvos taip butu... bet per maza tauta esam ir per daug kartu prievartauta, neturim jegos...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

biggrin.gif manau turim jėgos, gi pats medžiotojas, kiek strelbų prispirkot...

Dabar nusimato visokie referendumai, reik akylai stebėti kas ir už ką agituoja ir kokios pasekmės gali būti...

jegos mes su tavim turim, o tarp musu yra daug parsidaveliu, kurie kaip ukrainoj gali savus isduot, situ reikia bijoty labiausiai.. na ar ir tamosevskininku :)/>

Greiciau uzaugtu jaunimas sovietu gyvenimo nemates, pas tuos kitoks mastymas ir gal but nebus tokie vagys kaip dabar daugelis musu seime , va vienas vagis janukovicius dabar nezino kur skura savo slept

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet jauna karta gali užaugti ir ant kitokių pasakų... ir paskui sakyt, kad mes seniai durniai nieko nesuprantam, kad dabar kiti laikai... juk atsiranda kas tiki kokiais paleckiukais, kad ir prie TV bokšto savi šaudė į savus... ir tie brūdai su savo tankais irgi šiandien lėbauja ir švenčia... ir dar giriasi "o kak jim tam dali togda..."

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet jauna karta gali užaugti ir ant kitokių pasakų... ir paskui sakyt, kad mes seniai durniai nieko nesuprantam, kad dabar kiti laikai... juk atsiranda kas tiki kokiais paleckiukais, kad ir prie TV bokšto savi šaudė į savus... ir tie brūdai su savo tankais irgi šiandien lėbauja ir švenčia... ir dar giriasi "o kak jim tam dali togda..."

ta jauna karta nuo musu paciu priklauso, mes juk ja auginam... reikia augint tautos patriotus, kad uzauge lietuva gintu o ne is jos begtu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o čia kaip tik dar tiems, kas švenčia vasario 23 ią ? "išvaduotojų pasveikinimas" http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yVJ2fp6-diY

[/quot

Na čia Volfovičius pavarė.Ypač apie Lenkiją.Ir Lietuvai kliuvo.Iš kur jis sužinojo apie "bojevikų" rengimo centrą Lietuvoje?Tik vakar jis buvo įsteigtas... :) :) :) Beje, gal kas iš forumiečių nori įstoti į tą "bojevikų" rengimo centrą. Pagal senas pažintis galiu padėti :D :D :D :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o čia kaip tik dar tiems, kas švenčia vasario 23 ią ? "išvaduotojų pasveikinimas" http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yVJ2fp6-diY

[/quot

Na čia Volfovičius pavarė.Ypač apie Lenkiją.Ir Lietuvai kliuvo.Iš kur jis sužinojo apie "bojevikų" rengimo centrą Lietuvoje?Tik vakar jis buvo įsteigtas... :)/> :)/> :)/> Beje, gal kas iš forumiečių nori įstoti į tą "bojevikų" rengimo centrą. Pagal senas pažintis galiu padėti :D/> :D/> :D/> :D/>

Nori kad jo žodžiai virstu teisybę?, mes be mokyklų bojavikai ir taip

 

Jis tik kalbėt moka, išsigandęs kelnes privarytu, Šustausko giminaitis su kitokia galvos plaukų struktūra

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na manau skaudu ir gėdinga tarnauti tam, kuris tavo gimines ir tautiečius sibire nukankino...

O tarnaut tiem kas ismaine svetimus sales pilecius i politines dividentus, ar vykde masinius zudines? Tokie dvigubi standartai,tokie dvigubi:)

Su svente, vyrai!

O nepatenkintem vakar jau pasiuliau polittolerantiska pavadinima"Okupacines kariomenes diena" :P .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.