Pereiti prie turinio

Jeep-club.lt fanams


jeepcherokee

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 425
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Buvau šiandien darbo reikalais įmonėj Acabaltik(kur vėliavas gamina,nuorodą buvau įmetęs).Ta proga truputį pasikalbėjau su vadovu dėl auto vėliavėlių. Vėliavėlės kaina būtų nuo 2,5 iki 3eurų.Gamyba užtrunka apie 5 darbo dienas.Reikia maketo.Sumaketuotų ir vietoj.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau šiandien darbo reikalais įmonėj Acabaltik(kur vėliavas gamina,nuorodą buvau įmetęs).Ta proga truputį pasikalbėjau su vadovu dėl auto vėliavėlių. Vėliavėlės kaina būtų nuo 2,5 iki 3eurų.Gamyba užtrunka apie 5 darbo dienas.Reikia maketo.Sumaketuotų ir vietoj.

Čia apie mažas kalba eina? O didelę ar sukūrtu?

Dėl kitos atributikos yra Jeep fanas, forumietis Pushka kuris sutiko padaryti ko reiks, Jo darbus esat matę, ir maikutęs daro ir puodukus ir lipdukus ir diplomus ir pakabukus ir filmuoja ir fotografuoja ir žino kur mergų gaut bet vėliavos negali padaryt

Bet jei kas dar kuo gali prisidėt tai sakykit iš anksto

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokiom dienom drąsiai galit važiuot, manau tikrai po bus

 

Per kalbas paleiskit gandus kad kiekvienam rajone reik grupės fanų atstovo susirinkimui, reiks aptarti daug darbų

O ką daryti, jei iš esmės vienas rajone su Jeep važinėjiesi? Neskaitant kelių ūkininkų ir dar kelių žmonių, kurie į jokius susibūrimus nelinkę?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dariau reiktų plius/minus sukonkretinti suvažiavimo datą, nes negali su liaudim kalbėt, kol nežinai apytikslės datos. Buvau čia kelis sutikęs, užsiminiau apie sąskrydį, bet kaip ir sarmata pasidarė, kai paklausė kada maždaug.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš gi puikiai suprantu, tik dėl atstovo nuo rajono juokiuosi... :D Nes galiu tik pats save atstovaut kol kas...

Na jei rajone vienas tai tik pradžia, ilgai liūdėti gali netekti, atsiras po truputi fanų, Jeep yra liga, aš nuo jos nesigydau jau nuo 2006, taip kad vasara bus 10 metų, Jubiliejus, ir vis dar turiu JC XJ 2.1td čempioną

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.