Pereiti prie turinio

Jeep-club.lt fanams


jeepcherokee

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 425
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Šiemet kaip sakiau bus Jeep-club suvažiavimas, numatoma vieta: Ruklos pakilimo takas , laikas dar derinamas

Kalbamasi su remėjais, Jeep atstovais Lietuvoje, ruošiamas ir tinklapis kuriame bus LT suskyrstita, bus atstovai kiekvieno rajono kurie atstovaus savo jeep fanų komandą, (norintys nuo kiekvieno rajono atstovauti galės kreiptis į paskelbtą el. paštą) , visoje LT Jeep fanų yra labai daug tai tikiuos vietos pakaks suvažiavime, svarbu geras oras ir nuotaika, sekite naujienas

na lauksim Dariau,jei nereikes dirbti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na lauksim Dariau,jei nereikes dirbti...

Klube tinginiai nepageidaujami

 

Manau jei nieks pagalių nekaišios tai ir bus, teikit pasiūlymus

 

Aš trumpai apie vizija, galvoju turėtu prasidėt penktadieni po pietų (orgam anksčiau) ir testis iki sekmadienio vakaro, tad reik gero oro tam, labai norėtusi kad Kauniečiai padarytu pramoga panašiai kaip "Pobieda", dienos pramogom ir reik organizatoriaus, taip dienos metu vyks paroda savų Jeep, tada reik vaikams pramogas dar paruošti, dėl maitinimo taip pat, alkoholiniais gėrimais nebus prekiaujama, šeštadienio vakaras koncertas, šokiai, gal ir lauko kinas, sekmadieni susitikimai tarpusavyje, susirinkimas ir aptarimas fanų judėjimo, nominacijų įteikimas už gražiausius Jeep.

 

Kas gali vesti renginį? Reik vedėjo!!!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klube tinginiai nepageidaujami

 

Manau jei nieks pagalių nekaišios tai ir bus, teikit pasiūlymus

 

Aš trumpai apie vizija, galvoju turėtu prasidėt penktadieni po pietų (orgam anksčiau) ir testis iki sekmadienio vakaro, tad reik gero oro tam, labai norėtusi kad Kauniečiai padarytu pramoga panašiai kaip "Pobieda", dienos pramogom ir reik organizatoriaus, taip dienos metu vyks paroda savų Jeep, tada reik vaikams pramogas dar paruošti, dėl maitinimo taip pat, alkoholiniais gėrimais nebus prekiaujama, šeštadienio vakaras koncertas, šokiai, gal ir lauko kinas, sekmadieni susitikimai tarpusavyje, susirinkimas ir aptarimas fanų judėjimo, nominacijų įteikimas už gražiausius Jeep.

 

Kas gali vesti renginį? Reik vedėjo!!!

Viskas gerai, bet man tie susitikimai tarpusavy... nelimpa :) Nežinau kaip kiti, bet aš nepasirašau :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as manau kad zmogus kuris stengesi kazka organizuoti vertas pagyrimo..

Bandau as irgi daryti cia vietoje kazka ,organizuoju tai sy tai ta, bet kai nera pas zmones entuziazmo ir noro buna visokiu atmazu, tai negaliu tai dirbu tai tas tai anas, bet niekad nesako kad boba neisleidzia.. Nes nebus "bachurais" tada....

Zodziu linkiu kad pavyktu ir noreciau pats sudalyvaut bent kaoky kartely, manau sia vasara atvyksiu tikrai..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai, Dariau, palaikau tavo projektą.  

Kuom galėsiu, padėsiu, tik nesivelk į kraštutinumus. Manau reikia daugiau kalbėti su liaudimi šia tema, kad nebūtų jokių įsipareigojimų ir kokių tai tabu. Jei visiems patiks klubas, įstos, o varu varomi tikrai ne. Turiu vieno klubo steigimo patirtį ;) . Iš 150 liko tik 10.  :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas super duper. bet ar nesigaus milijonas reikalavimų ir apribojimų ir visai tai masei žmonių dings noras dalyvauti? :unsure:

Apie kokius apribojimus? Viršyti greitį? Važiuoti girtam? Taip, drausim

 

Išsirinkite atstovus rajonuose, su jais susitiksiu ir papasakosiu viską kas kaip bus, klube turėsit daugiau naudos nei išlaidų

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va, prasideda rajonų atstovai, atstovų atstovai ir atstovų atstovų asistentai.... ne apie KET reikalavimus aš... yra renginys  - chebra susirenka, susimoka babkes, gauna už tai renginį, pasivažinėja, gal kokį prizą gauna ir skirstosi namo, o finale puikiai apie renginį atsiliepia... genialumas paprastume man atrodo slypi....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va, prasideda rajonų atstovai, atstovų atstovai ir atstovų atstovų asistentai.... ne apie KET reikalavimus aš... yra renginys  - chebra susirenka, susimoka babkes, gauna už tai renginį, pasivažinėja, gal kokį prizą gauna ir skirstosi namo, o finale puikiai apie renginį atsiliepia... genialumas paprastume man atrodo slypi....

Bus kaip galvoji tik truputi geriau nei isivaizduoji

 

Domina kas užsiima nuolaidų kortelėmis, jų gamyba, geriausia tiesioginiai

Domina kas nuomoja laikinus didžiulius angarus

Domina kas lauko kino teatrą turi ar nuomoja

Domina kas turi drago rungties aparatūrą kuri skaičiuoja laiką

Domina kas užsiimtu maitinimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiemet kaip sakiau bus Jeep-club suvažiavimas, numatoma vieta: Ruklos pakilimo takas , laikas dar derinamas

Kalbamasi su remėjais, Jeep atstovais Lietuvoje, ruošiamas ir tinklapis kuriame bus LT suskyrstita, bus atstovai kiekvieno rajono kurie atstovaus savo jeep fanų komandą, (norintys nuo kiekvieno rajono atstovauti galės kreiptis į paskelbtą el. paštą) , visoje LT Jeep fanų yra labai daug tai tikiuos vietos pakaks suvažiavime, svarbu geras oras ir nuotaika, sekite naujienas

ar turi tokių lipdukų pasidaręs? pareklamuočiau tavo klubą..........

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klube tinginiai nepageidaujami

Manau jei nieks pagalių nekaišios tai ir bus, teikit pasiūlymus

Aš trumpai apie vizija, galvoju turėtu prasidėt penktadieni po pietų (orgam anksčiau) ir testis iki sekmadienio vakaro, tad reik gero oro tam, labai norėtusi kad Kauniečiai padarytu pramoga panašiai kaip "Pobieda", dienos pramogom ir reik organizatoriaus, taip dienos metu vyks paroda savų Jeep, tada reik vaikams pramogas dar paruošti, dėl maitinimo taip pat, alkoholiniais gėrimais nebus prekiaujama, šeštadienio vakaras koncertas, šokiai, gal ir lauko kinas, sekmadieni susitikimai tarpusavyje, susirinkimas ir aptarimas fanų judėjimo, nominacijų įteikimas už gražiausius Jeep.

Kas gali vesti renginį? Reik vedėjo!!!

Tai cia mane laikai tinginiu?
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.