Pereiti prie turinio

Jeep-club.lt fanams


jeepcherokee

Rekomenduojami pranešimai

  • po 1 mėnesio...
  • Atsakymus 425
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

  • po 6 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

Sveiki JEEP-iorai. Gal kas norite padaryt susitikimą, tipo vasaros uždarymą, be jokių mokesčių, laisva valia. Siūlau susitikti Ukmergėje Kopustėlių buvusėje karinėje bazėje. Galėtume pasivažinėti lengva bekele, pasigrožėt apylinkėm, aplankyt "Miško brolius" suvalgyt šašlyką, pakalbėt.

P.S. Datą aptartume, jei kas susidomėtų.

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki JEEP-iorai. Gal kas norite padaryt susitikimą, tipo vasaros uždarymą, be jokių mokesčių, laisva valia. Siūlau susitikti Ukmergėje Kopustėlių buvusėje karinėje bazėje. Galėtume pasivažinėti lengva bekele, pasigrožėt apylinkėm, aplankyt "Miško brolius" suvalgyt šašlyką, pakalbėt.

P.S. Datą aptartume, jei kas susidomėtų.

As uz noreciau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprašaau, kad taip vėlai rašau. Tik iš kelionės.

Taigi matau norinčių yra :)/>/> .

Katis,

Sinchro,

O-jeep-o,

shirokas,

mive (aš)

.... gal dar kas?

Šaunu, tada tarkimės kada norite susitikti.

O-jeep-o nori kuo greičiau B)/>/>. Na aš irgi nieko prieš. Man tinkamos visos savaitės dienos.

Norėčiau kad pasisakytumėt dėl datos(dienos). Ar čia man išrinkti datą?

Jei norite, galite paskambint man: 8 652 95510.

Adresas: Šviesos 2, Ukmergė.

 

P.S. galit ir šiandien atlėkt :D .

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kada? Rugsėjo 13 d. viduriukas. Man reiktų nulėkt pas "miško brolius", apšnekėt situaciją, kad į bunkerius įleistų, gal kareiviškos košės padarytų, pervažiuočiau trąsą.

Ar jau šiandien norit kas prilėkt? Jei ką rašykit žinutę arba skambinkit , ba nesinešioju kompo su savim :girtas:;).

Dabar biski varau pagrybaut, kokiom 2 val.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kada? Rugsėjo 13 d. viduriukas. Man reiktų nulėkt pas "miško brolius", apšnekėt situaciją, kad į bunkerius įleistų, gal kareiviškos košės padarytų, pervažiuočiau trąsą.

Ar jau šiandien norit kas prilėkt? Jei ką rašykit žinutę arba skambinkit , ba nesinešioju kompo su savim :girtas:/> ;)/>.

Dabar biski varau pagrybaut, kokiom 2 val.

 

jei ten trasa kazkokia apziuresi, ar su standartu galima bus pravaziuot? padangos asvaltines net B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei ten trasa kazkokia apziuresi, ar su standartu galima bus pravaziuot? padangos asvaltines net B)/>

Gal ir galimės. Nesijaudink, mano irgi asfaltinės beveik ;). Pasistengsiu rast ką nors, kas labai neišgąsdins. Kas norės galės stebėt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.