Pereiti prie turinio

Jeep-club.lt fanams


jeepcherokee

Rekomenduojami pranešimai

Trinama kas ne į temą, tema subūrti oficialų Jeep FANŲ klubą, padaryti suvažiavimą ir aptarti tolesnius veiksmus o ne eilinę pakatuškę kur suvažiuoja, pasivažinėja ir išvažiuoja, turiu daug ką papasakoti kaip tai daro jeep-club.by , jeepclub.lv , mielai padiskutuosim susitikę

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 425
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Trinama kas ne į temą, tema subūrti oficialų Jeep FANŲ klubą, padaryti suvažiavimą ir aptarti tolesnius veiksmus o ne eilinę pakatuškę kur suvažiuoja, pasivažinėja ir išvažiuoja, turiu daug ką papasakoti kaip tai daro jeep-club.by , jeepclub.lv , mielai padiskutuosim susitikę

 

Kolega, butent cia ne klubo suvaziavimas ir tikrai manau kad ne visiems tai idomu. wink.gif

Redagavo sulas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada prašymas temą susikūrkite Pasivažinėjimuose, ačiu už supratimą

UPS :blink:/>/> ... . Atsiprašau, tai aš ne ten parašiau :?:/>

Norėjau, kad susirinktume, susipažintume, padiskutuotume be piktumo, ambicijų, draugiškai.

Jei ne čia ir ne vietoj esu parašęs, prašau kas galite perkelkite diskusijas į kitą temą.

Aš šito nemoku pats.

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei pasivažinėt o ne būrtis į fanus tai ne čia

Perkelt neperkelsiu, to negaliu, sukūrk arba prie Ukmergės jungti gali

 

O kalbėtis buvo laiko nuo pavasario, bet čia dauguma nori būti nepriklausomi, atsiskyreliai isišokeliai

Redagavo o-jeep-o
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip supranti tą būrimąsi į fanus?

Nesusitikus, nesusipažinus ir nepabendravus fanų būrelio nesubursi.

Susitikti būtina, diskutuoti taip pat, tikslas vienas turi būti visų vienodas, priėjimas kaip kas gali

 

Sakau dar kartą, pas kaimynus Jeep susitikimai-suvažiavimai vyksta kartą į mėnesį, stalai nukloti valgiais, draugiškai bendrauja, šokiai ir visos kitos pramogos, atvyksta šeimomis, nuo 60 iki net 300 vienetų jeep, o kas pas mus? Tyla

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi esi šios temos šeimininkas, noriu paklausti. Leidi toliau, diskretiškai, be įžeidinėjimų, be trynimų, diskutuoti šioje temoje?

Trinami nusišnekėjimai ne į temą ir įžeidinėjimai, taip bus ir toliau, diskutuoti galima, leidžiu, susitikti taip pat norėčiau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar yra planuojanciu vaziuoti su atzalomis ar antrosiomis pusemis? P.S. is sostines vaziuojantys gal galetumem susitikti ir isvaziuoti kartu?

Aišku atvažiuokite ir su atžalom ir antrom pusėm. Visiems bus į naudą. Pailsės gamtoj. :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Molėtuose dar visi žmonės kalba kad kas tik rugsėjo pabaigoj, dar neužaugo bulvės iki reikiamos kondicijos

Po šiandienos susitikimo su Ukmergės entuziastais kad visgi jeep-club.lt klubas būrtusi manau po truputi ir susibūrsim, tapsim gerais draugais kurie ir bėdoj nepaliks ir padės kuom galės

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vistiek gauja turės išrinkto vedlio klausyt, tokios taisyklės, o kad aš matau esmę išnagrinėjęs situacija ir pateikiu ant lėkštutės tai ne diktatoriaus būdo esmė o žmogiška draugiška pagalba, o kurie to negerbia jie ir neprilips prie jeep fanų, vienas kumštis bus stipresnis nei išsibarste šonkauliai.

Geriau reik užsakyt gerą orą susitikimui ir šiltą atmosferą diskusijom. Aš nekaltas kad pas mane Jeep negenda taip kaip pas kitus, tiesiog žinios padeda susilieti su texnika, ir dauguma kurie pamilę jeep neatsisakys jo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.