Pereiti prie turinio

Jeep-club.lt fanams


jeepcherokee

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 425
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Svečias Mentalistas

Man atrodo, kad 99% šioje temoje dalyvaujančių forumiečių nori tik paprasto susibėgimo su buterbrodais, draugystės taurele,laužu ir palapinėm. O maikutes ir puodelius galim bet kurioje spaustuvėj asmeniškai pasidaryt.

Nu baik tu.. Be Savicko ir rampos, o ypač be puodelių su marškiniais net nėra prasmės kažką pradėti organizuoti, rašė juk O-Jeep-O, kad nebe madoj normalūs meet'ų variantai.. :wacko: Kai pagalvoji, būtų taip smagu visiems draugiškai susibėgti, kaip ir sakei - su palapinėmis, laužu, prie ežero. Bet manau nesigaus, tuomet neturėtume galimybės namo grįžti, kaip oficialūs "Jeep-Club" nariai, vėl bėda...  :scratch: Tikiuosi BY, LV ir brazilų off-roader'iai nežino, kad pas mus Lietuvoje yra/bus klubas, į kurio meet'ą susirenka 500 Jeep'ų. Atvažiuos dar pažiūrėti kas susigundęs, ot skambėsim. 

 

P.S. DJ siūlau samdyti kokį DJ Tiesto, ar Avicii. Ką manot?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mintis tikrai gera pakviesti DJ koki, manau tuomet ir iš šalies daugiau kas susirinktu, iš kurių galima ir euriuką uždirbti, bet ar to reikia? chm... o jei padarius taip, na sakykim čia kaip pavizdys. Liepos mėnesi Vyšniu Festivalis Žagarėje, gaunu leidimą atskirą aikštelės kad visos tvarkingai sustatytumėm, šalia galimas kempingas su palapinėm... ir štai turim, ir žmonės pamatys ir prie laužo galimybė pasedėt bendrai ir muzika pastoviai, atsibodus vienas kitam ir prie kalonėlių arčiau pabėgti galima, ir renginių N. ir norui esant pasivažinėt ijungus abu tiltus surengti.... čia nieko neperšu tik kaip pvz. galima ir i Varnius Kilkim Žaibu..... manau pirmiau taip reikėtų pasirodyti,susipažinti, ir aišku i ta klubą istoti kas norės, ir taip kaip tradicia taptu įmetus po kartą ar du susitikti,kol pribrestumėme gal net kažką ir patiems suburti kur nekelioliką ir gal net ne šimatis žmonių susirinktų.... Peace :-)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turite galvoje kas mėnesį darys suvažiavimą tik savo kraštiečiams? o kas metais visi susibėga bendrai? nes man asmeniškai praktiškai LV būnant iki Vilniaus.... arba jums iki min. Šiaulių... na suprantat kas mėnesį kaži kas galės netik finansine bet ir laiko atžvilgiu, jug taip ir išnyks... jug ir taip rajoniukuose susitinka kas nori... o vat masinis suvažiavimas keitaliojant vietas po visą LT manau tikrai atver daugiau galimybes visiems... bet vėlgi yra ir tame niuansų... čia tik mano blevyzgos...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aarwiss, nors Tavo mintys ir taiklios, bet siūlau nevargti šioje temoje, beprasmiška. 

Kodėl toks pesimizmas? Vienam beprasmiška, kitam ..... tai kas turi prasmę? Gal pirma pabandom, o paskui galėsim sakyt ar tai buvo beprasmiška ar ne. Kam šnekėt apie tai, ko dar neįvyko. Pabandyt visada verta. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mive, bele tik čia kas nors gautųsi... Praeis daugiau laiko, suprasi ir mano, ir kitų "pesimizmą". :)

Man laiko daug nereik. Suprantu apie ką čia tu. Bet tikiuosi, kad .... ai neturiu noro ką daugiau bepasakyt. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano manymu vienas didelis Jeep visu rajonu susiburimas butu geriausias varijantas, tada visi kauptusi ir ruostusi butent jam.. Nes kas per daznai tas tampa nebeydomu. Siam kartui ir as atvarysiu tikrai kas bebutu,tik nezinau ar savo chodu vaziuosiu ar ant tralo..

O siaip pakatuskes buna gan daznai ko ir uztenka, greitam pasitaskymui,pabendravimui ir vel i darbus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries tai suklydes ne toje temoje minti issakiau: Balandzio 2d. bus "4x4propaganda JEEP", nors ten formatas mane ne labai zavi, savo JEEP irgi nespesiu prikelti, taciau tai irgi gali patapti tam tikru JEEP suvaziavimu... Turiu minty, kad galima jo metu stipriau apsitarti apie pagrindini suvaziavima. O jau ir susvito tikimybe, kad maniskis Jeep judes :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries tai suklydes ne toje temoje minti issakiau: Balandzio 2d. bus "4x4propaganda JEEP", nors ten formatas mane ne labai zavi, savo JEEP irgi nespesiu prikelti, taciau tai irgi gali patapti tam tikru JEEP suvaziavimu... Turiu minty, kad galima jo metu stipriau apsitarti apie pagrindini suvaziavima. O jau ir susvito tikimybe, kad maniskis Jeep judes :)

Bandyk Minde pasikalbėti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries tai suklydes ne toje temoje minti issakiau: Balandzio 2d. bus "4x4propaganda JEEP", nors ten formatas mane ne labai zavi, savo JEEP irgi nespesiu prikelti, taciau tai irgi gali patapti tam tikru JEEP suvaziavimu... Turiu minty, kad galima jo metu stipriau apsitarti apie pagrindini suvaziavima. O jau ir susvito tikimybe, kad maniskis Jeep judes :)

ten kosminis startinis mokestis...nebent atpigs

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries tai suklydes ne toje temoje minti issakiau: Balandzio 2d. bus "4x4propaganda JEEP", nors ten formatas mane ne labai zavi, savo JEEP irgi nespesiu prikelti, taciau tai irgi gali patapti tam tikru JEEP suvaziavimu... Turiu minty, kad galima jo metu stipriau apsitarti apie pagrindini suvaziavima. O jau ir susvito tikimybe, kad maniskis Jeep judes :)

Judes judes, biski pabursi ir vsio, mororiukas tikrai geras pats truputy vazinejau, galiu uzgarantuot jei kas per AZ

Redagavo Teodoras
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ar įmanoma sukonkretizuoti? Papunkčiui:

Kas konkrečiai vyks? (Turiu pakalbint pažįstamus ir juos motyvuot važiuot).

Kada vyks?

Kur vyks?

Kiek laiko vyks?

Kokios išlaidos renginyje?

Bus paleistas tinklapis su informacija, kur kada ir kaip, dabar tik informuok kad bus toks dalyks
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bus paleistas tinklapis su informacija, kur kada ir kaip, dabar tik informuok kad bus toks dalyks

Dariau , laikas bėga, o su tokiom apsūkom vargiai jį pavysi . Šiandie teko šnekėt su keliais vyrukais, tai iš mano "konkretumo" tik pažvengė ir tiek. :wacko:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal planus tai ir Ladoga nublanksta,tik ir 500e bilietui bus maža, ir organizuot prieš pora metu reikejo pradėt!šiai dienai belieka skelbt datą ir registruotis hebrytei,tik registracijoj prie pavardes parasykite kas ką atsivezate(tas uz ta ir mokate),kas rampa,kas go go paneles,kas kino teatra...ir tt. Ir gales renginukas nemokamas but ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visa šita ir gimė prieš 2 metus, buvo tinklapis, buvo paskelbta info, bet entuziazmo kai nebuvo tai ir užmigo, bet šiemet prisikėlė nes daugiau Jeep gerbėjų atsirado, tad manau niekad ne per vėlu, mes susirinkim pačiu laiku

laukiam :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Feisboke yra sukurtas JEEP puslapis : https://www.facebook.com/groups/896024523848330/. Galim ir ten sumest pokalbiukus.

 

Visa šita ir gimė prieš 2 metus, buvo tinklapis, buvo paskelbta info, bet entuziazmo kai nebuvo tai ir užmigo, bet šiemet prisikėlė nes daugiau Jeep gerbėjų atsirado, tad manau niekad ne per vėlu, mes susirinkim pačiu laiku

Ko nedalyvavai pirmame 2014 09 13 Jeep suvažiavime Ukmergėje ? Jau tada galėjai tarti žodį.

post-10770-0-24578400-1457992640_thumb.jpg

post-10770-0-21746200-1457992723_thumb.jpg

post-10770-0-82752400-1457992813_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.