Pereiti prie turinio

USA


LAUMKELIS II

USA  

80 narių prabalsavo

  1. 1. Ar Jums patinka ši valstybė ?

    • Myliu, ir pritariu jos politikai.
    • Taip, man patinka jų kultūra.
    • Patinka jų automobiliai.
    • Nekenčiu šitos šalies.
  2. 2. Ar Jūs norėtumėte būti USA piliečiu ?

    • Norėčiau.
    • Pagalvočiau.
    • Man būtų gėda, tapti tokios valstybės piliečiu.
  3. 3. Kas met kyla karas - kaltininkas JAV

    • To tikrai reikia USA liaudžiai
    • Tai reikalinga iždui, papildyti milijardus.
    • JAV piliečiai norėtų gyventi ramiai.
    • Be karo JAV - bankrutuotų.
    • Aš kariaučiau prieš JAV
    • Aš kariaučiau už JAV


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 261
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

kad cccr metodai vėl neduoda PATYS pamiršti, štai kas dedasi Kijeve http://video.bigmir.net/show/448865/

Zinai, pasaltum tu ten milicininko vaidmeni ziuredamas i tuos riausininkus, tai gal dar ne taip atsigriebtum ir pykti islietum. I tave, i tavo kolegas pametytu kokteiliukus, truputi padegtum, dar is grindinio plytos per salma gautum .. .Jie juk irgi zmones, pritvinksta pykcio, o daryt nieko nedaro, rankos suristos, nes toks isakymas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau ne visai taip... tokius bespriedėlus daro ne milicininkai, o profai tų reikalų... kurie patys pasirinko tokį kelią... ir už tai algą gauna... ir tai NEpateisina jų daužymo lazdomis moterų ar šiaip taikių protestuotojų...

Smerkiu bet kokį ekstremizmą, bet dar iki butelių mėtimo, daug seniau anie parodė savo metodus, parbėgdami paspardyti gulintį (beja anas gulintis irgi milicininkas)...

Kaip Lietuvoj kadaise iš psichuškės išsivežė lietuvaičius cccr armijos dezertyrus, nutrenkė į tolimiausius sibiro kampelius... ne visi ir grižo... taip ir čia išsiveža iš ligoninių sužeistus aktivistus... tie patys metodai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau ne visai taip... tokius bespriedėlus daro ne milicininkai, o profai tų reikalų... kurie patys pasirinko tokį kelią... ir už tai algą gauna... ir tai NEpateisina jų daužymo lazdomis moterų ar šiaip taikių protestuotojų...

Smerkiu bet kokį ekstremizmą, bet dar iki butelių mėtimo, daug seniau anie parodė savo metodus, parbėgdami paspardyti gulintį (beja anas gulintis irgi milicininkas)...

Kaip Lietuvoj kadaise iš psichuškės išsivežė lietuvaičius cccr armijos dezertyrus, nutrenkė į tolimiausius sibiro kampelius... ne visi ir grižo... taip ir čia išsiveža iš ligoninių sužeistus aktivistus... tie patys metodai...

Tai gi cia specialus riausiu slopinimo dalinys, o jie tik tam ir ruosti ir darbas toks.

Ta prasme riausiu neturi buti, jose dalyvauja ne zmones o tam tikri provokatoriai-riausininkai ir valstybes griovejai. Tai visose salyse yra tokie daliniai, ir kai jie iseina jie visur pridaro reikalu-zaloja zmones-toks darbas... Pabandytu tokie riausininkai pav JAV puldineti valstybines institucijas metyti kokteilius ir tt. Manai ten kas nors demokratija zaistu? Ten nei is tolo niekas nesicackintu kaip Kijeve, susaudytu vietoje ta pacia diena. Panasiai butu visur kitur Vokietijoje-Paryziuje-Londone. O cia jau berods menesi gatvese bardakus daro, seniai turejo saudyti, kad nekentetu kiti gyventojai.

Yra teisetas prezidentas, ir turi-privalo palaikyti tvarka. O opozicija galit tik laukti rinkimu, ir juose irodyti savo tiesas, visa kita uz istatymo ribu.

Plius kai tave puola ir meto kokteilius tu manai zmones ziures ir glostys tokius pagave?

Nezinau, jei mane musa as musu atgal, metytu kokteilius-saudyciau ir taskas. Jie metydami tuos kokteilius jau perzenge ribas, ir tuo paciu leido pries juos naudoti ginklus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas gi dedasi Kijeve? Eilinis liaudies kiršinimas, kaip ir galima buvo tikėtis...Provokatoriai daro savo darbą, ir tikriausiai ne už ačiū...

Reikia ziureti kam naudinga, opozicijai reikia koziriu-pagalbos is isores... Janukoviciui tai nafik visas tas judejimas, jam reik ramybes. Manau nesvarus dalykai ten daromi(Libijos-Sirijos scenarijus), teks Janukoviciui naudoti armija ir pan. O tada ir paaiskes kas yra kas, gaila zus daug nekaltu zmoniu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deivi, aš apie nekaltus-taikius protestuotojus, o ne apie radikalus su lazdom, akmenim ir kokteiliais... Kai gatve važiuojančius auto stabdo ir sudaužo mašinas ir žmones, tipo pamokėlė, kad sėdėtų namie... arba kai iš 5 m atstumo prisitaikius šauna gumine kulka į koją sanitarui su atpažinimo ženklais, kuris bando juos perkalbėti...

Buvau prie mūsų seimo, kai langus daužė... man irgi kraujas užvirė, kai šone stovėjusius mitinguotojus, pagyvenusius žmones, moteris be perspėjimo, kad bus panaudotos spec priemonės, be raginimo skirstytis ėmė ir apšaudė dujų užtaisais, pradėjo stumti į krantinę... o ten statokas betonuotas šlaitas... jokio kito atsitraukimo žmonėms nepaliko... irgi jų klausiau "ką jus darot ?"... o jie "mus pasamdė, mes dirbam..." nors galėjo pabandyti ramiai sulaikyti tuos minioje, kurie mėtė akmenis...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek pamenu po 1991 sausio ivykiu tam tikri informacijos saltiniai irgi rase, kad lavonai prie televizijos boksto is morgo buvo atvezti.... Taip kad as matau sito straipsnio autoriu dirbant pagal kita scenariju... :mellow:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žmogau, tu bent šaltinius pasitikrink, o tai remiantis nacional-bolševikų nuomonėmis toli nueisim.... :angry:/>

Skaitau abieju pusiu saltinius. Turiu dar laisva prota, tai galiu rinktis ir daryt isvadas. Paranoja manes dar nekamuoja. Jei tave jau purto tik nuo saltinio kilmes, tai jau reiktu susirupint.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek pamenu po 1991 sausio ivykiu tam tikri informacijos saltiniai irgi rase, kad lavonai prie televizijos boksto is morgo buvo atvezti.... Taip kad as matau sito straipsnio autoriu dirbant pagal kita scenariju... :mellow:/>

Kaip ten sakoma: "diskusijose gimsta Tiesa", bet tai daryti, diskutuoti sia tema, draudzia musu Istatymai. O Istatymu reikia laikytis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gi cia specialus riausiu slopinimo dalinys, o jie tik tam ir ruosti ir darbas toks.

Ta prasme riausiu neturi buti, jose dalyvauja ne zmones o tam tikri provokatoriai-riausininkai ir valstybes griovejai. Tai visose salyse yra tokie daliniai, ir kai jie iseina jie visur pridaro reikalu-zaloja zmones-toks darbas... Pabandytu tokie riausininkai pav JAV puldineti valstybines institucijas metyti kokteilius ir tt. Manai ten kas nors demokratija zaistu? Ten nei is tolo niekas nesicackintu kaip Kijeve, susaudytu vietoje ta pacia diena. Panasiai butu visur kitur Vokietijoje-Paryziuje-Londone. O cia jau berods menesi gatvese bardakus daro, seniai turejo saudyti, kad nekentetu kiti gyventojai.

Yra teisetas prezidentas, ir turi-privalo palaikyti tvarka. O opozicija galit tik laukti rinkimu, ir juose irodyti savo tiesas, visa kita uz istatymo ribu.

Plius kai tave puola ir meto kokteilius tu manai zmones ziures ir glostys tokius pagave?

Nezinau, jei mane musa as musu atgal, metytu kokteilius-saudyciau ir taskas. Jie metydami tuos kokteilius jau perzenge ribas, ir tuo paciu leido pries juos naudoti ginklus.

 

šios dienos infa:

Rokiškis Rabinovičius pasidalino Valentinas Kulinič būsena.

Prieš 18 val.Labai geras tekstas. Platinkite kitiems, kad truputį imtų Ukrainos situacijoje susigaudyti.Mieste, kur aš gimiau ir užaugau, vadinamieji „milicininkai“ šaudo, grobia ir kankina žmones, koordinuoja kriminalinių elementų vykdomus pogromus vykdydami bandito, kurį pasaulis vis dar laiko Ukrainos prezidentu, įsakymus.

 

Aš pavargau draugams ir pažįstamiems aiškinti, ką reiškia žodis „banditas“, kai kalbama apie Ukrainos prezidentą Janukovičių. Aiškinu dar kartą. Jis reiškia būtent tai, ką reiškia – „banditas“. Ne mūsų „Seimo vagys“, ne „abonentas“, ne mistinė „pedofilų mafija“. Tai du kartus už žmonių užpuolimus ir plėšimus teistas zekas. Tai oficialu, ir jis pats to neneigia. Jis tipo „atgailavo“. „Atgailavo“ taip stipriai, kad suklastojęs rinkimų rezultatus tapo Ukrainos prezidentu ir išdalino VISUS teisėtvarkos sistemos postus savo klanui.

 

Ukrainiečiai – kantrūs žmonės. Puikūs svetimų kariuomenių kariai ir svetimų valdžių pareigūnai. Iki tam tikros ribos. Riba pasiekta. Taip, pirmieji puolė radikalūs nacionalistai. Bet puolė ne teisėtos valdžios pareigūnus, kaip gali atrodyti iš šalies. Janukovičiaus prezidentavimo „teisėtumas“ netgi labiau abejotinas, negu Hitlerio jam valdant Vokietiją. O sausio 16 d. Ukrainos parlamento priimti įstatymai ne tik prieštarauja kone kas antram Konstitucijos straipsniui, bet buvo „priimti“ nė neskaičiuojant balsų. Tai antikonstitucinis perversmas. Putčistai yra parlamentarai, surengę šį farsą, ir „prezidentas“, pasirašęs šiuos niekinius įstatimus.

 

Vienintelė legali Ukrainos valdžia šiandien – opozicijos suformuota Tautos Taryba, kuri ėmėsi atsakomybės kovoti prieš antikonstitucinio perversmo organizatorius. (Teismai jau seniai tapo Janukovičiaus klano stogu, o armija tyli.)

 

Aš jau girdžiu prieštaravimus: kad reikia išgirsti ir „kitą pusę“, „pilietiniame kare teisių nebūna“ ir pan. Daugelis Ukrainos gyventojų palaiko Janukovičių? Taip, palaiko. Hitlerį irgi palaikė daugelis, netgi dauguma Vokietijos gyventojų. Ar kažkas paisė jų nuomonės okupuodamas Vokietiją? Ar stabdė antisovietinio pasipriešinimo dalyvius tai, kad Staliną palaiko dauguma SSRS gyventoju?

 

Tai, kas šiandien vyksta Ukrainoje – žmonių pagrobimas ir kankinimas, medikų ir sužeistųjų užpuolimas ir sumušimas, kriminalinių elementų samdymas, kad jie susidorotų su maištingos sostinės gyventojais – tai civilizuoto pasaulio bazinių vertybių paniekinimas. Tuo užsiima būtent Janukovičiaus klano smogikai, todėl jokios tolerancijos „kitai pusei“ būti negali, net jeigu ji buvo pirma užpulta protestuojančių radikalų ir net jeigu ją palaiko ženklus skaičius gyventojų.

 

Parašiau tiek, nes noriu, kad Lietuvos žmonės žinotų, kas ten per „bardakas“ Ukrainoje ir ko tiems ukrainiečiams trūksta. Būčiau labai dėkingas, jie tie, kurie nelaiko manęs šizofrenikų, perpostintų šį pranešimą ir nors tiek padėtų tautai, kuri žavėjosi ir žavisi Lietuva.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

šios dienos infa:

Rokiškis Rabinovičius pasidalino Valentinas Kulinič būsena.

Prieš 18 val.Labai geras tekstas. Platinkite kitiems, kad truputį imtų Ukrainos situacijoje susigaudyti.Mieste, kur aš gimiau ir užaugau, vadinamieji „milicininkai“ šaudo, grobia ir kankina žmones, koordinuoja kriminalinių elementų vykdomus pogromus vykdydami bandito, kurį pasaulis vis dar laiko Ukrainos prezidentu, įsakymus.

 

Aš pavargau draugams ir pažįstamiems aiškinti, ką reiškia žodis „banditas“, kai kalbama apie Ukrainos prezidentą Janukovičių. Aiškinu dar kartą. Jis reiškia būtent tai, ką reiškia – „banditas“. Ne mūsų „Seimo vagys“, ne „abonentas“, ne mistinė „pedofilų mafija“. Tai du kartus už žmonių užpuolimus ir plėšimus teistas zekas. Tai oficialu, ir jis pats to neneigia. Jis tipo „atgailavo“. „Atgailavo“ taip stipriai, kad suklastojęs rinkimų rezultatus tapo Ukrainos prezidentu ir išdalino VISUS teisėtvarkos sistemos postus savo klanui.

 

Ukrainiečiai – kantrūs žmonės. Puikūs svetimų kariuomenių kariai ir svetimų valdžių pareigūnai. Iki tam tikros ribos. Riba pasiekta. Taip, pirmieji puolė radikalūs nacionalistai. Bet puolė ne teisėtos valdžios pareigūnus, kaip gali atrodyti iš šalies. Janukovičiaus prezidentavimo „teisėtumas“ netgi labiau abejotinas, negu Hitlerio jam valdant Vokietiją. O sausio 16 d. Ukrainos parlamento priimti įstatymai ne tik prieštarauja kone kas antram Konstitucijos straipsniui, bet buvo „priimti“ nė neskaičiuojant balsų. Tai antikonstitucinis perversmas. Putčistai yra parlamentarai, surengę šį farsą, ir „prezidentas“, pasirašęs šiuos niekinius įstatimus.

 

Vienintelė legali Ukrainos valdžia šiandien – opozicijos suformuota Tautos Taryba, kuri ėmėsi atsakomybės kovoti prieš antikonstitucinio perversmo organizatorius. (Teismai jau seniai tapo Janukovičiaus klano stogu, o armija tyli.)

 

Aš jau girdžiu prieštaravimus: kad reikia išgirsti ir „kitą pusę“, „pilietiniame kare teisių nebūna“ ir pan. Daugelis Ukrainos gyventojų palaiko Janukovičių? Taip, palaiko. Hitlerį irgi palaikė daugelis, netgi dauguma Vokietijos gyventojų. Ar kažkas paisė jų nuomonės okupuodamas Vokietiją? Ar stabdė antisovietinio pasipriešinimo dalyvius tai, kad Staliną palaiko dauguma SSRS gyventoju?

 

Tai, kas šiandien vyksta Ukrainoje – žmonių pagrobimas ir kankinimas, medikų ir sužeistųjų užpuolimas ir sumušimas, kriminalinių elementų samdymas, kad jie susidorotų su maištingos sostinės gyventojais – tai civilizuoto pasaulio bazinių vertybių paniekinimas. Tuo užsiima būtent Janukovičiaus klano smogikai, todėl jokios tolerancijos „kitai pusei“ būti negali, net jeigu ji buvo pirma užpulta protestuojančių radikalų ir net jeigu ją palaiko ženklus skaičius gyventojų.

 

Parašiau tiek, nes noriu, kad Lietuvos žmonės žinotų, kas ten per „bardakas“ Ukrainoje ir ko tiems ukrainiečiams trūksta. Būčiau labai dėkingas, jie tie, kurie nelaiko manęs šizofrenikų, perpostintų šį pranešimą ir nors tiek padėtų tautai, kuri žavėjosi ir žavisi Lietuva.

Tai tik radikalo nuomone, noretu uzgrobti valdzia ir kad niekas nesipriesintu :rolleyes: Vienas lohas Egipte sutiko atiduot valdzia ir pasitraukt. tai sodina iki gyvos galvos kankina s ena zmogu... Taigi dabar lohu neberasi, nepasiduos net tikri diktatoriai ir siaip prijaucintis...

Pats vadina Prezidenta banditu uzgrobusiu valdzia, veliau pats pripazysta kad Janukoviciu palaiko liaudies dauguma. Kiek suprantu jeigu dauguma, tai jis teisetas Prezidentas. Ir viskas kita tik radikalo svaiciojimai. O kad juos musa, tai taip ir turi buti... Kas turi leisti deginti padangas, metyti kokteilius,uzimineti-sturmuoti vyriausybes pastatus ir kitaip vygdyti kitu saliu valia nesibaodint imti ju pinigus? Mano nuomone tai tiesioginiai salies isdavikai, dirbantis ne savo salies vyriausybei. Tokius saudyti( nes jei ju netramdyti, tai jie saudys daug daugiau, sukels pilietini kara ir zus milijonai)... Tai tik nuomone is salies, jei buciau vietoje galbut pamatyciau kitokiu faktu. Kurie galbut keistu nuomone.

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atmetant visas propagandas ir infomacinius karus, atrodo kad ES pasisekė kad neįkišo nagų į tą šaršalą, dabar tai didžiojo brolio galvos skausmas ir civilizuotas krizės reguliavimo planas, ten europa nekiš kojos dar kokia 15-25 metus, bet čia tik mano nuomonė ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deivi, ne apie radikalus rašau, apie protestuojančius be lazdų, akmenų ir kokteilių...

O jiems ka ant kaktu parasyta kas jie tokie? Gatveje kai berkutas gina-puola visi kruvoje. Jie ka manai jieskos kas yra kas? Taigi jei randies toje vietoje reiskiasi esi radikalas. Nes normalus pilietis savo nuomone isreiskia rinkimuose( as pav kiek balsavau nei karto neisrinko tuos uz kuriuos balsa atidaviau, tai man reikia su kalasniku daar aiskinti ir padangas deginti prie seimo?). Arba pav taikiuose mitinguose, bet dabar ryskiai tie mitingai ne taikus. Todel atskirti nera galimybiu toje kruvoje kas yra zurnalistas ar radikalas ar ne radikalas. Todel normalu kad gauna lupti visi is eiles. Patys ten eina, patys atsakomybe nesa.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rusijos tv.placiai naudojama fraze "radikalai" ,kai prades kariaut jie visi taps banditais,o banditus reikia naikinti ir tt.,jau matytas ir girdetas scenarijus.O kas seniai buve ukrainoje arba visai nebuve siulyciau savo nuomone dar pasilaikyti sau,nes liaudis ten seniai nebetiki teiseta valdzia ir teisetais rinkimais.

kai tie radikalai gauna su guma i aki ar kitur ir tampa auka, opozicija greit juos priraso prie taikiu protestuotoju, prie savu. Nors pries minute deklaruoja, kad patys yra pries tuos pacius radikalus. Opozicija siandien valdzia ima neteisetu budu. Yra rinkimai. Yra referendumas, kuri Janukovicius siule del ES kaip iseiti. Opozicija yra mazuma ir zino, kad pralos todel siandien tokie bezpredelai.

Buvau Ukrainoje pries 2 metus. Lvove. Banke su draugu prasnekom rusiskai, tai maniau, kad suspardys vietoje. Gerai, kad mes ne mazi..nu gerokai masyvus, tai isvengem kraujo praliejimo.

Del tikejimo valdzia: na tai kas, kad Vakarine Ukrainos dalis mano kitaip. Ukraina yra kaip vienetas ir jos zmoniu nuomone turi but gerbiama. Jei taip nera, tai atleiskit drauguziai, tai jau ne d e m o k r a t i j a.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai tie radikalai gauna su guma i aki ar kitur ir tampa auka, opozicija greit juos priraso prie taikiu protestuotoju, prie savu. Nors pries minute deklaruoja, kad patys yra pries tuos pacius radikalus. Opozicija siandien valdzia ima neteisetu budu. Yra rinkimai. Yra referendumas, kuri Janukovicius siule del ES kaip iseiti. Opozicija yra mazuma ir zino, kad pralos todel siandien tokie bezpredelai.

Buvau Ukrainoje pries 2 metus. Lvove. Banke su draugu prasnekom rusiskai, tai maniau, kad suspardys vietoje. Gerai, kad mes ne mazi..nu gerokai masyvus, tai isvengem kraujo praliejimo.

Del tikejimo valdzia: na tai kas, kad Vakarine Ukrainos dalis mano kitaip. Ukraina yra kaip vienetas ir jos zmoniu nuomone turi but gerbiama. Jei taip nera, tai atleiskit drauguziai, tai jau ne d e m o k r a t i j a.

 

aš gi sakau kad zaporožės ir dono kazokai niekam tikę, perdaug minkšti, va kad nuo volgos atvarytų, staigiai tvarka atsirastų :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atmetant visas propagandas ir infomacinius karus, atrodo kad ES pasisekė kad neįkišo nagų į tą šaršalą, dabar tai didžiojo brolio galvos skausmas ir civilizuotas krizės reguliavimo planas, ten europa nekiš kojos dar kokia 15-25 metus, bet čia tik mano nuomonė ;)/>

 

Tai manou ES reme Opozicija :) man jokinga-Klicko givena Voketijoi doug metu ir stai prabudo patriotizmas ir is atsikele i kova su valdzia,ar ES sumokejo jam uz ta kova :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.