Pereiti prie turinio

TAUTOS GENOCIDAS ARBA LR PALATA VASAROS 5


AlgisG

Rekomenduojami pranešimai

Jokie Sory tau gaidy nepades...

Pradejai asmeniskumus butent tu. Ir dabar metaisi zodziais butent tu... Zonoje tokius gaidziais vadina...

Kai kas ne zodziais o darbais gyvena...

Taigi...

 

ne tu nedebilas tu seip ligonis

eik palok tam kuriam tai rupi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 343
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

kolegos gal jau butu laikas pasiskaitykit forumo taisykles:

 

10. Diskusijai išsirutuliojus iki asmeniškų reikalų tarp dviejų dalyvių - BŪTINA pereiti į asmeninį susirašinėjimą per “pm” arba “Pokalbių kambaryje”. ...........................

 

14. Forume draudžiama:

14.1. Necenzūriškai keiktis;

14.2. Užgaulioti kolegas;

14.3. Sąmoningai provokuoti floodus ir fleimus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As siam veikejui jau seniai pranesiau kad nediskutuosiu jokiais techniniais ar kitais klausimais nes jis visiskai neismano bei dar drysta gincytis bei asmeniskai izeidineja... O jis vis bando mane provokuoti bei klausineti,intriguoti...

Manau is tikro reiktu toki nepraustaburni bausti(IMHO). Bet cia as nesikisiu i adminu reikalus. Jei toleruojami asmeniski izeidinejimai tai ir as reiskias galiu naudoti bent jau ta pati zodi ka naudoja nepraustaburnis. Ka katik ir padariau...

O su juo susirasineti pm man net i galva nesauna. Ka as su juo turiu kalbeti? Nepastebejai kad musu intelekto lygis skiriasi? Ir kalbeti is principo nera ka...

As cia rasau ne jam ir ne del jo. Daugybe zmoniu skaito foruma ir jau nepadarys klaidos renkantis LR kaip ofroado monstra... Is mano bei Colmeno diskusijos kiekvienas bent kiek nusimanantis padare isvadas. O kas ne, tas yra tikras LR fanas ir tegu toks buna, jokiu problemu(pav AlgisG). Zinai kiek jau tokiu reklamos auku pirko LR ir veliau spjaudesi kad ismete pinigus? Labai daug, kiekvienais metais atsiranda koks pasikeles didvyris ir kartais net i sporta atvaziuoja... Tik po keliu SR nuleidzia galva ir dingsta kazkur... Taigi padedu zmonem zinoti kas yra kas...

O su nepraustaburniu tegu kovoja adminai.

As ligonis bunu tik kai mane uzpuola fiziskai, tada amin. O kitais budais mane is kantrybes isvesti neimanoma... :D

To colmen ligonis tamsta pats esi. Esi erogancijos bei pavydo kamuoliu, emociju vergas. Jokie faktai tau negalioja, ir cia tavo bedos...

As vien vakar suprojektavau visureigi is ivairiu geriausiu agregatu atitinkanti tam tikras vaziavimo salygas bei maksimaliai integruojant esamus agregatus, plius ivertinus finansines galimybes. Uz tai uzdirbau apie 10000lt per vakara. Kaip manai kodel gaunu tokius uzsakymus, uz grazias akis? Ogi todel kad mano projektuotais visureigiais yra uzimamos pacios auksciausios vietos Rusijos ofroade(kolei kas). Mano projektuoti yra keli cempionu automobiliai. Net Malaizijoje trofi vaziavo...Pas mane nera jokiu emociju kokiai vienai visureigiu markei. Imu geriausius mazgus is visu gamintoju. Ir tam man nereikia asmeniskai isbandyti keikvieno pusasio... Tam uztenka geros analizes...

Taigi kas is musu DEBILAS(dabar si zodi kelias dienas leisiu sau naudoti nes tu pradejai ).

O tamsta esi tundra ne tik technikoje...

O uz izeidimus teks moketi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man atrodo kad skyrelis Uaz,Niva,Gaz pilnai paipildytu pavadinimu RR... :D

Viena saika pagal kokybe :D

Ir zmonem is kart butu aisku, ir nereiktu klausineti,diskutuoti...

O jau kas nori, tai tegu vazineja, bendrauja, dalinasi patirtim kaip melynas sviesas susideti, kaip taisyti orines pakabas,ir viska aplink tos markes visureigi savo malonumui...

Ir tame pav yra privalumu kai esi pensininkas, ir tau tiesiog gyvenime ner ka veikti. Cia butent RR pades, duos darbo, reikalu... :D

O Toyota tai i nevilti toki pensininka ivarytu, nieko taisyti nereik... :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesutinku, nebūtinai pensininku reikia būt... :) va man pabodo ramybė, TLC negenda, tai sugalvojau kol šalčiai profilaktikai automatinės greičių dėžės gidrotransformatorių nuimt, išsiunčiau lenkijon patikimiem meistrams skrosti, prisiklausiau rekomendacijų, kad taip vaikomam auto su tokiu amželiu sveika būtų operacija... :) nors kiti sako apie TLC - kuriasi šaltas-karštas, nedūmija, traukia - tai nėr ko kišt nagų... :) nesusilaikiau... :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesutinku, nebūtinai pensininku reikia būt... :) va man pabodo ramybė, TLC negenda, tai sugalvojau kol šalčiai profilaktikai automatinės greičių dėžės gidrotransformatorių nuimt, išsiunčiau lenkijon patikimiem meistrams skrosti, prisiklausiau rekomendacijų, kad taip vaikomam auto su tokiu amželiu sveika būtų operacija... :) nors kiti sako apie TLC - kuriasi šaltas-karštas, nedūmija, traukia - tai nėr ko kišt nagų... :) nesusilaikiau... :lol:

 

 

PASTOVI KOKYBE - NUOBODU icon_exclaim.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patirtim pasidalinti, patarti, padeti viens kitam labai gerai. Gerai kai gali ir su profais pasitarti. Namanau, kad reikia drausti, trinti ar kazkaip ignuoruoti dalyvius. As manau, kad tokie saita tuom ir idomus-naudingi buna, kai susitinka profai ir megejai. As siulyciau nebeieskoti kaltu, nuleisti gara ir ateityje daugiau linksmumo ir labiau pagalvoti pries spaudziant mygtuka issiusti. Sia taisykle taikysiu ir sau. Sekmes visies, profams ir megejams.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patirtim pasidalinti, patarti, padeti viens kitam labai gerai. Gerai kai gali ir su profais pasitarti. Namanau, kad reikia drausti, trinti ar kazkaip ignuoruoti dalyvius. As manau, kad tokie saita tuom ir idomus-naudingi buna, kai susitinka profai ir megejai. As siulyciau nebeieskoti kaltu, nuleisti gara ir ateityje daugiau linksmumo ir labiau pagalvoti pries spaudziant mygtuka issiusti. Sia taisykle taikysiu ir sau. Sekmes visies, profams ir megejams.

 

Man asmeniskai tokie saitai visai neidomu, as palaikau Deivi, zinau ka jis sugeba prie masinos ir kiek sugeba prie staliuko per LVBSC etapa. Gerai Deivis pasake, cia off forumas, o ne melzeju per pievas vazinejanciu diskusijos... mane jau UZPISO sitos nesamones apie RR ir Toyotas.

ENTER

 

Blet ateikit i varzybas ir paziurekit kaip zmones vaziuoja ir su kokiom masinom...

As asmeniskai bandziau su ispanu mieste pavazinet, tai po 2 sav numeciau i kiema. Ir nenervuokit su klausimais kiek benzo ryja ar kokius ratus galima det, tai debilu klausimai... susinervinau nerealiai.................................................................

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Meri, teisingai sakai, visi nuo kazko pradeda.... bet pradeda nuo to kad nusiperka paskutini suda, tada pamato ka jis nieko nevaziuoja, tada sukisa visas tevu santaupas i jo perdaryma, tada pamato, kad jo perdarynet aplamai neapsimokejo ir t.t.... va is to ir mokomes o ne is blevyzgu.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinote, jei visi įtikės į vieną markę, tai visas Lietuvos Ofroadas atrodys kaip LT Kaimas kur vien Audi 100 važinėja. Jei ne 100, tai 80, jei prakutęs tai A6.

Čia tas pats kokios muzikos klausytis, ar kokį maistą mėgti.

Kas su kuo nori tas su tuo ir važiuoja.

Dėl skonio nesiginčijama

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

šiaip daugiau netgi "kas su kuo gali, su tuo ir važiuoja..." džipų ir jų dalių kainos manau irgi tūri įtakos "kaimo autoparkui"... :) gonkėse TLC ant rankos pirštų suskaičiuosi.... vieniems apsimoka važiuoti ir mažiau remontuotis, tegu ir brangiau, kiti žino - "vis tiek sulušiu", todėl renkasi pigumą....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbiami kolegos ir bendraminciai,

 

Ziurau as cia daug praleidau savaigali miegodamas. Forumams rr butu fantastika , nes rr turejimas kaip ir buvimas pedagogu yra kartu ir diagnoze ir gyvenimo budas:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.