Pereiti prie turinio

Afera su svetimais asmens duomenimis


fronterapsakas

Rekomenduojami pranešimai

Tai gi, kad mažiau klaustukų patikslinu situaciją:

2013 m. rugpjūčio į mobilų telefoną buvo gauta sms žinutė, ,,BTA primena, kad 2013-08-17 baigiasi Jusu transporto priemones, v/n ......., privalomasis draudimas. Del atnaujinimo prasome kreiptis I savo konsultanta arba tel. 852600600 Nuo: BTA“, kad gal kažkokia klaida ir į sms žinutę nekreipėme dėmesio.

2013 m. rugsėjo vėl į mobilų telefona gauta sms žinutė, ,,BTA primena, kad 2013-09-21 baigiasi Jusu transporto priemones, v/n ......, privalomasis draudimas. Del atnaujinimo prasome kreiptis I savo konsultanta arba tel. 852600600 Nuo: BTA“.

nurodytu sms žinutėje telefonu pasiskambinu į BTA , pasidomėti kodėl gaunu sms žinutes, dėl automobilio draudimo pratesimo. BTA paaiškino, kad mano žmona apdraudusi automobilį markė v/n ....., draudimo poliuse parašytas žmonos asmens kodas, vardas, pavardė, adresas nurodytas kitas adresas, nors realiai gyvena kitur ir kontaktinis telefonas mano. Pasakiau, kad mes tokio auto su tokiais numeriais neturėjome, nesinaudojome ir neplanavome pirkti. BTA dar patikslino, kad draudimo poliuse žmona draudė automobilį kaip automobilio savininkė liepos mėn., rugpjūčio mėn , o ne kaip įgaliotas asmuo ir kad poliusas sudarytas Žemaitijos mieste ir kad automobilis draudžiamas pateikus savininko dokumentus. Situacija labai įdomi, manau greitu laiku paaiškės viskas,...ar nebus, kad draudimo brokerių konsultantai žaidžia su info....

Redagavo Frontis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o aš kitaip darydavau, tiesa, kai 02 buvo galima prisiskambinti į PK: pasukdavau ir sakydavau: labas vyrai, kolegos iš X miesto kriminalinės trukdo... skubiai reikia savininką nustatyti pagal auto nr... gal galite padėti, nes su saviškiais nesusiskambinam..."... nė karto neteko nusivilti policijos operatyvumu :) ... dabar tai nežinau ar sugrotų...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

čia jau blogiau. Tuomet reikia kreiptis į policiją ir stabdyti to dokumento galiojimą, nes kitaip visos baudos suplausks tam asmeniui ant kurio užregistruota transporto priemonė(jei ko nors pridirbs...)

Transporto draudima taip pat stabdyti reikia , tuomet skelbti transporto paiešką.

Kai draudimas bus nutrauktas - policijai bus lengviau ieškoti transporto - iškart mes pagal kelis kriterijus , kad transporto priemomė ieškoma. Ir jau policija nustatys kas vairuoja.

Redagavo Neandartalietis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pritariu... Neandartaliečiui... nafik tau pačiam sukti galva ir rizikuoti gaunant asmens duomenis - rašyk zajavą policijai ir kartu draudimo bendrovei - vieni privalės nutraukti draudimą, kiti - atlikti tyrimą... bet kuriuo atveju busi apsidraudęs nuo bet kokių netikėtumų... o kaip ten kas gavosi - jau jų reikalas... man asmeniškai buvo variantas, kai auto pardaviau... čiū dievui, sutartį sudariau, nors pirkėjas - buvau įsitikinęs - ėmė auto ant dalių į laužyną... o po pusės metų skambina iš policijos ir sako - atvykite į apklausą... na, į apklausą atvyko patys... pasirodo - auto buvo dar kažkam parduotas... tas kažkas padarė plėšimą ir tabore mašiniuką numetęs pabėgo... po kelių savaičių tik rado policajai tai, kas iš mašiniuko liko... paskutinis oficialus savininkas - aš... tai tiesiog daviau tyrėjams kopiją sutarties ir pamojavau rankele... priešingu atveju, turbūt mojuočiau su abiems rankomis (nes riešai būtų antrankiais sukabinti)...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na, teko kažkada tokį gamtos reiškinį matyti... nuvažiuojam į kažkokokią lankytiną vietą... anksti pavasarį tik snieguj nutirpus... visur kalnai šiukšlių ir... guli ant žemės draudimas ištisiesęs ant žemės prisiklijavęs visame gražume... jei akys vienetui mato - tai stovėdamas gali perskaityti kad kokia tai ona janė ar aldona draudė savo astrą jetta ar kažką... va po to ir tapatybės duomenų vagystė :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau vertėtų patiems taip pat pasidomėti ar nėra Jūsų vardu draustų svetimų mašinų be pačių žinios. Pasirodo dar vienas atvejis buvo toks pats žmogui kuris LT negyveno, o kažkas pridarė fintų, kad žmgus finansinių nuostolių apturėjo ir t.t

Kur gali pasiziuret?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas draudikus kad duomenu bazese pasiziuretu

man buvo parodę kaip pats gali pasižiūrėti. bet dabar adreso nepamenu tiklaus ..

Man rodos per žalų registravimo savitarnos puslapį. Berods gali pasižiūrėti tik žinodamas mašinos numerį. Darai žalos tikrinimą ir parodo ar per metus buvo koks įvykis (metus gali kaitalioti kaip nori, nors nuo mašinos įsigyjimo momento).

Bet tiksliai nepamenu...

 

Radau adresą

http://ic.cab.lt/pls/ic/icp_vaizd.drpol?p_lang=LT

Redagavo Neandartalietis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man is lesto zinute buvo atejus kad susimoket arba isjunks,o nieko neturiu savo vardu uzka tureciau moket,tai ir kieskieno buvo prigrybauta kad marijampolei mano duomenim sodyba yra

Ta prasme kad be tavo zinios tavo vardu yra sodyba ar tik kaip elektros vartotojas esi registruotas? Na jei sodyba be tavo zinios visa tai puiku - parduok, uzstatytk bankui. Kazkam butu pamoka. Nors nemanau kad iki tiek kazkas prasisuko svetimu vardu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta prasme kad be tavo zinios tavo vardu yra sodyba ar tik kaip elektros vartotojas esi registruotas? Na jei sodyba be tavo zinios visa tai puiku - parduok, uzstatytk bankui. Kazkam butu pamoka. Nors nemanau kad iki tiek kazkas prasisuko svetimu vardu.

gal tik elektros vartotojas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta prasme kad be tavo zinios tavo vardu yra sodyba ar tik kaip elektros vartotojas esi registruotas? Na jei sodyba be tavo zinios visa tai puiku - parduok, uzstatytk bankui. Kazkam butu pamoka. Nors nemanau kad iki tiek kazkas prasisuko svetimu vardu.

o paprastas variantas i galva ne sauna?kad teisiog bazes gribauja?Zuriu ant letuvieles normaliu zmoniu mazoka,visi arba apipisti,arba apsipisineja.... ir api visus taip galvoja...
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pritariu kad ir dėl duomenų bazių klaidų galimi panašūs fintai,bet tai reiškia kad labai jau prastai apsaugoti asmens duomenys,dėl ko ir greitieji kreditai pridaro daug bedų,ir tt.

o kas del apipisimų ,tai tiesa ,bet apipistų gerokai daugiau,faktiškai mes visi,tai ir keisti mokesčiai,ir algos vokeliuos ir tt,bet tai jau ne i temą.....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pritariu kad ir dėl duomenų bazių klaidų galimi panašūs fintai,bet tai reiškia kad labai jau prastai apsaugoti asmens duomenys,dėl ko ir greitieji kreditai pridaro daug bedų,ir tt.

o kas del apipisimų ,tai tiesa ,bet apipistų gerokai daugiau,faktiškai mes visi,tai ir keisti mokesčiai,ir algos vokeliuos ir tt,bet tai jau ne i temą.....

Na bet kai kaip vartotojo jo duomenys nueis uz jam priklijuota (kaip jo) skola pvz elektros tinklams iki anstoliu tai jie nesigilins ar kas ka apip... norejo ir kas kame kaltas - jie arestuos saskaitas, masina, nama ir pasiulys jei nepatinka teisybes ieskot teisme bet is taves jau atimines ir tu niekuom nebedisponuosi... Taip kad ta kaip sakot duomenu klaida gali tau daug pridaryti nes atmink - anstolis visada teisus... :P

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.