Pereiti prie turinio

Skuodas, - man vel problemos jau issprestos... :D


Sarunas

Rekomenduojami pranešimai

Vakar susiskambinau, - susitariau, - del visa ko siandien ryte dar karta susiskambinau susitariau, kad atvaziuoju, - pakeliui dar pora skambuciu padariau informuodamas kurioj vietoj esu, o dabar, islipus is autobuso kiek beskambinciau niekas nekelia... :angry:/>/> :pig:/>/> :angry:/>/>

Gal kas pazista sito Pajeriuko vairuotoja-pardaveja???

http://www.autogidas.lt/mitsubishi-pajero-i-visureigis-1985-0124625604.html

Redagavo Šarūnas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 72
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Jokiu bedu, - Atvaziavo po poros valandu... :angry: Nuvaziavus prie masinos paaiskejo, kad stabdziai isardyti, - "...kad kaladeles neprirudytu nuo stovejimo...", - paklausus, kaip man ja varytis namo - pasiule stabdant rankiniu... Kapotas neuzsidaro - nuplesti - nurudyje vyriai, - akumuletorius bus duotas jei papildomai damokesiu, - kai pasakiau, kad tokio neimsiu nes kaina ir stovis neatitinka susitarimo, - isvijo is kiemo, - tipo eik ivisas ketures puses (30 km nuo Skuodo ir apie 50 nuo Mazeikiu)...

Kadangi nezinojau kuria kryptim Mazeikiai ( paskutinis autobusas is Skuodo jau pries dvi valandas i Kauna isvaziavo), stabtelejas prie kaimyninio namo pasiklausti kuria kryptim tranzuoti, suzinojau, jog papuoliau pas vietine izimybe, - tam kaime (Barstyciai) jau ne vieno gyventojo neliko kurio nebutu apgaves ar kitaip isdures tas asmuo (Alfredas Meskauskas)...

Jurai666, - gal nori tu to Pajeriko???...

Nepamatuojamas DEKUI Antoskai is Mazeikiu, - atleke, suseme mane ir pristate i Mazeikiu autobusu stoti, - tik jo deka jau sedziu paskutiniam autobuse vaziuojanciam i Vilniu... :* ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sarunai, na kaip tu nesupranti, kad problema ne tuose zmonese, kurie vis kesinasi tave isdurti, o tavyje :) Nezinau, ka tu matei nuotraukose, gal gulbe, ar vestuvine suknele, bet as maciau baltai emaliuota rudziu kibira. Negali tiketis kad "alfredas meskauskas" tave "apgaus i geraja puse" - tau atvaziavus istrauks is kluono kaip nauja padzeriuka, nors skelbime bus nuotraukos tos, kurias matei.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dėkui, Šarai, man nereikia ;)/> šiaip nereikia būti tokiu tikru dėl pirkinio ir važiuoti autobusu mašinos parsivarinėti... pats galvą kišiesi į kilpą, o po to ponas X jau išdurt tave norėjo. kai skambiniesi iškart klausk ar tokį tolimą kelelį jis davažiuos ar stovi ant kaladžių ;)/>

 

ne už 10 gabalų važiuoji mašinos (pajero I) pirkti, kad nuvarei autobusu, pinigus į saują ir parvarai per visą LT. o kas jei būtum užsilenkęs tu su tuo pajero kur pusiaukelėje? ir vėl "REIKALINGA SKUBI PAGALBA" būtų :)/> be pykčio, bet kaip močiutė sako "turi metų, turėk ir proto"

 

 

p.s tu vis vien kaip ekstremalas tai patariu varyk ryt su paskutiniu autobusu į anykščius..vis įdomiau bus

Redagavo Juras666
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sarunai, na kaip tu nesupranti, kad problema ne tuose zmonese, kurie vis kesinasi tave isdurti, o tavyje :)/> Nezinau, ka tu matei nuotraukose, gal gulbe, ar vestuvine suknele, bet as maciau baltai emaliuota rudziu kibira. Negali tiketis kad "alfredas meskauskas" tave "apgaus i geraja puse" - tau atvaziavus istrauks is kluono kaip nauja padzeriuka, nors skelbime bus nuotraukos tos, kurias matei.

Matau pats nezinai apie ka kalbi, - man skardu nereikia, - kad puvekas as ir is foto maciau, - man variklis svarbiausia buvo ir auto gebejimas SAVA EIGA IKI VIEVIO DAVAZIUOTI, - situos dalykus tas fruktas garantavo, o kai atvaziavau keliom valandom dingo is eterio, o kai atsirado, prisipazino, kad "padaugino"... Ar tai normalus zmogiskas reikalu tvarkymas, - ir aplamai, - salia nestovejai, - kaip jis issidirbinejo nematei... Patikek tikrai informatyvus spektaklis buvo...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dėkui, Šarai, man nereikia ;)/>/> šiaip nereikia būti tokiu tikru dėl pirkinio ir važiuoti autobusu mašinos parsivarinėti... pats galvą kišiesi į kilpą, o po to ponas X jau išdurt tave norėjo. kai skambiniesi iškart klausk ar tokį tolimą kelelį jis davažiuos ar stovi ant kaladžių ;)/>/>

 

ne už 10 gabalų važiuoji mašinos (pajero I) pirkti, kad nuvarei autobusu, pinigus į saują ir parvarai per visą LT. o kas jei būtum užsilenkęs tu su tuo pajero kur pusiaukelėje? ir vėl "REIKALINGA SKUBI PAGALBA" būtų :)/>/> be pykčio, bet kaip močiutė sako "turi metų, turėk ir proto"

 

 

p.s tu vis vien kaip ekstremalas tai patariu varyk ryt su paskutiniu autobusu į anykščius..vis įdomiau bus

Kaip tu mane uzpi**... :angry:

Telefonu tris kartus su juo tariausi, aiskinausi, - jis garantavo auto kelione ir technini stovi, o kai atvaziavau, tai ir stabdziu nebera ir akumo jokio neduosiu... Kas tai neapipisinejimas, o be to is vietiniu suzinojau, kad tokius bizniavimo ipatumus jis ant visu taiko...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

p.s tu vis vien kaip ekstremalas tai patariu varyk ryt su paskutiniu autobusu į anykščius..vis įdomiau bus

Gali i anykscius ir paskutiniu atvaryt... nieko baisaus...Pamaitinsim, paglobosim... lisna 0.7 padarysim....

Dekui uz rupesti ir supratima, bet jau nieko nebereikia, - Pajero is Anyksciu jau nupirktas ir namo parvarytas, - galiu tik tiek pasakyti, - ka pardavejas is Anyksciu peike ir savo masina menkino, - atvaziaves radau visai kitoki vaizda, - ir masiniukas be jokiu kaprizu ir net labai konfortiskai parvyko i Vievi... :liux:

Pagarba tokiems zmonems!!!... :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šarai, pats pirmas kabiniesi ir man siūlai pirkti... tad ponas, anot vieno didžio žmogaus, esate idesnis agresorius ir už mane. Taip, kad jei užp...tai malonėkit atsipi.... ;)

 

 

 

 

 

pasiūlymas paskutiniu autobusu važiuoti - tik kad paįvairinti kelionė ir spalvingų nuotykių patirti, mat matosi, kad juos be galo mėgstat ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.