Pereiti prie turinio

Skuodas, - man vel problemos jau issprestos... :D


Sarunas

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 72
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Šarai, pats pirmas kabiniesi ir man siūlai pirkti... tad ponas, anot vieno didžio žmogaus, esate idesnis agresorius ir už mane. Taip, kad jei užp...tai malonėkit atsipi.... ;)/>/>

 

pasiūlymas paskutiniu autobusu važiuoti - tik kad paįvairinti kelionė ir spalvingų nuotykių patirti, mat matosi, kad juos be galo mėgstat ;)/>/>

Redagavo Šarūnas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutiniu metu Šarūno temos labai primena štai ką:

:D/>

Pavydi linksmo ir nenuobodaus gyvenimo???... :D

Aisku ta akimirka (Skuode) buvo visai nelinksma, bet dabar tai visi smagiai zvengiam is tokio nuotykio... B)

Juk as vietoj nuobodzios eilines darbo dienos turejau visai smagia ekskursija i Lietuvos siaures laukinius vakarus... :D

Ai - tiek to - pavydekit... :rolleyes: O as dar kanors prisidirbsiu... Jums visiems vel linksmo skaitalo vakarais pries miega bus... :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pavydi linksmo ir nenuobodaus gyvenimo???... :D/>

Aisku ta akimirka (Skuode) buvo visai nelinksma, bet dabar tai visi smagiai zvengiam is tokio nuotykio... B)/>

Juk as vietoj nuobodzios eilines darbo dienos turejau visai smagia ekskursija i Lietuvos siaures laukinius vakarus... :D/>

Ai - tiek to - pavydekit... :rolleyes:/> O as dar kanors prisidirbsiu... Jums visiems vel linksmo skaitalo vakarais pries miega bus... :lol:/>

 

Šarūnai, aš ne apie tavo gyvenimą ir nuotykius, o apie tai, kuom virsta Tavo sukurtos temos - t.y. beveik muilo operom, žinoma paskaityt visada smagu, 100% pakelia nuotaiką :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nera to blogo, kas neiseitu i gera. Anyksciuose gera varianta nusipirkai, gaila bus ardyti, koki nebaigta projektli sumastysi. :lol:/>

O jei kam reikia parsibuksiruoti tokius automobilius, kreipkites i Skrebe. Kur jis gyvena nereikia nei TA, nei draudimo. Jokiu problemu, virve ant kablio ir pirmyn.

Redagavo Arunasppp
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali i anykscius ir paskutiniu atvaryt... nieko baisaus...Pamaitinsim, paglobosim... lisna 0.7 padarysim....

Dekui uz rupesti ir supratima, bet jau nieko nebereikia, - Pajero is Anyksciu jau nupirktas ir namo parvarytas, - galiu tik tiek pasakyti, - ka pardavejas is Anyksciu peike ir savo masina menkino, - atvaziaves radau visai kitoki vaizda, - ir masiniukas be jokiu kaprizu ir net labai konfortiskai parvyko i Vievi... :liux:/>

Pagarba tokiems zmonems!!!... :salut:/>

... ir net kita diena paskambino ir pasiklause ar viskas gerai pavyko, ar pakeliui nesugriuvo triuksmaujanti razdatke (nes is jo kiemo isvaziavau apie 23:00)... :rolleyes: Va tokie pardavejai dziugina, - dar nevisai supuvus musu Lietuvele... B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nera to blogo, kas neiseitu i gera. Anyksciuose gera varianta nusipirkai, gaila bus ardyti, koki nebaigta projektli sumastysi. :lol:/>/>

O jei kam reikia parsibuksiruoti tokius automobilius, kreipkites i Skrebe. Kur jis gyvena nereikia nei TA, nei draudimo. Jokiu problemu, virve ant kablio ir pirmyn.

Vaziuodamas juo namo galvojau apie tai, - tikrai gaila ardyti, bet vel projektais apsikrauti tingiu... :P

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mda...Šaro epopėjas visada smagu skaityt :D

Sakyč, Šarūnai, gana tau tų projektų...Parduok viską, ką (dar) turi, ir sėskis rašyt knygos :rolleyes: pavyzdžiui, "Mano auto- viltys ir nusivylimai" arba "Keturi (nuopuolio) ratai, neskaitant zapaskės"... Šlovė, pripažinimas ir bent trys pakartotiniai knygos leidimai garantuoti :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Keturi (nuopuolio) ratai, neskaitant zapaskės"

 

:lol: žemai lenkiu galvą už tokią šaunią idėją :)

 

ir jau nujaučiu, kad knygoje dedikacija man bus kažkur vis vien parašyta :D

 

 

Įnešiu ir aš savo indėlį į knygą

 

Pelėsiais ir kerpe apaugęs žolėj

Mitsubas štai stovi gražus

Jo gausmą motoro užmigdė didžiai

O jis tebestovi dar vis

Bet dienos bėga ir mitsas apleistas

Stovi Vievyje tyliai sau vienas

 

Kai vėjas pakyla ir drumzdžias antifryzas

Ir mitso variklis nuleistas žemyn

Veržlė gena veržlę ir šaiba viena

Nukritus pradingta žolėj

Taip griūva mitsubas, liūdnesnis kas dieną,

Graudindamos jautrią širdį ne vieną.

 

Džipas! Tiek amžių praleidai smagiai

Ir mums tiek davei akimirkų gražių

Šarūno tu sunkią tapkę matei

Kai smaugė tave per laukus

 

:D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pelėsiais ir kerpe apaugęs žolėj

Mitsubas štai stovi gražus

Jo gausmą motoro užmigdė didžiai

O jis tebestovi dar vis

Bet dienos bėga ir mitsas apleistas

Stovi Vievyje tyliai sau vienas

 

Kai vėjas pakyla ir drumzdžias antifryzas

Ir mitso variklis nuleistas žemyn

Veržlė gena veržlę ir šaiba viena

Nukritus pradingta žolėj

Taip griūva mitsubas, liūdnesnis kas dieną,

Graudindamos jautrią širdį ne vieną.

 

Džipas! Tiek amžių praleidai smagiai

Ir mums tiek davei akimirkų gražių

Šarūno tu sunkią tapkę matei

Kai smaugė tave per laukus

Smagiai cia :D:liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.